Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gwiazdor masz racje ale malo kto potrafi sie opanowac ;) Ty najwyrazniej tez nie ... ale sa i dobre strony bytowania takich osobnikow jak ja ... to forum zyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy jednego w towarzystwie mniej, gdzie byłeś gwiazdor?????????? co cie tak powstrzymywało żeby tu zajrzeć?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia, dzień dzisiaj piękny. Słoneczko świeci, aż miło się przejść na dworku. Wyskoczyć do jakieś przytulnej knajpki z ciekawym towarzystwem. Tylko, żeby noc była gwiaździsta , taki fajny spacerek... przy \'ciepło\' oświetlonych uliczkach parkowych, tak mnie naszło, bo wiem, że są to chyba ostatnie takie dni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu. napisałem to co myślę i tak też jest. Huh... zdenerwować?!? Ty mnie takiego jeszcze na tym topiku nie widziałeś. Pozdro. i Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam do hogatowa, ale jeszcze wam tu kiedys nasmiece ;-) buziole dla Was!!!!!!!!!!1 madaska zagladaj do nas, bo jak nie to Ci łapy połamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdor dla mnie bajer, no normalnie zachwycona jestem...... ja też tak chcę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak... wiele ciekawych i tajemniczych miejsc można odnaleźć podczas zimy, nie wiem ale tą porę roku lubie podobnie jak wiosnę... dużo śniegu... lekki mrozek, noc również pełna gwiazd... Ciepłe ubrania... i nie ma jak wygłupy w śniegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdor no normalnie mów gdzie mieszkasz i przyjeżdżam po ciebie..hahahahahahahahhahahhahhahaahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami... Mieszkał sobie książe... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ,dobra ale jak książę to może po mnie na białym koniu byś si e pofatygował......... to też romantyczne...:) może być w ten śnieg nawet...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy świntuchy ;-) madasia ja chce świętować w hogatowie, a tam pustki :-( zapaszam zołzy na picie dzisiaj, Gwiazdor też może przyłączyć, kieliszek sie znajdzie :-) dobra, dobra zostawiam Was samych... ale ja musze dzis poświętować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Lubisz kolor biały?!? Bo zastanawiam się z jakim czy zabrać dla Ciebie futro z norek perłowych ;-)... a jeżeli nie to jakieś inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdor ja nie chcę futer,bogactwa,pieniedzy - JA CHCĘ ROMANTYCZNEJ MIŁOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Gwiazdor masz u mnie wino, półsłodkie greckie może być?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik ja też,ja też jeszcze jak imiglikos to ja napewno. dobra kochani do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwy facet
gdybym był prawdziwy to nie pisałbym tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor winko bedzie pysia :-) madasia tak - Imiglikos jest mniamniuśne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zolzy zdradzacie nasze hogatowo!!!:) gwiazdor a moze rydzykowac??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdor tak madasia to od Madzi,a co?????????????????????? my opijamy dostanie sie na wydział mewik,także dzisiaj tak za bardzo nie pogadamy chyba że później będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×