Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jeszcze zyje,ale niestety cały czas poruszam sie z miseczka i dalej mam okropnego doła...do konca 3 miesiaca zostało mi ok 2 tygodni i mam nadzieje ,ze w koncu sie to odmieni...i tylko ta nadzieja trzyma mnie przy zyciu... Serdecznie Was wszystkie bez wyjatku pozdrawiam .... Przepraszam ,ze tak skromnie ,ale kiedys sie poprawie :).... Trzymajcie sie zdrowo pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was cieplutko. Erato coś tam wspominałaś o odpoczywaniu, otóż odpowiadam Ci - NIE MA SZANS. Ale już niedługo święta, tyyyyle wolnego, więc mam nadzieję, że wtedy wreszcie odpocznę. A póki co, to jakieś choróbsko mnie łapie, mam katar, boli mnie gardło. Annapo ❤️ witaj kochana. Trzymaj się, te 2 tygodnie szybko miną i będzie dobrze. Buziaki dla Ciebie 👄 Na razie tylko tyle, bo mam jeszcze trochę pracy. Teraz mam w ogóle taki zwariowany okres w pracy, że nie mam kiedy się ponudzić :-D Pozdrawiam wszystkie Miłe Panie gorąco 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ 👄 zaczynam odliczanie - to już będzie nowy roczek i wszystko zakończy się pomyślnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 😘 - dzieki za znak 😍 ... duzo wytrwalosci zycze i czekamy cierpliwie ! Jeszcze troszke i bedzie juz \"z gorki\" !! Dea 🌻 - Oj glodna bylam, glodna :-P... ale juz brzusio zapelnilam i od razu mi lepiej :-D Herbatke ograniczam bo dostalam od mojej pani doktor zelazo a herbata utrudnia jego przyswajanie... wiec pije zelazo rano a herbatke zazwyczaj wieczorem i tylko jedna dziennie ... Tu dla ciebie sciaga : http://www.kody-pocztowe.info/kody-pocztowe.php Teraz kawa dla Was : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... a ja ide sobie w automacie soczek jablkowy kupic :-P... :-) jak ktos chetny to moge przyniesc ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - sok jabłkowy hiihihihihi super !!!! to coś dla mnie :D Goja - a ja mam chrypę hihiihihi teraz muszę mniej mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie widzialam Goi ... :-O Goja 🌻 - podeslij troche roboty ;-)... u mnie dzisiaj spokoj (zebym sobie tylko nie wykrakala ... ) to moge troche pomoc. Kaszubko - za te wszystkie wesole przesylki dostaniesz soczek :-) ... i buziaka 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - nie u mnie :-(... ja tez go dzisiaj nie widzialam :-(... Qrden, katar mi sie uaktywnil :-O... a juz wczoraj wieczorem myslalam ze bedzie dobrze ... Uciekam do domu... moze zagladne ale nie obiecuje. MILEGO WIECZORU 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki z TK 😭 uwidocznione zgrubienie śluzówki w zatoce czołowej i sitowiu.Zwapnienie w splotach naczyniowych.Torbiel szyszynki o wym.0.9x 0.8 cm ze zwapnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 😘😘😘❤️ ja jestem przekonania ze to chodzenie z miseczka to bardzo dobry symptom! Odliczam czas razem z Kaszubka, dwa tygodnie szybciutko mina! Duze calusy dla ciebie i wiesz gdzie ;) Rebeko, smaka mi narobilas tym soczkiem jablkowym! szkoda ze wlasnie wrocilam z zewnatrz, bo musialam na poczcie sie wystac, a teraz to juz siedze w cieplym. POzostaje mi tylko woda. A o herbacie to nie wiedzialam - eh, czlowiek ciagle sie uczy! Goja, ty to chyba pokrewniona z Erato jestes?! Usiedziec na pupciach nie moga :p a czy swiat sie zawali jak czegos nie zrobicie, posprzatacie, ugotujecie???? oj dziewczyny, rozga was bede do odpoczynku gonic!!!! Rybko, zapomnialam ci poslac dzis rano 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja witam ... wieczorowa pora ;-)... mam nadzieje