Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie ❤️ Polezalam ale nie pospalam jak zwykle telefony - goraczke zbilam do 38 to juz dobrze, ta grypa to nie pomysl tak szybko zalapalam od mojego syna az nie do wiary w jeden wieczor sie zarazilam a na drugi dzien juz wszystko mnie bolalo,wczoraj wieczorem to zachowywalam sie jak maly dzidzius tu mnie nie dotykaj tam pomasuj ;) ale juz ok jeszcze tylko doszly dni kobiece i wszystko w komplecie:D ale o tym wiedzialam ze do trzech tygodni tak ma byc,dobra starczy zaraz jade po M i jak wroce to chyba grzanca sobie trzasne bo idzie wieczor a to moze byc roznie. Wczoraj moj starszy syn zrobil mi niespodzianke,kupil mi komplet perfum Hugo Bossa kilka malych buteleczek do wyboru,ladne zapachy i do tego kilka kosmetykow N7 a najfajniejsza jest taka elektryczna zalotka do rzes,ciekawe pierwszy raz mam takie cos,aaa i zapomnialam Wam powiedziec ze ma juz kilka efektow w sprawie tlumaczen za soba - musze powiedziec ze jestem dumna z niego. Kaszubko 👄 tymi bankami to bylabym zainteresowana ale nawet nie wiem czy tutaj sa a tabletki na wypocenie to juz lykalam zreszta jak sama wiesz w tym roku juz duzo ich zjadlam roznych roznistych.🌼 Wesola 🖐️ Goju 👄 a Ty moze odpoczywasz? :D sama wiesz ile pracy wymaga prowadzenie domu i zalatwianie wszystkiego,a z tym paracetamolem to juz historia tutaj - ja juz nie mam sil na tych lekarzy na wszystko ibuprofen albo paracetamol...jaki wynik meczu?🌼 Rebeko 👄 no widzisz a jednak sie udalo poimprezowac - to dobrze,korzystaj poki mozesz - a ja poleze jak znajde chwilke hihi🌼 Dea 👄 fajnie masz ostatni tydzien w pracy,ja musze robic do konca ale pozniej zalapie sie na kilka dni wolnego - wiesz mi ciotka poprzywozila z P tabletki ale glownie antybiotyki u nas rzadko jest grypa ale jak juz jest to po kolei,buziaki dla Myszki i ,,brzusia,,🌼 Rudamaxi 👄 sliczny Mikolaj :D a wlasciwie Mikolajowa 🌼 Kaszubko 👄 dzieki za stronke -a dzieciaczki super🌼 She 👄 miejmy nadzieje ze nastepny rok bedzie lepszy a moze u Ciebie beda teraz wieksze szanse na mieszkanie? Pozdrawiam🌼 Annapo 👄 machnij do nas lapka czy wszystko ok.Pozdrawiam 🌼 - ufff jak duzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ... ucieklam dzisiaj wczesniej z pracy :-) a ze glodni jeszcze nie jestesmy (czlowiek sie jednak przyzwyczaja do tych pozniejszych kolacji :-P) to zgladam do Was ... Kaszubko - mnie tez czasami brak slow ... niestety ... :-(... ale robie co moge ;-) She 🌻 - caly czas mysle ;-) ... i trzymie mocno kciuki :-). Wesola 🌻 - cos masz ostatnio szczescie do tych stronek :-D Erato - ja nawet nie chce slyszec od Ciebie \"juz mi lepiej\" !!! Do lozia marsz i najlepiej nie wychodz z Niego przez 2-3 dni !!! Wszystkim zycze milego wieczoru 😘 i uciekam do mojego slonka :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - i kto to mówi, że ma brak słów :D doskonale sobie poradziłaś z Erato - wygoniłaś dziewczynę do łózka i już :D .... a ja zastanawiałam się, co napisać :D Erato - do licha, szanuj siebie i swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż sam wyszedł na dwór [suczkę trzeba teraz bardzo pilnować - jest dużo kawalerów], gdy wrócił - Psotka głośno jemu nawrzeszczała, napyskowała , a potem obrażona położyła się na kanapie - śmiesznie to wyglądało :D a teraz psica atakuje mego syna - jeszcze ma nadzieję, że ktoś z nią wyjdzie :D http://www.garnek.pl/kama13/3876359 Kasia i Maciuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc: Marzenia Gdy po nocy słońce świta Ptak dzień