Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo🌻 mnie mówili że powinno się odbić, nosiłam młodego na ramieniu i poklepywałam po pleckach aż mu sie odbiło, dobrze jest tez kłaść dzidzię na jego lewym boczku, lub na brzuszku ale tylko wtedy jak jest pod Twoja opieką-to w razie ulewania pokarmu. Ja przeszłam z moimi dziećmi kolki,dlatego bez odbicia nie mogło sie obyć;) Ale teraz na czasie jest Rebeka i Dea to one na pewno Ci powiedzą co i jak;) Taka piękna pogoda była no i musiał ten deszcz spaść:( ale przynajmniej lepiej sie teraz oddycha;) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy ze spaceru i mala bryka w lozeczku ;-)... nie jestem pewna czy jeszcze sie przespi przed ostatnim karmieniem bo cos jej to nie idzie :-P... co chwile na brzuszku laduje i mnie wola :-D... jak widac na zalaczonym obrazku :-D Ania 🌻 - przy piersi dzieci nie polykaja powietrza, a przynajmniej niewiele i nie zawsze... mnie polozna mowila ze jak sie nie odbije do 5 minut to mozna spokojnie dziecko polozyc, bo to znaczy ze juz sie nie odbije... No i znow mnie wola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam wam pomachac:) 🖐️ annapo - ja pamietam ze przy moich dzieciakach tez mi mowili ze jak dobrze jest dziecko karmione piersia to nie musi sie odbijac, bo nie lyka powietrza:D moze i z Twoim maluszkiem tak jest:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno po dziekuje bardzo a fryzura taka sobie bo sama ja robilam Rebeko Alice slodziak straszny i jaki juz duzy ten nasz slodziaczek:O Kaszubko mialm tu cie prosic o pokrojenie tortu, ale sie nie wyrobiłam ,to pokroisz teraz;) Lepiej późno niż wcale;) http://www.torty-weselne.com/wp-content/gallery/weselne/57%20copy.jpg Dziewczyny bardzo teskni mi sie by z wami posiedziec i popisac ale nie mam czasu:O Dzisiaj bylam pierwszy dzien w pracy,strasznie mi sie podobalo a ze to praca w prokuraturze okregowej to moge wam tylko napisac ze pracowalam przy aktach;), zanosielam dzisiaj takze z kolezanka akta do CBŚ, nawet fajne ciacha tam pracuja, i filuternie sie usmiechaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 👄 torcik bardzo apetyczny - już kroję :D Niedługo znów będzie święto topikowe - 26 lipca jest Anny 🌼 Dobranoc 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec i 26-go przyjde z tortem do krojenia to ja poleje lekkie bombelki do tortu kaszubki,kto sie pisze? Moim dzieciom zadko sie odbijalo po cycusiowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 oj, straszna burza nad nami wczoraj przeszla,ale na szczescie ja juz bylam po spacerku....:) Dziewczyny,bardzo dziekuje za Wasze odpowiedzi ,jestescie kochane 🌻 i 👄 dla kazdej.... She...ten Twoj pan dlugo jeszcze w tym futerku bedzie paradowal ,my sie wszystkie tak staramy a on nic:D Rebeko...ja tez cos podobnego słyszalam,ale z drugiej strony slyszałam ze sie powinno odbic i zgłupiałam ;)...ale teraz juz bede spokojniejsza... Kaszubko...bardzo dobry pomysl...tylko ja bede potrzebowac conajmiej ze 3 takie kocyki ,bo w samym wozku leza te koty w dwoch miejscach,a jeszcze dochodzi łozeczko i fotelik samochodowy ;)... jeszcze raz dziekuje i prosze o trzymanie kciukow przynajmiej do południa ,zebysmy dobrze przeszli kontrole pana doktora...na razie zycze miłegodzzzionka i do kiedys🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakas niedorobiona jestem ,bo juz trzeci raz poprawiam te moja nowa stopke ,ale teraz mysle ,ze bedzie juz ok hi.hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 😍 !! Ladnie, ladnie, od rana tu o futerkach sie mowi ;-) :-D A moze tam zadnego futerka nie ma ...? I co wtedy ...? :-D Ania 🌻 - kciuki zacisniete !! Bedzie wszystko dobrze !!! My juz po pierwszym spacerku, Alice spi a ja sie przy obiedzie krzatam bo zaraz M wraca... Zycze milego dnia ... zagladne jeszcze pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 