Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

musialam isc z Viki do szpitala na ostry dyzur bo mi sie w nocy dusila Na ostrym dyzuze po godzinie zostalam polowicznie przyjeta pielegniarka wprowadzila dane do komputera potem wysiedzialam druga godzine i niewytrzymalam,zrobilam afere wzywajac dyrektora szpitala. Mam dosc nienawidze polskich szpitali,osrodkow i pind ktore tam pracuja Mala ma silna alergie musi byc inhalowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest gorzej niuni strasznie wzrasta goraczka,jak mi sie nie uda zbic to wzywam karetke😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno po ja mam Tashiba Satellite i jestem bardzo zadowolona,moge spokojnie polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - trzymam kciuki - będzie dobrze... musi być dobrze. ❤️ Po południu była u nas burza i to nie jedna, a kilka Najpierw niebo stało się ciemne http://www.garnek.pl/kama13/6288251 potem zaczął padać deszcz... a za chwilę grad http://www.garnek.pl/kama13/6288250 a później potężna ulewa http://www.garnek.pl/kama13/6288249 http://www.garnek.pl/kama13/6288248 http://www.garnek.pl/kama13/6288247 Potem wróciło słonko... i znów szalony upał Około godz. 20 wyruszyliśmy na spacer - port... Stary Rynek i występ Ostrowskiej... i nagle znów grzmot.... - zdążyliśmy wrócić do domu z pierwszymi kroplami deszczu. Resztę zdjęć wrzucę jutro na Garnek... dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ! Pozno ale mam wytlumaczenie : mielismy miec w gosci, ale sie nam \"przelozyli\" na przyszly WE :-P... wiec dzisiaj dlugie spanko ;-), pozniej sprzatanko ;-) i wizyta u rodzicow bo chcielimy z Nimi szampana wypic na nasze 10 lat malzenstwa ;-)... a poza tym tata w przyszly WE znow do Polski leci i pewno juz nie bedzie okazji zeby sie z Nim zobaczyc przed odlotem ... Rudamaxi 🌻 - biedna niunia :-(... Dobre fluidki posylam dla Niej i dla Ciebie !! Powiem Ci ze tez mnie cholera bierze jak slysze w jaki sposob sa traktowani pacjenci... jeszcze jak ktos potrafi sie wyklucic o swoje to moze liczyc na powazne potraktowanie ale co ma zrobic taki ktory nie ma sily przebicia ?!? I te oplaty za wszystko co POWINNO byc za darmo, te \"prezenty\" dla lekarzy i pielegniarek bo bez tego nawet sie nie pofatyguja zeby do pacjenta zagladnac, te prywatne wizyty za ktore slono sie placi tylko po to zeby byc traktowanym po ludzku a nie jak smiec ... Moi rodzice miedzy innymi z tego powodu od lat oscyluja miedzy PL i FR : serce ciagnie do PL, rozum kaze zostac tutaj... Kaszubko 🌻 - ladny kontrast z tymi zdjeciami z wczoraj :-O Ania 🌻 - ja bym Ci polecila DELL-a ... http://www.laptopykomputery.pl/?laptopy-dell,6 sa bardzo solidne i bardzo duzy maja wybor... praktycznie mozna u nich kupic \"komputer na zyczenie\" ... a model to juz zalezy do czego chcesz go uzywac... A jak sie kochana czujesz ? Przyszlas juz calkowicie do siebie ? Brianek grzeczny ? Bo moze Go sobie na ziecia zaklepie ;-)... :-D She 🌻 - szkoda tylko ze sie nie rozebral :-( :-D... ale jak bedzie nastepny taki konkurs to sie zapisuj :-) ... bedziemy rozbierac zawodowo :-D Zmykam spac... zyczac Dobrej Nocy 😍... postaram sie jutro zameldowac wczesniej... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Pochmurno - w nocy szalały burze :D Stawiam wielki termos z kawą i bitą śmietanę hihiihihi Rebeko - a ja tak sobie myślę, że Maciuś zakręci się koło Alice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiihi, juz swatacie? ;) ale byloby przewspaniale gdyby udalo nam sie te maluchy ze soba spotkac ;) Ruda, ojejku, mam nadzieje ze Niunia szybko powrocila do siebie i ze goraczka odeszla. Trzymam mocno kciukasy i posylam mnostwo fluidkow!!!! 😘❤️ Aniu, ja mam Dell\'a, ale w dzisiejszych czasach chyba nie robi wielkiej roznicy jaki bo wg mnie to wszystkie komputery wychodza z tej samej fabryki a dopiero potem przyklejaja im marke ;) Moj Dell jest, to prawda, solidny, ale gdybym miala teraz wybierac (i mozliwosci pieniezne) to chyba poszlabym na MacBook\'a - M ma i jak sie neim bawie to widze ogromna roznice. Acha, i radze nie brac Windows Vista, strasznie zwalnia dzialanie laptopa!!! Ja sie jeszcze mecze :o Rebeczko, dzieki za przesylke! Juz cos takiego mam ale mala troche tego nie lubi (o ile pamietam Mysz tez nie lubila...) nie wiem czemu, moze wybieram zla pore dnia na stymulacje wzrokowa? Jutro jestem sama z Olenka to jak skoncze ze sprzataniem to napisze, albo lepiej siade do pisania przed sprzataniem!!! ;) 😘 Rybko, mam nadzieje ze czytasz nas i ze wszystko u ciebie w porzadku - jak tam cory? Znowu poobcierane kolana? Moja ma mase siniakow na nogach, ale to tak strasznych ze az sie boje ze ktos posadzi nas o jej katowanie ... Pamietam jakis rok temu cos opowiadalas o powrocie twojej cory z wyprawy harcerskiej i padlo powiedzenie \"dziecko brudne, dziecko szczesliwe\", bardzo mi sie spodobalo bo takie wlasnie mialam i ja dziecinstwo, wiec staram sie trzymac tej zasadki teraz i z moimi skarbami :) Mam jeszcze pytanie, uzylas w koncu tych vacum bags? Sprawdzily sie? ja sie wlasnie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie tak szybciutko zanim w domu spokoj ;-) Pospalam sobie dzisiaj do 11h00 :-)... bajka !! No ale to ostatni dzien bo od jutra znow do pracy i pobudka o 5h45 niestety :-(...Teraz M poszedl z mala na spacerek a ja obiad wykanczam :-D Kaszubko 🌻 - mmmm, bita smietana !!! No jasne ze sie poczestuje !! Nie wiem czy Alice bedzie sie mogla oprzec urokowi tych pieknych oczu Maciusia 🌻 :-) ...ale wszystko bedzie zalezalo od tego czy Macius bedzie wolal blondynki czy brunetki bo mamy u nas i taka i taka :-D Dea 🌻 - a propos blondynki ;-), podeslij jakies fotki Olenki 😍, bo sie stesknilam ... za Toba tez ;-) Czekam na lekturke ale nic na sile, kochana, Olenka najwazniejsza ! O, wracaja... no to narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan Kiepura - "Brunetki, blondynki" Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me! Ideał swój ma każdy, on czy też ona I każdy też z miłości gdzieś kiedyś konał Ale ja, ale ja milion kobiet kocham, albo dwa! Dziewczyn wszak, nie jest brak, A więc bierz, którą całować chcesz, trala lala lala Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me! http://www.youtube.com/watch?v=mi-km1b6xwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! na reszcie udostepnili mi kompa i jednoczesnie Brian ucial sobie drzemke...takze postanowiłam do Was zajrzec... od razu dziekuje ,ze wszystkie podpowiedzi mam jeszcze troszke czasu ,wiec poogladam jakie u nas ceny i potem sie moze cos wybierze...to taki nasz wspolny prezent urodzinowy ,wiec pewnie bedzie problem z wybraniem konkretnego ,ale moze sie uda,trzeba miec nadzieje...;) Rudamaxi...jakby wiecej ludzi mialo odwage upominac sie o godne traktowanie ,to moze byloby lepiej...duze brawa...mam nadzieje,ze Viki szybko zacznie do siebie dochodzic,posylam jej sporo cieplych mysli...