śpiewem pięknym wita! A gdy po dniu noc zapada Każdy się do snu układa… A we śnie, nasze marzenia - Każde z nich się w jawę zmienia! Jawę we śnie? Niby tęczę… Każdy błysk marzenia wieńczy! Gwiazdy śmieją się do Ciebie! Księżyc świeci na niebie. Każdy ma swoje marzenia! Dąż do ich spełnienia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny stawiam kawę a nawet duuuużo kawy. Pozdrawiam wszystkie w kupie razem bo .... no jak zawsze NIE MAM CZASU. Cholera święta tuż a u mnie w domu sajgon i nic nie przygotowane. Dziś młoda będzie uszka robić, tzn kończyć, gdyż wczoraj wieczorem zaczęłyśmy. Poszłam bardzo późno spać, pokłóciłam się z mężem i potem długo i namiętnie się godziliśmy. Swary tylko pod tym wzglęcem mi przypadają do gustu. Coś nie czuję się za dobrze, jakby zatoki mi znów atakowalo, glowa przy tym boli :( Oki, ale czas na mnie, czas się ubraći ruszyć w nieokiełznaną zimnicę. Ps; proszę tzrymać kciuki bym za daleko nie zabrnęła. Mam zgryzotkę której nie ptrzebuję i nie mogę się uwolnić. Ot słaby charakter. Miłego dnia wsiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) 😍 Kawa jak znalazl :-)... dzieki Rybko 🌻 :-)... Trzymie mocno kciuki ! Wszystkim zycze milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochane, co tu dzisiaj tak cicho ..? :-( Mam nadzieje ze Erato lezy w lozeczku ;-) a reszta ... tez odpoczywa :-P... tylko w takim wypadku nieobecnosc moze byc usprawiedliwiona ;-) :-D Ja znow pociagajacy smarkacz jestem :-O... wieczorem herbatka z miodem i cytrynka ... i nawet nie bede mial sie do kogo przytulic :-(... Coz, takie zycie ;-) Glodna strrrrrrasznie jestem .... ale jeszcze tylko chwilka i pojde mniamac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mnie kawka tez by sie dzis przydala, ale nie pije :o Musze zmienic komorke, ale nie wiem na jaka..... pracy po uszy 😭 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jestem Rebeko ❤️ ale przy tej mojej Wadze tzn. mężu czasem trudno wejść na topik, a co dopiero zrobić sensowny wpis. Jest dziś bardzo zmienny w swoich decyzjach... próbowałam z kartką w ręku ustalić, co jest do kupienia - na teraz i na święta :D To jednak były tylko moje bezcelowe próby.... kiedyś chyba go uduszę... mam planować, decydować, a on i tak za chwilę wszystko zmienia :D Przed chwilą miałam zdecydować, co ma być dziś na obiad... no to powiedziałam i za chwilę usłyszałam, że on musi jeszcze się zastanowić nad tym.... coś czuję, że z moim marudą będę mieć dziś niezbyt lekko :D Widocznie wstał lewą nogą hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - komorka tylko \"Nokia\" ...taka moja skromna opinia :-P Sa solidne i niezawodne. I najlepiej jak najprostsza, bez zadnych \"bajerow\"... no chyba ze to lubisz :-P Kaszubko 🌻 - od \"wagi\" zadasz pojecia decyzji ...? Szalona optymistka z Ciebie :-D :-D. Stawiam poobiednia kawe i ide na imprezke ... urodzinki mamy dzisiaj w sasiednim biurze i podobno dobrym ciastem czestuja :-)... ciekawe czy dostane dwie porcje ;-) ...? Moze uda mi sie dla Was kawalek wyniesc :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio o kawalek ciasta prosi!!! ;) Kaszubko, ja mam to samo ale z Blizniakiem :o do tego Mysz tez blizniak i wszystko wskazuje ze to w drodze tez, ja sie chyba zastrzele jak cala trojka taka zdecydowna bedzie! Rebeko, troszke sie urazilam do Nokii, mam teraz ale dlugo sie przyzwyczajalam po Motoroli. Ale podoba mi sie taka jedna, 8800 i ponoc z Nokii jest najlepsza (mamy \"szpiega\" w firmie Nokia :D:D:D ). Zobacze, bo