część dnia spędziłam w ogródku... Baśka zrywała porzeczki - a jak??? same zobaczcie: http://www.garnek.pl/kama13/a Miała dobrego pomocnika :D Rebeko ❤️ chyba tego futerka tam nie ma hihihihi a oprócz tego "ta krowa, co dużo ryczy - mało mleka daje" :D Annapo ❤️ sądzę, że coś znajdziesz dla swoich kotków... a Maluszek będzie zdrowy :D Kciuki trzymałam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swintuszki jestescie ;) tylko futerka wam w glowie :D:D:D ja z doskoku, sama nie wiem gdzie czas mi ucieka bo wydaje mi sie ze nic nie robie i nie osiagam a wskazowki jednak do przodu leca :( Aniu, ja Alex odbijam w ciagu dnia. Ona jest bardzo lapczywa a ja mam bardzo \"szybkie\" mleko i jak chlusnie to mala sie az zachlysta... w resultacie, lyka troche powietrza. Od razu jej nie odbijam ale czasami to nawet sama daje mi znac ze chce bo zaczyna sie wiercic i marudzic. Na pewno jej przeszkadza. Natomiast w nocy Ola (zaczyna sie jednak przyjmowac i to imie u nas w domu dzieki rodzince M) je prawie przez sen i jest spokojniejsza i mniej lapczywa. Po jedzonku klade ja do kolyski na boczek, bo tak lubi spac i ja tez spowrotem do wyra :) Trzymam kciuki za wasza wizyte! Nasza wazy juz 4300 i jestem zadowolona bo przybiera w sam raz :) Ooo, wlasnie marudzi, ide spojzec jak tam u niej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś strasznie gorący wieczór - nie ma prawie czym oddychać... Dea - to jednak mała Oleńka - cieszę się. Dobranoc 👄 dla wszystkich. Aaaaa jeszcze coś - stawiam kawę w termosie - to już na rano - a obok leży lista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 dla Was - ruszam na drobne hihiihhi zakupy... póki jeszcze nie jest za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... dzieki za kciuki ....chyba sie przydały ,bo wszystko było ok...co prawda troszke czasu spedzilismy na korytarzu mimo ,ze rejestruja na konkretna godz,ale maly sobie spokojnie pospał takze nawet to nie bylo takie uciazliwe..... maly dostał witaminki,został osłuchany i zwazony (4730 ) i jak nic nie bedzie sie działo to do tego pana doktora juz nie musimy jechac... potem bylismy jeszcze po jego brata i na zakupach.....w sumie był to fajny dzien tyle,ze troszke za goraco.... dzisiaj bede raczej w domu ,wiec moze jeszcze zajrze a na razie zycze milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-)... liste podpisuje ;-) Kaszubko 🌻 - dobry pomysl z ta kawa w termosie :-) Ania 🌻 - super ze wszystko OK... maluszek rosnie jak na drozdzach :-)... no ale facet to powinien byc \"postawny\" a nie taki \"szczypiorek\" :-D Dea 🌻 - u nas tez \"Alicja\" na zmiane z \"Alice\"... takie \"sposzczanie\" imion to chyba jest nieuniknione jesli istnieje polski odpowiednik. Widze ze Alex niedlugo Alice dogoni ;-), bo przy ostatnim wazeniu nasza kruszynka miala 5500g ... ale Pani Doktor powiedziala ze jest ok, bo sporo na dlugosc ja \"wyciagnelo\"... :-) U nas dzisiaj cala noc burze byly ... balam sie czy sie Alicja nie obudzi ale spala jak niemowle ;-) Po karmionku o 7h00 pospaysmy jeszcze do 10h30 wiec jestesmy mega wyspane i wypoczete :-) ... teraz sie zastanawiamy czy isc na spacer bo troszke niepewnie na polu : ciemne chmury i zapowiadaja wciaz mozliwe burze :-O... Chyba jednak poczekamy na tatusia i na zakupy sie wybiore... bedzie znow spokoj na tydzien... Zycze milego dnia i postaram sie zagladac. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, She 🌻, widze ze idziesz w rankingu do gory ;-)... juz 485 miejsce masz :-D Jeszcze troche i na podium staniesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Mam trochę humoru dla Was pozdrawiam,pa Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę. Ile razy znajdę klucz do sukcesu, to zawsze znajdzie się jakiś dupek co zmieni zamek! - Jak się nazywa najpopularniejsza piracka broń? - Kopia. - Tato, ty masz taki brzuch od piwa?! -Nie, synku, DLA piwa. Mężczyzna może zajmować się seksem ile tylko może, kobieta ile wlezie. Dlaczego kobieta ma w domu tak dużo do roboty? Śpi w nocy to i się jej zbiera. Gdy mężczyźnie źle - szuka żony. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. Wojsko uczy dyscypliny, wytrwałości, radzenia sobie ze stresem i działania w grupie. Ale przede wszystkim uczy, że po mydło należy kucać, a nie się schylać. \"Liga Ochrony Przyrody\" przeprowadziła wśród pierwszoklasistów w Krakowie wyjazdową \"Lekcję dobroci\". Trzydzieści dwa gołębie zdechły z przedawkowania chlebem... Pinokio oszczędzał na wypalarkę do drewna. Od dawna marzył o tatuażu. Studencka jajecznica: otworzył lodówkę, podrapał jajka, zamknął lodówkę. W cyrku: - A teraz numer dla prawdziwych mężczyzn! Proszę zapisywać: 700 213 123 Natasza. Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie też nie.. Przyjaźń jest jak zesikanie się w portki - wszyscy to widzą, ale tylko ty czujesz to ciepło... Spodnie są ważniejsze od żony. Istnieje wiele miejsc, do których można iść bez żony i niewiele, dokąd można iść bez spodni... Już sam nie wiem co jest gorsze: bycie alkoholikiem czy seksoholikiem? W pierwszym przypadku Ci nie staje, w drugim nie ma czasu wypić... Japońska korporacja Seiko zdecydowała się naprawić zegar na Wieży Mariackiej Teraz bawi nas 16 melodiami i można z nim nurkować na głębokość 300 metrów. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem; toż to nie piwo. Wczoraj postanowiłem rzucic picie. Dzisiaj rano stwierdziłem, że... niedorzuciłem. Ja to mam takiego pecha, że nawet jak mi kamień z serca spadnie, to trafia mnie w stopę... Stara ludowa prawda - wyślij głupka po flaszkę to przyniesie jedną... Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co zechce, byle było smaczne. Jestem pełen podziwu dla postępu technicznego! Człowiekowi, żeby przyjść do siebie, potrzebne są dwa palce, a komputerowi - trzy... Przez wszystkie lata naszego małżeństwa zastanawiałem się, gdzie moja żona spędza wszystkie wieczory. Wczoraj wróciłem na noc do domu i wiesz co? Okazało się, że właśnie tam! Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają,nie drapią, błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to jest zagrycha. Ze świata sportu: \"...arcymistrz szachowy GarijKasparow przegrał z cygańskim szachistą z Rumunii. Już w piątym posunięciu Cygan zapier*olił mu oba konie. Przestrzegając ściśle zasad etykiety wyjdziesz z przyjęcia trzeźwy, głodny i wkurwiony. Nie mam problemu z alkoholem, mogę go pić zawsze. Nie jestem leniwy. Mam zawyżone wymagania motywacyjne. Cały wieczór graliśmy z kumplem w pokera kartami do Tarota. Przegrałem. Miałem fulla nawiedzone domy na wilkołaki a kumpel karetę martwych ludzi... Lepszy cellulitis w garści, niż silikon w telewizji. Mózg jest zadziwiającym organem. Zaczyna już funkcjonować sekundy po tym jak obudzisz się rano i działa nieprzerwanie aż do chwili gdy znajdziesz się w pracy. Zastanawiałem się: jak zmieniłoby się moje życie gdybym urodził się o jeden dzień wcześniej. I wiecie do jakiego wniosku doszedłem? Zadałbym to pytanie wczoraj. Syn do ojca: - Tato, ile ty już lat służysz u mamy? Polskim kierowcom coraz częściej dokuczają korki. Powodują niepotrzebne przestoje, stratę czasu i nerwowość.... A ileż prościej byłoby zamykać e kapslem... - Co to takiego matriarchat? - Matriarchat jest wtedy, kiedy żona odwraca się do ściany i chrapie, a Ty - cały we łzach - zabierasz dzieci i jedziesz do swojego ojca. Jestem maksymalistą - ile postawią, tyle wypiję.. Powiedziałem wódce stanowcze \"NIE\", ale ona nie chce mnie słuchać... Jaka jest różnica pomiędzy Afrodytą a polskim rządem? -Afrodyta powstała z morskiej piany, a rząd z bałwanów. Co wspólnego mają nekrofile z alkoholikami?- Jedni i drudzy uwielbiają zimne, prosto z lodówki... Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić swoje wady swoimi cyckami... Mężczyźni są najsilniejszymi stworzeniami na świecie. Mogą przetrwać niezliczoną ilość czasu mając do dyspozycji tylko piwo i baterie do pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - hehe, studencka jajecznica i golebie mnie rozwalily :-D :-D Wesola - to tak jak u nas... mrozona herbata mile widziana :-) Kaszubko - oj tak sobie spokojnie usiasc nad zatoka i tylko obserwowac.. Mala dzisiaj caly dzien w domu :-(... mocno wieje i co chwile grzmi i pada wiec spaceru nie ryzykujemy... zreszta wszyscy dzisiaj spiacy jestesmy : Alice i tatus wlasnie drzemia ;-), tylko ja glupia zamiast tez sie walnac spac to przy kompie siedze... :-O... chyba zaraz ten blad naprawie :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - na swojej drodze spotykam bardzo dużo małych dzieci ze swoimi mamami lub innymi opiekunami. Jest dużo dróg wiodących nad zatokę... i wyobraź sobie, że często mam kłopoty z przejechaniem - tyle jest dziecinnych wózków :D Patryk przyszedł - jeszcze nie wiem na ile dni zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj wrociłam z pracy a niunia stan podgoraczkowy i chrypka,dalam co mialam i wieczorem poszla spac ,kolo 24 obudzila sie z placzem i nie mogla zlapac powietrza:O wzielam ja do siebie i cala noc wlasciwie nie spalam tylko czuwalam przy niej. Teraz goraczki nie ma ale kaszel ma swiszczacy ,chyba przypaletalo sie zapalenie tchawicy:O Zaraz mykamy na ostry duzur do szpitala:( Mój pierwszy wolny weekend , a tu niunia chora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ruda ❤️ złapałaś pecha.... mam nadzieję, że córeczka szybko wyzdrowieje - to przez te ciągłe zmiany pogody... mogła [będąc zgrzana] wypić coś zbyt zimnego lub zjeść loda. Z rana odwiedziły mnie Basia i Ola - teraz są w ogródku - zrywają dla siebie porzeczki i agrest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie wróciłam z rozdania dyplomów;)- dostałam na pamiątkę pióro Parkera, fajnie:) rudamaxi🌻 jak nie urok to... ja tez tak miałam jak rozpoczynałam nową pracę, że dzieci chorowały jak na złość, trzymam kciuki by wszystko było dobrze jeszcze dzisiaj do 14 można klikac na mojego pana a potem ściagnę ten link,dziękuję że mi pomagałyście, na Was zawsze moge liczyć😘 a teraz wezme sie za prasowanie;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam!🌻 oj chyba jakas burza nam sie szykuje na szczesscie tylko na dworze ,bo w domu raczej chyba wszytko ok(odpukac w nie malowane)... She ...i co teraz z tym futrzakiem ...bo klikam nadal ,a to chyba tylko do dzisiaj ...juz sie nie moge doczekac;)...a w ogole to dzieki za popawienie humoru,najgorsze ze duzo z tego bardzo bliskie prawdy... Rebeko....tez mnie cieszy ,ze dobrze rosnie ten moj maluszek ,chociaz moje dzieci nie naleza do grubaskow i mam nadzieje ,ze maly nie bedzie wyjatkiem...ale na razie niech mu bedzie na zdrowie ;)...no to ja teraz wiem skad te burze ,u mnie w spacerku nie przeszkadzaja ,po prostu jak widze chmurzyska to zostaje na podworku,bo przeciez wazne jest tylko powietrze a nie jazda...tazke siedzimy na dworze do pierwszych kropli a potem do domciu... Kaszubko...dzieki za morze i wiaterek...zaraz przyjemniej na duszy...:) Rudamaxi....wyrazy wspolczucia i duzo dobrych fluidkow...niestety mnie tez czesto własnie w lecie neka gardelko ,wiem wiec ze to nic przyjemnego...trzymam kciuki zeby niunia szybko wyzdrowiała... teraz pozdrawiam wszystkie panie bardzo serdecznie i do kiedys ...🖐️....milego dzionka 🌻 acha ...myslimy o kupnie laptopa ...moze pomozecie i podpowiecie ktore nie za drogie i dobre...nie mam w tym rozeznania a w sklepie kazdy chwali akurat te ktore ma na stanie,co nie zawsze jest prawda....z gory dzieki za pomoc👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×