🌻 Rebeko...ja tam nie mam nic przeciwko temu swataniu,tylko watpie czy nasze dzieciaki na to pojda,ale przeciez rozne cuda sie zdarzaja i kto wie moze kiedys sie przynajmiej zaprzyjaznia... jesli chodzi o mnie ,to juz biegam na pelnych obrotach a ostatnio nawet juz normalnie moge usiasc na pupe,bez zadnego bolu...;) to niby nic takiego ,ale jak czlowiek poszyty i potem wreszcie moze sobie spokojnie usiasc to docenia sie te normalnosc... Brian zgodnie ze swoim nazwiskiem jest bardzo pogonym chlopczykiem i na razie nie sprawia nam zadnych problemow ,a tylko radoche... i niech tak zostanie ;)... She..no trudno,ale przy nastepnym konkursie tez sie postaramy i kto wie moze szczescie sie usmiechnie;) Kaszubko...dzieki za adres strony,zawsze sie idzie troszke rozeznac w temacie i czlowiek sie juz nie osmieszy w sklepie;)..dzieki za fotki i przeslana poczte...to niestety czysta ,zywa prawda ,ze te instytucje o nas pamietaja....;):( nie wiem czy pamietasz ,ale w tamtym roku to ja posylałam fotki takiego gradu z naszego podworka.. no to tyle na dzisiaj ...zycze milego wieczoru i pieknych snow,a tym co bladym switem beda sie jutro zrywac do pracy na pocieche powiem ,ze tez o tej porze \"pracuje w mleczarni\" :D...no to pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ pamiętam, ale zawsze wydawało mi się, że u mnie tak nie będzie hihihihi a jednak.... W tym roku będzie kiepsko - grad i ulewy dużo już poniszczyły... podskoczą ceny warzyw, owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole : \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> .... wstawac kochane (love] !!! Ania 🌻 - mnie by juz calkowicie wystarczylo zeby sie kiedys spotkali ;-)... nie trace nadziei :-) Ja sie zabieram do pracy... na poczatek ponad 600 maili do przeczytania :-O... dobrze ze nie musze na wszystkie odpowiadac :-D MILEGO SLONEZNEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie jest dobrze:(....w nocy sie jakos zle poczułam i niestety okazalo sie ze mam goraczke....rano doszła do 38,6....myslałam ,ze tym razem mnie nie dopadnie nic takigo,ale chyba tradycji musi sie stac zadosc :(...przy kazdym dziecku miałam około 14 dnia po porodzie taki problem,goraczka ,bol piersi i ogolne osłabienie.... dzis boli mnie glowa i miesnie,i gardełko :(....a w dodatku od rana staram sie zarejestrowac do lekarza i juz mnie cos bierze,bo 2 godz wysLuchuje autmatycznej sekretarki.... w koncu maz musial pojechac do osrodka i teraz czekam,co z tego wyniknie....mam tylko nadzieje ,ze lekarz nie bedzie na urlopie.... tymczasem pozdrawiam Was wszystkie i zmykam sie połozyc ....