mialam na oku blackberry ale czy ja chce byc dosiegalna tez i przez e-mail? U nas zanosi sie na snieg, a patrzac na report pogody, w polnocnej Norwegii dzisiaj 10 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ciasto jest : raz - dla brzuszka i dwa - dla Ciebie :-)... do wyboru : jedno czekoladowe z gruszkami a drugie truskawkowe :-) A na dokladke Champomy (czyli champagne bezalkoholowy :-(...) normalny tez jest ale to juz jak uwazasz ;-) Ja mam wrazenie ze dzisiaj wogole nie bylo dnia ... przyszalm do pracy to jeszcze bylo prawie ciemno, caly dzien szarowka :-O... i jak wroce do domu to tez juz ciemno bedzie ... kiedy to wypada ten najkrotszy dzien w roku ...21-go ? Niech sie troche pospieszy bo w depresje wpadne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, ze Nokia jest dobra :D ja mam Sagem - czasem narzekam. Optymistką jestem i zawsze mam nadzieję :D powinnam zapisywać, kiedy udaje mi się wybębnić od męża jego decyzję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Niunia prawie nie ma sladu po oparzeniu ,prawie bo jest czerwona plamka ale nadal smaruje galaretka z aloesu i wszystko wskazuje na to ze sladu nawet najmniejszego nie bedzie niunia byla bardzo przeziebiona teraz ja walcze z przeziebieniem w czoraj mialam tomograf jutro wyniki oby byly dobre i nadal walcze z PZU teraz wymyslili ze musza miec zaswiadczenie od lekarza prowadzacego ze moja mama musiala sie mna zajmowac 1,5 miesiaca po wypadku i moimi dziecmi .A tak pozatym brak pracy i zero na koncie coraz bardziej mnie doluja i sie zastanawiam jak to bedzie ,czy wogole bedzie ,dlatego tez nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Choroby ciag dalszy,dzis wzielo MM - juz wszystko go boli,jakis paskudny ten wirus dlugo trzyma i z takim bolem,ale ze mna juz lepiej jeszcze ze dwa dni i bedzie po :D Zimno strasznie na dworze a ja juz wolalabym jakby snieg popadal troszeczke,wole takie zimno a co ;) Zbytniego tloku dzis nie ma na topiku co sie stalo czyzby jakies przesilenie? jeszcze troszke i powitamy nowy roczek. Rybko 👄 ja tez mocno zaciskam kciuki 🌼 Wesola 🖐️ Rebeko 👄 slyszalam o zamachach dzisiaj na Paryz jak to tam naprawde,czy ruch faktycznie sparalizowany? . A Ty jak sie czujesz ? buziaki dla ,,brzusia,,🌼 Kaszubko 👄 ja juz 3 dni nic nie gotuje,jedziemy na gotowiznie a tak wogole to nikt nie ma ochoty na jedzenie a ja przez ten czas schudlam 3 kg. z jednej strony to dobre - a z mezczyznami juz tak jest czasami oni tez maja swoje dni hihi :D 🌼 Dea 👄 moj mlodszy tez blizniak ale numer,a wracajac do nokii to ja juz od 5 lat mam nokie i jestem zadowolona ale z obecnej wczesniej mialam N95 ale sie czesto zawieszalm a teraz mam Nokia Nseries 8 GB i ta jest super juz hula mi kilka ladnych m-cy i jestem zadowolona.polecam ,,buziaki dla Myszki i ,,brzusia,,🌼 a teraz zycze wszystkim milej reszty dnia i posylam moc 👄 i 🌼 pa,pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Teraz to wszystkie mamy guza ;) Rudamaxi 👄 buziaki dla malej i Ciebie znam to ostatnio 🌼 Kaszubko 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - ja tez Ciebie nie widziałam :D pokazałaś się dopiero po wpisach Erato :D Erato - czasem wysłałabym facetów na drugi koniec świata - ale tylko czasem 🌼 Z telefonem u mnie zawsze jest śmiesznie - zanim on [tzn telefon] przystosuje się do mnie - trochę to trwa.... potem co jakiś czas sam ma awarie, które znikają - nawet nie wiem kiedy. Innych telefonów staram się nie brać do ręki..zaraz się zawieszają. Ostatni raz tak było w sobotę z Piotrka telefonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, Erato - czapke-niewidke ubralam ;-) :-D Erato - takie te zamachy jakies dziwne ... niby ladunek wybuchowy ale bez zapalnika ... w pracy sie smialismy ze to chyba konkurencja (Galeries Lafayette ? ) im ten dynamit podlozyla :-D ... zeby klienci do nich przyszli :-D :-D ... Mowialam ze nie chce slyszec od Ciebie \"juz mi lepiej...