ze nasz topikowy \"brunet\" odpoczywa i kuruje sie pod kolderka z kubkiem goracej herbatki z miodem i cytrynka... a moze i \"z pradem\" ;-) ...? Kaszubko - widac ze lubisz :-) Rudamaxi 🌻 - wiem ze obiecalam ze bedziemy poprawiac humor ale chyba przecenilam swoje sily :-(... nie znam sie, ale nie wyglada to wesolo :-(... Co na to lekarz ? Masz jakies wskazowki ? Leki ? Buziaki dla Ciebie i dzieci ! Dea - po ogorkach i sledziach przyszedl czas na sok ;-). Jutro przed praca wstap do sklepu po swiezy soczek i sprawa zalatwiona... a jak wiecej kupisz to moze i mnie poczestujesz ...? Ja uciekam pod kolderke ... mam dzis ochote spokojnie, jak czlowiek ksiazke poczytac :-) Slodkich snow zycze 😍 i ... znikam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam już, czy dawałam ten wiersz :D więc teraz na dobranoc... "Skąd się biorą dzieci ??? " autor – Jan Świąć To odwieczne jest pytanie, które trapi dzieci. Skąd się wziąłem? Co się stało, że jestem na świecie? Małe dzieci dziwne rzeczy nam opowiadają: Że jest taki sklep na świecie, gdzie dzieci sprzedają. Małą Kasię bocian przyniósł, gdy była golaskiem. Tata z mamą ją znaleźli na łące pod laskiem. Wszystko to są dziwne bajki, opowiastki takie. Dzieci rodzą się zwyczajnie, nie rosną pod krzaczkiem. Wszystko, co na świecie żyje, łączy się parami: On i ona, tata z mamą zwą się rodzicami. Tata z mamą się kochali, słuchaj, to nie bajka: W brzuszku mamy się zacząłeś jak kurczaczek z jajka. I tu ważne jest pytanie, zagadka niemała: Czy urodzi się chłopaczek, czy dziewczynka mała?... Mama ziarnko twego życia pod sercem nosiła, A ty żyłeś w brzuszku mamy zwinięty jak ślimak. Tata cieszył się i starał pomóc i dogodzić, Żeby mama wszystko miała, kiedy się urodzisz. Tak miesięcy przeszło dziewięć, a ty rosłeś przecież. aż zrobiło ci się ciasno… chciałeś być na świecie. Mama czuła się jak ruszasz – niecierpliwy byłeś. Poszła mam do szpitala, tam się urodziłeś. Byłeś taki śmieszny, mały.. jak lalka – nagusek. Na pamiątkę życia w mamie jeszcze masz pępuszek. Potem mama cie tuliła, do snu kołysała, Mleczkiem z piersi wykarmiła, piosenki śpiewała. Teraz jesteś dzieckiem mądrym – tak należy sądzić. Czego nie wiesz – mamy pytaj. Kto pyta – nie błądzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Witam wszystkie miłe panie i częstuję aromatyczną kawą. Życzę wszystkim miłego, słonecznego dnia i wykładam listę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista podpisana ;-), porywam kawe (dzieki Goja 🌻 ) i czekam na slonce :-) Kaszubko 🌻 - wierszyk jak znalazl ... trzeba bedzie za pare lat tlumaczyc ;-) Milego dnia kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 podpisuję listę i .... no właśnie... jestem w poszukiwaniu dobrego humorku :D a wszystko przez net - już kilka razy mi uciekł :D Brak mi słoneczka buuuu i śniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - jakos nie widac u Ciebie braku dobrego humoru... same usmiechniete buzki nam pokazujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, wlasnie przeczytalam ze w Harrow jest zaintalowany telefoniczny detektor klamstwa dla osob ktore staraja sie o doplaty do mieszkan :-D :-D... Pisza, ze na 1600 osob (uprzedzonych o "podsluchu") 500 zadeklarowalo spontanicznie (!) zmiane swojej sytuacji :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna!!! 