Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość madaska
szubrawy gdybys zobaczyl mnie nago napewno by Ci nie stanal ;P bo ty biedaku w chłopcach sie lubujesz, dlatego taki pewny tego jesteś :P Tego jestem akurat pewien ... hahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem... ja nie jestem zdrowo myslacy. Nie wiem ile masz lat i co robisz. Kumpli nie masz u ktorych moglbys sie zakwaterowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska gdybym sie lubowal w chlopcach to by mi pewnie na Twoj widok stanal :) ale sie nie lubuje ... :P Lubie kobiety o pelnych ksztaltach :P takie prawdziwe a nie wysuszone wiory ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon juz prawie 26, hihihihiiii za 7 miesiecy :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie sprawia mi radosci takie zaczepne pisanie :) Network jak nie masz ? :/ to cos ty przez ostatnie 25 lat robil z nikim w pisakownicy sie nie bawiles w kapsle nie grales ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawy no i widzisz znowu oceniasz nie wiedząc co????? ale to ty własnie nalezysz do tych ludzi którzy gadaja żeby gadac i sypać bezsensownymi opiniami wyssanymi z palca, kto wie moze jakbyś mnie spotkal szczęka by ci trochę zjechała,ale oceniaj dalej,jesteś w tym the best ale nie na tym topiku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
koleś ma problem sam ze soba,z akceptacja siebie,skoro nie potrafi akceptować innych..... do każdego ma problem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska ja spotkalem w zyciu raz kobiete ktora rzucila mnie na kolana :( wiec marne szanse zeby mi szczeka na Twoj widok opadla. Ale kto wie ... ja nie mowie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
brylantysia to ty tak sama?????????????? czy ktos ci pomaga?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Network ja mowie o poteznym kopie takim ze czlowiek nie wie co sie dzieje ... i dlugo przytomnieje a nie o tym ze ktos jest ladny ladnie sie usmiecha :P albo jest taki madry jak madaska :P (ladny komplement co ! ?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
to ty daj,bo mnie drażnisz takimi tekstami, nie umiesz w czuć sie w klimat??????????????????? ja do ciebie nie piję, a ty wciąż złośliwie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przepraszam dlaczego zaraz mam siedziec w Twoim klimacie ... ja wiecznej zmarzliny nie toleruje :) ... ehh mialem przestac... wybacz SZUbrawiec bije poklony oddalajac sie w kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
spaduwa kogucie....:P nie lubie takich złośliwców.. hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:\'/ jak zlosliwy ... ja sie staram ... ale mi nie wychodzi bycie milym :) Network uczysz sie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
pracuję pierzasty,pracuje hahahahahahahahaahahahahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydz sie napisz co robisz dokladnie :) Z dobrych zrodel wiem ze brylantyna pracuje w sekstelefonie :P a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×