Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość pomarancza.....1
dziewczeta niepotrzebnie sie spinaja,niczym agrafki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa nie wiem ... nie znam zadnej inteligentnej tipsiary ... staram sie unikac takie kobiety. Rozumiem jezeli maja zniszczone paznokcie i musza uzywac tipsow ale tak ... dla hmm bajeru :P ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy gadacie z nim a idiota ma radochę,czasem mam wrażenie ze lubicie takich hamów................sorrrki....... z tego sie nie smieje,tylko ubolewa nad tym ze mamy takich w Polsce,nie dziwne potem ze tak poupada........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja juz skonczylem ... ;P teraz jestem mily. A wszystkich ktorych urazilem moim zachowaniem... slowami przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Polski Madasia to ona nie podupada ... jak ktos lyka propagande ktora go karmia w tv i radiu to moze tak myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
zniszczone;) nie wierze,ze mozna miec az tak zniszczone ;)no ale to juz gusta mowisz ze nie znasz inteligentnej tipsiary,to tak samo stereotyp,jak do blondynki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele co Wy tu wyprawiacie??????????????? dziewuchy ja was nie poznaje! jesteście jakieś niewyżyte :-D ale dobrze dobrze ulzyjcie sobie :-) a Ty szubrawy sam właź pod dywan!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
Madasia mowisz ze ktos tu cos rozwala,ale kto to wszystko nakreca?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki sie robi ;P ale hmm ;/ bede mogl czasem wyjsc ... wiesz swieze powietrze... slonce :( nie zabieraj mi tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
aj szu;) dobry wstep,znakomite rozwiniecie,kiepskie zakonczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia nie martw sie :P koncze sie kurowac i nie bede na to forum wlazil :P teraz jestem chory ;/ i nie mam co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawy spoko wyjdź jak się uspokoi i zachowuj sie jak człowiek a nie jak fąfel jakiś! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
chodzilo mi o te koncowe przeprosiny;)zbędne:classic_cool: a co do choroby,to ho ho:classic_cool:ja od Ciebie ,Ty ode ode mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiecTO SKUNKS i WIEśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila niedziela
kobity kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki daj im sie wyladowac ... nie moga tego zrobic w srodowisku ktore je otacza...:) bo pewnie byly by jakies konsekwencje a tutaj :P niech szaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×