🌻 :) Wesola, jeszcze wyjdzie sloneczko, zobaczysz! Goja, juz w biegu???? Kaszubko, dlugo dobrego humorku szukac nie bedziesz, urodzilas sie z nim ;) Wierszyk przeswietny! Ja dzis rano juz mialam historie! Ubieramy sie a mala mi mowi - Mama, ty jestes mala dziewczynka. Na co ja - a ty jestes duza dziewczynka? - nie ja jestem duzy chlopczyk - no ale ty nie masz siusiaczka krzywa minka - potem zaczela sie podgladac, - a tatus ma siusiaczka? - tak, bo tatus jest duzy chlopczyk - to ja tez! och, nie dalo rady jej przekonac, niech sobie dzisiaj bedzie tym chlopczykiem bez siusiorka i w spodnicy! Rebeko, jak juz soczek, to zapraszam na swiezo zwirowany marchewkowy! moj ulubiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, duzo jest "naciagaczy" i nieuczciwych ludzi zyjacych w UK z benefitow ktore im sie nawet nie naleza. Temat rzeka, niestety. Ale to wina systemu jaki tu maja i tego ze wiekszosc zatrudnionych osob nie ma zielonego pojecia o polityce socjalnej i jej regulamentacji. W takim zamieszaniu latwiej jest oszukac system. Powinno sie to za niedlugo zmienic, oby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest u mnie młodsza córka i był Maciuś ze swoją mamą :D Dea - Myszka jest świetna 👄 Rebeko - u nas tez oszukują - zazwyczaj tak bywa, że dotacje, zasiłki itp dostają osoby najmniej do tego uprawnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - byle do wiosny !! :-) Dea 🌻 - tutaj tez takich niestety nie brakuje ... ale powoli, przy wielu protestach, zaczynaja sie za nich brac. Wlasnie pisali dzisiaj o tym w gazecie na zasadzie \"moze warto by i u nas wprowadzic cos takiego...?\" Mnie tylko zawsze jest szkoda ludzi ktorzy naprawde potrzebuja pomocy :-( a nie maja takiej \"sily przebicia\" ... i z powodu takich \"kretaczy\" juz dla nich pozniej nie ma ...Soczek marchewkowy bardzo chetnie :-). Caluski dla brzuszka 😘 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomośc od Erato ❤️ Od wczoraj mam problem z kafe, mogę czytać ale z wysłaniem mam kłopot.. pozdrawiam wszystkie dziewczęta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i stawiam popołudniową kawkę. Dea 🌻 a zobaczysz co będzie jak urodzi się chłopczyk. Ja pamiętam sytuację kiedy moja córcia zobaczyła jak jej starszy o 6 lat braciszek sika. Zaczęły się pytania dlaczego on sika na stojąco, a ona na siedząco. Koniecznie chciała zrobić siku na stojąco, ja oczywiście tłumaczyłam, że dziewczynki nie mogą sikać na stojąco, ale na nic to się zdało. Pewnego dnia siedziałam w pokoju, a ona wchodzi z majteczkami i rajtuzkami opuszczonymi do kostek, nóżki trochę mokre, więc pytam co się stało, a ona z takim triumfem i radością - sikałam na stojąco. To tylko jeden z licznych śmiesznych przypadków jakie dostarczyły mi moje dzieci. Kaszubko 🌻 dziękuję za wspaniałe maile, jeszcze nie wszystkie przejrzałam, dzisiaj wieczorem mam nadzieję, że dokończę. Erato 🌻 jak do tej pory wszystkie mecze drużyna mojego syna przegrywa niestety, ale mój junior coraz lepiej gra, trner go chwali, więc coś z tego będzie :-) Mam nadzieję, że Ty już lepiej się czujesz. Rebeko 🌻 kochana jesteś, że chcesz mi pomóc w pracy, ale nawet jeśli byłoby to możliwe, to nie miałabym sumienia wyręczać się właśnie Tobą, no co innego Wesoła, ona nie spodziewa się dzidziusia (przy najmniej jak na razie) :-D Kochane moje posyłam wszystkim 👄 i na razie spadam, bo muszę coś ważnego jeszcze zrobić zanim szefuńcio się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą znalazłam ten wierszyk w necie :D Modlitwa wieczorna kobiety : Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za Cash nie na raty Duże mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romansy, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart Bez liku, czeków, co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×