Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Madasia, czy mogłabys przybliżyć co rozumiesz pod pojęciem romantyczna miłość? Bo cos mi tu zaczyna pachnieć np. Rodziewiczówną ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że takowych już nie ma na świecie. A może nigdy nawet nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim wstawać lenie,ile mozna spać?????????????????????????? pozdrawiam wszystkich....:P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madasia :-) wiesz, że o dziwo nie mam kaca dzisiaj ;-) a tyle tych toastów było u nas wczoraj wieczorem :-D pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to gdzie
? Siedzimy przed monitorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikiki witaj:), a mialm sporo pracy, i jakos nie podbala mi sie dyzkusja z \" intruzem\", nie lubie takich, chyba juz wyroslam z tego przekomazania sie z jakimis...... nie dokoncze.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasuneło mi sie pytanie, nie przeraza Was czasem ta monotonia, codziennie ten sam facet lub kobieta... czy to nie jest meczące dla Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylantyna z intruzem...? no wiesz weszłas do pokoju hogat i sie nie przedstawiłaś ani nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waiki no byl wczoraj taki intuz:))))))))) a poza tym i Ty znasz mnie dobrze i bylam tu pierwsza:))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUbrawiec no ten mi sie wczorja nie podbal, nie cieprie takich ... gadajacyhcnie do rzeczy i zaczepnisiow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... brylantyna, to trzeba było tak od razu, ze sie znamy :-D a skad ja mogłam wiedzieć??????????????????????????????/ ;-) głupolu Tyyyyyyyyyyyyyy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu sie na tym moim toipku dzieje???????????????????????? :P jakieś miotlowe mi tu lataja :) :) :) :) a gdzie te chłopy???????????????????????????????????????? no gdzie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylantyna wiem o czy mowisz,o monotoni w związku na codzień............. jest coś takiego , i zdarza sie coraz częściej, ale powodem tego nie jesteśmy tylko my................. to cały szereg problemów sie na to sklada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) dlatego najlepiej wiazac sie z wariatami ;P dobrze czy zle zawsze sie cos dzieje ... a monotonia zabija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia ja tam nie wiem ale jezeli sie nudze czy odczuwam monotonie to moge miec pretensje jedynie do siebie a nie otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylantyna mnie się wydaje tak.... pewnie ze czasem, to się moze nudzić, ale sa na to różne sposoby: - trzeba być zołzą (w sensie mieć swoje zycie i pasje tak by wolny czas nie poświęcać tylko partnerowi) - można znaleźć wspólne pasje, spotykać sie z innymi ludźmi by o tym rozmawiać - mieć duuuużo znajomych - Mi to się zawsze marzył tzw otwarty dom, żeby co chwile ktoś przychodził, wpadał na kawkę, ciacho, wino - planowac sobie jakieś miłe wspólne wieczorki (nawet jeśli tylko we dwójkę) itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
jest moj szubrawiec:classic_cool:prosze prosze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×