Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość nie wiem co macie do ...
tulipana vel szubrawca-gosciu fajnie pisze,z lekką nutką ironii ale do twarzy mu z tym,jest tajemniczy i nie potraficie go rozgryzć.W tym Wasz problem "kobietki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ... Musicie mi wybaczyc ... Wy reszta... ale to Madasia jest moja pierwsza w tym haremie wiec... jak jakies sprawy do mnie to przez nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopy nie mają szans przy takich babkach jak hogaty i zołzy!!!!!!!!!!!! hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
nie marudz tyle tylko ściągaj pory i pokaz czy masz sie czym pochwalic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
ich jest ponoć cala 14 stka wiec...oj chlopie polegniesz przy trzeciej tak myślę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaśka gdzie Ty znowu sie podziałaś??????? co mamy z tym szubrawcem zrobić????? bo ja już nie wiem... czy bić, czy gnoić, czy poskromić, czy wykastrować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
nie ma nie zasluzyly,ja chcę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze moze urzadzimy zawody wy sie bijcie kastrujcie a ta co przetrwa :) dostanie mnie w nagrode ! ;p START

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
szubrawiec ty mnie lepiej nie denerwuj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawiec ty chyba oszalałeś że my sie bedziemy tłukły o ciebie,to nierealne........... jeszcze jakby było o kogo.......... to może.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wielkie SZU... psioczy... to nic ma gość swój styl. Tyle na Jego temat. Madaska i Brylantyno Witam dzisiaj drugi raz... Resztki też witam. W czymś problem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje czarownice kochane,tęsknilam za wami,troche ruchu musicie zażyż,bo sie zastał ten nasz topik hahahahahahahahaahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
a żebyś wiedzial:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
reszta to mdłe istoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Gwiazdorku ale brakuje tu takich normalnych facetów jak ty, bo szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu szuuuuuuumiiiiiiiiiii :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :P bo Magdasi nie ma sie kto podlizywac ;/ ja sie do tej roli nie nadaje wybacz :P Pomarancza wez Ty sie zachowuj ... ;P bo sobie jeszcze pomysla ze Ty to ja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×