\" :-D :-D... ale ciesze sie ze idzie na lepsze :-) A ja czuje sie swietnie :-)... tylko brzuszek zaczyna mi juz wydatnie przeszkadzac :-P... ale nic to : byle do wiosny :-D Rudamaxi - przynajmniej jedna dobra wiadomosc :-)... ta o Wiki :-)... Reszta sie nie martw... wszystko sie powolutku ulozy ... Ja jeszcze kilka lat temu bylam w takiej sytuacji ze myslalam ze nigdy sie nie podniose... same klody pod nogi, nie bylo zadnego swiatelka w tunelu :-( i moglam isc na skarge chyba tylko do Pana Boga ... a jednak wszystko sie wyprostowalo... Trzeba byc dobrej mysli !! I zagladaj do nas czesciej... bedziemy sie staraly humorek poprawic :-) Ide wrzucic cos na ruszta ;-)... a pozniej pewno poogladam cos w okienku... dzisiaj mamy \"Space Cowboys\"... lubie ten film (i lubie T. Lee Jones\'a) wiec chyba go obejrze n-ty raz :-) Milego wieczoru kochane 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę se, gotuję kapuchę, piję drinka. Mąż gdzieś daleko w Polsce, moje młodsze szczeka ( kaszla ), strasza łaskawie się położyła spać. kto ze mną posiedzi? dea 🌻tylko NOKIA, pieję peany na cześć NOKII. Mam od lat i jestem cały czas niezmiennie zachwycona nią. atem wymienię po prostu na nowszy model, ale koniecznie NOKIA. kaszubko 🌻 z chopami nie ujedziesz. Moj dziś poszedł do pracy, za jakieś 2 godziny mi dzwoni że musiał jechać w Polskę. No, to ja zapytałam czy do wigilii wróci :D Rebeko 🌻 faktycznie z tym ładunkiem to niezłe jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) 😍 Rybko 🌻 - przykro mi ze nie znalazlas towazystwa wczoraj wieczorem ;-)... dla mnie 23.00 to juz pora do lozeczka, bo teraz o 6.00 wstaje... no chyba ze w piatek :-)... jak mnie ktos jakims dobrym sokiem skusi :-P :-D.... Dzisiaj juz sroda, wiec humor coraz lepszy ... powolutku, krok po kroczku, zblizamy sie do week-end\'u... i do Swiat :-) !! I przede wszystkim do Nowego Roku !!!! Na mily poranek stawiam kawe... mnie nie wolno pic herbaty :-(... ale dla Was zrobilam ... earl grey ...jaby ktos misl ochote to zapraszam:-) MILEGO DNIA 😘 !! http://www.youtube.com/watch?v=FBoL-DjMptk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ostatnio rano Kasia robi mi pobudkę :D potem gadamy, gadamy i gadamy i Kasia biegnie na swoją praktykę... jeszcze tylko kilka dni - do 19 grudnia... a potem dalej szkoła i lekcje :D Rebeko - Tobie nie wolno pic herbaty, a ja nie lubię herbaty - a więc pijemy kawę i kakao :D Już coraz mniej dni zostało do świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - korzystaj z tych odwiedzin :-) Cos to pustawo dzisiaj :-(.... to ja w takim razie lece na obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po kawce (decaf :o) z soja :) Rebeko, a czemy niw mozesz pic herbaty? szukam kodu pocztowego tesciowej.... hmm, chyba kartki swiateczne nie dija :o jak zwykle zostawilam to na ostatnia chwile a M nawet nie pomysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - u nas poczta działa bardzo powoli - listy wędrują nieraz nawet i trzy tygodnie. Na jedną pocztówkę czekałam niedawno 13 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×