🖐️ miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Niedobre nowiny i to od poniedziałku.. Annapo chora ❤️ Aniu - co za straszną obsługę medyczną tam macie... Ruda ❤️ bardzo zmartwiona, bo Viki od wczorajszego wieczora jest w szpitalu... gdyby dziewczynka była w sobotę fachowo zbadana i gdyby od razu dostała odpowiednie leki.... Mam nadzieję, że już więcej złych nowin nie będzie. Pozdrowienia dla wszystkich od Rudej... Dziś zdążyłam między jednym a drugim deszczem zrobić zakupy.... ale nie wszystkie.... spoglądam na niebo - może się rozjaśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle sie nam tydzien zaczyna :-(... Ania 🌻 - oj, niedobre wiadomosci :-(... trzymaj sie, kochana !! Mam nadzieje ze jestes juz po wizycie a przynajmniej w drodze do lekarza !! Kaszubko 🌻 - czasami zastanawiam sie czy nie powinno sie zmienic nazwy bo nazwa \"SLUZBA\" zdrowia\" wydaje mi sie calkowicie nie na miejscu :-O Rudamaxi 🌻 - biedna malenka :-(... Duzo zdrowka dla Niej i sil dla Ciebie 😘 Stawiam kawe poobiednia... i ciacho na poprawe humoru : http://www.gourmetsleuth.com/images/MilleFeuille.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Ja tylko pomacham i wracam do papierów🖐️ Nie mam w domu neta i to mi bardzo przeszkadza😭 Ale potem nadrobię, obiecuję Ruda🌻 jak córcia? Annapo🌻 mam nadzieję ze u Ciebie juz ok pozdrawiam i zmykam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz m troszke spadla goraczka wiec napisze jak sie to wszystko skonczy ło...niestety moj pan doktor rzeczywiscie na urlopie do dzisiaj,ale jutro gabinet nawet bez urlopu jest nieczynny ,wiec praktycznie dopiero w srode moglabym sie z nim spotkac:(...na drzwiach podano 2 telefony ,gdzie mozna w nagłych wypadkach dzwonic i zadzwonilam....i jak myslicie,czego sobie posłuchałam.....sygnalu i nic wiecej...tego juz mi było za duzo i zadzwoniłam do znajomej połoznej,ktora zadzwoniła do swoich kolezanek na oddziale i poprosiła ,zeby mnie ktos zobaczył...nie cierpie takiej formy załatwiania,ale co zrobic ja inaczej sie nie da:(... dostalam zastrzyk na miejscu,i jeszcze 5 na kolene dni i oprocz tego antybiotyk w konskiej dawce,pani doktor pocieszyła mnie ze jeszcze nie ma ropnia i powinno sie udac do niego nie doprowadzic....mały dostał lakcid,zeby ochronic zoładek... w szpitalu spotkalam nasza znajoma polozna,ktora polecila mi jeszcze oprocz tego zrobic okład z twarogu ,co tez uczynilam i teraz troszke mi lepiej... i tak to niestety jest ,ze bez znajomych,to niewiele idzie zalatwic w naszej kochanej ojczyznie.... dzieki za zyczenia zdrowka i pewnie jutro sie odezwe...a teraz zycze miłego wieczoru 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - dobrze ze juz lepiej... szkoda tylko ze potrzeba do tego az takich wybiegow :-O... Kaszubko - piekne i takie optymistyczne :-) Zmykam mala wykapac... zycze milego, spokojnego wieczoru 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedną dobrą nowinę mamy - Annapo - tak to już u nas bywa - bez znajomości prawie nic już nie można załatwić... dużo widziałam i słyszałam będąc cztery lata temu w szpitalu... byłam tam dobre trzy tygodnie... miałam więc czas na obserwacje... a i głucha i ślepa nie byłam. Rebeko - ten domek na zdjęciu z tęczą widzę za każdym razem, gdy wychodzę z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po urlopie 🖐️ Wróciłam w nocy więc od rana rozpakowywanie, pranie, i takie tam duperelki. Poczytałam trochę, ale niestety nie dałam rady wszystkiego dokładnie :-) Annapo ❤️ synuś miodzio. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Rudamaxi ❤️ jak Viki? Mam nadzieje, że już lepiej. She ❤️ gratulacje geniuszu!!!!! Rebeko ❤️ Alice jest przeurocza, a ta jej czuprynka niesamowita :-) Kaszubko ❤️ dziękuję za wszystkie przesyłki Wszystkie gorąco pozdrawiam i idę spać, bo zmęczenie zaczyna wychodzić zmęczenie. Jutro jadę do Czech, więc może dopiero wieczorem się pojawię - w końcu jestem brunetem hihihi Pa kochane, cieszę się, że znowu jestem z Wami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oooo, Goja wrocila :-) !!! Goja 🌻 - witaj, slonko, jak sie udaly wakacje ? Ja tez sie ciesze ze jestes z powrotem :-) Stawiam kawe : \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> .... i zabieram sie do pracy....nie ma lekko ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Nasz "brunecik" wrócił :D Goja - zwolnij tempo - niech reszta rodzinki też zajmie się domowymi pracami. Dzwonił Piotrek - za dobrą godzinkę już go zobaczę - a to fajna niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie... ja to wiem kiedy wejsc ;),takie pysznosci serwujecie....;)...a mnie sie nalezy przynajmiej za to ze bylam bardzo grzeczna i nie płakałam jak brzydka pani robila mi zastrzyk;)... Goju ...wypoczywaj ,wypoczywaj ,bo po urlopie tak trzeba ;)...a jak juz wypoczniesz to nie zapominaj ,ze jakis maly raporcik z wakacji nam sie nalezy...;) Rebeko ...ja tez juz po obiedzie ...i tez smacznymszczegolnie ,ze ostatnio to jadam same zdrowe rzeczy... a dzisiaj pozwoliłam sobie na kawalek kotleta ...nie pamietam kiedy mi tak ostatnio smakował :D Kaszubko...milego popoludnia z synem ...pewnie za kilka lat tez tak bede oczekiwac wizyt mojego Briana... No to sobie popisalam ...;(Brian tez sie domaga obiadku.... wiecie ,ze udalo mi sie dzisiaj pomiedzy zastrzykiem tabletkami i karmieniami nawet zrobic kilka sloikow ogorkow curry...ciekawe czy dalam wszysstko co trzeba...ale o tym to sie przekonamy w zimie :)...a teraz serdecznie pozdrawiam ...moze jeszcze mi sie uda zajrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez brunet teraz ;) no moze nie wieczorowy, ale .... Aniu, oj dobrze ze udalo sie zalatwic i poprawe juz u ciebie widac! NIe wazne ze po znajomosci, w sprawach zdrowotnych, jak nie mozna innymi sposobami to skrupolow nie trzeba sobie robic. UK tez raczej nie nalezy do normalnego kraju pod wzgledem panstwowej sluzby zdrowia, jedyne co funkcjonuje jako tako to terazniejsza reakcja na swinska grype, obym nie musiala korzystac! Aniu, a jakie zdrowe bez miesne jedzenie masz na jadlospisie? Ja juz nie mam wyobrazni a znowu salat (i wszelkich mieszanek z surowych warzyw) nie moge bo mi wykreca kiszki :( no a pyr juz mam dosc :o Goja! fajnie ze jestes ale wiem ze pewnie bys na urlopie byla ;) Opisz jak bylo bo mnie Chrowacja intryguje, od dawna chce ja zobaczyc! Kaszubko, ciagle mnie zadziwiasz!!! :) Ja nawet nie wiem jak sie wstawia filmiki na youtube!!!! Oj ty to sie chyba w zlej generacji urodzilas ;) bo z takimi zdolnosciami i zamilowaniem to bys mogla z tego zrobic zawod (i duze pieniadze)!!! Jak na zlosc dzis pada i przeplata - a obiecywali upalne lato!!!! Ja dzis mam moje dwie panny na karku i siedzimy w domu - moze nawet lepiej bo wczoraj mialam stan podgoraczkowy, czulam sie podle. To dzis w cieple siedze ;) Duze buzki i narazie moje drogie 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×