Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Gość Ogłaszacz Castingu

Nie moge sobie fajnej laski znalezc, albo zonate albo dzieciate albo mysla ze sobie z nich jaja robie... ;) Moje wady: 30 lat z mentalnoscia malego chlopczyka. ;) Totalny swir... Leń na maksa. Uwielbiam jarać (papierosy tez ;)) Grać całymi dniami na kompie... Miałem od cholery kobiet i w kregu nawet dalekich znajomych jest to fakt znany, zawsze jak poznam nowa kobiete i chce byc dluzej to znajdzie sie jakas zyczliwa co jej nagada glupot, moga gadac calymi dniami az w koncu cos sie psuje... :o Niezbyt mnie obchodzi co robilas i jakie masz mroczne sekrety... O ile wiem wszystko, bez niespodzianek... Lubie imprezować, bardzo, bardzo bardzo... Zalety: W miare przystojny jestem, choc podobno robie sie przystojniejszy jak sie odezwe. Nie widzisz mnie kiedy sie rozgladasz po knajpie jak wejdziesz ale jesli posiedzisz obok to zastanawiasz sie dlaczego mnie wczesniej nie zauwazylas... :) Mega zajebiscie gotuje, lubie to robic i baba nie ma wstepu do kuchni. :) Mimo lenistwa czasem mam zrywy zarobkowe, opiekuncze, podroznicze i inne. Uslyszalem ostatnio od kolezanki ze mam opinie dobrego w lozku wsrod znajomych... :) Naprawde chce miec juz zone i dzieci... Znudzilo mi sie... :o Wbrew pozorom latwo sie zakochuje i jestem naprawde, NAPRAWDE cholera, wierny... Potrafie sprawic ze nawet trup sie bedzie zanosil od smiechu ;) To tak ogolnie tylko :) Od was oczekuje niewiele :) Musisz lubic seks i nie byc w nim zachowawcza. :D Trzymac sie z dala od kuchni (no chyba ze naprawde umiesz gotowac) Nie klamac i byc szczera! Nie byc wychudla tyczka, lubie kobiety a nie wieszaki, co nie musi oznaczac gigantycznego cyca... :) Musisz lubic sie smiac. Miec wiecej kolezanek niz kolegow. Nie byc upierdliwa glupia pipa. No, w razie watpliwosci pytac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybym była samotna
wziełabym Cię bez zająknięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooodka
ja rowniez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Zapomniałem dodać, że powinnaś mieć port USB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
To mnie szukasz. Aż nie mogę przestać się śmiać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza jakich mało na świecie
a mnie jakos chyba nie rusza ten opis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st kapral rezerwy Pochewka
jestem zainteresowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purple nail
jakbyś do tego wszystkiego miał długie włosy to bym się zgłosiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
To jest dziewczyny na 100% powazne, nie robcie sobie zartow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Z warszawy jestem. Hej Daria, co w tym podejrzanego? Po prostu stary melanzysta szuka starej melanzystki albo po prostu fajnej laski. Wariatki... ;) Gdzie lepiej to robic niz na forum "Zycie erotyczne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj fote :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooodka
na zywo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczne sekrety
lubię rozgłaszać na prawo i lewo...ze szczegółami, bo najlepsze jest w tym jest to, ze i tak nikt mi nie wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko piekne, nawet ten leń Cie nie dyskredytuje:DEch, chyba aż zbyt podobny kolega jest do mnie charakterem, trza mi stąd uciekać:o😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Z tymi sekretami to chodzilo mi na przyklad o to ze przez cale studia ktoras tyrala w agenturze w innym miescie i dowiem sie tego od dawno nie widzianego kolegi po 10 latach udanego malzenstwa... Albo cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaur
czyli casus sorina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczne sekrety
są i zalety: możecie sie podzielić wrażeniami :D opis całkiem intrygujący, ale mam jedno pytanie. czy dzieci mogą być adoptowane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaur
u mnie nie masz szans bo ja wole wyrafinowanych seksualnie intelektualistow ale musze przyznac ze mnie rozsmieszyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczne sekrety
o...coś mi się wydaje, że na casting zgłosi się sporo samic. mogę zająć sie doradztwem jakbyś sam nie dał rady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało info. Prosze natychmiast udzielić mi wywiadu:1. wzrost2. kolor włosów i oczu3. waga i czy brzuch piwny juz w stadium zaawansowanym4. zainteresowania - co oprócz gier i gotowania?5. preferencje w seksie - czy wybranka ma połykać i oddawać sie analnie:), jeśli są zboczenia to jakie?6. Ile ma cm Twój ptak?7. Czy jesteś za związkiem partnerskim, patriarchatem czy matriarchatem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Mogę nawet zaśpiewac i zatańczyć...jak będzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Mogę nawet zaśpiewac i zatańczyć...jak będzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×