Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Brylantyna :P nic nowego ... mnie tutaj palono na stosie ... robiono ze mnie nekrofila ;/ bylem tez strazakiem :) podaj numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się, że nic się nie zgadza Bo chęć nie przyniosła szczęścia Jak to jest że według kryteriów tak wielu ludzi nie może mieć dziewczyny bo nie wyglada odpowiednio albo nie wie jak sie zachować aby poderwać dziewczynę ? Tak ogólnie mnie to zastanawia bo wielu z nich (w tym ja) ma potrzebę bycia z kimś. A nie tylko do mamy się odzywać. Zresztą są też inne aspekty. Zresztą potrzeba miłości, akceptacji to jedna z podstawowych potrzeb człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
no jak tak blisko tego sexu jesteśmy, to moge powiedzieć że przy rurce.... hahahahahahahahahahahahahaaaaa tylko jakoś w tym moim ubranku źle sie przy niej tańczy.................. :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Network Ty to nadajesz na jakis dziwnych falach ... ja sie do Ciebie dostrajac nie bede ;/ co studiujesz ? Madaska :P zaintrygowalas mnie... przy rurce z kremem ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon nareszcie wróciłeś normalny................ skończyłeś te bajki juz ogladać?????????????????? to dawaj tu na powazna rozmowę.............. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
no nie szubrawy wypełniona to ona nie jest hahahahahaahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawy jak po niej zjeżdżam to wydaje .... :P taki odgłos ślizgu???????????? hahahahahaahhahahahahahahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon za duzo bajek oglądasz i zamiast dorosleć to ty dziecinniejesz.................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska rece opadaja i cos jeszcze... moze Ty mu potlumaczysz ;P Mi to wyglada na ciezki przypadek kiedy czlowiekowi sprawia przyjemnosc dolowania siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja bym zaczal pisac ze jestem nienormalny bo nie umiem rozkochac w sobie madaski ... chociaz chyba nie musze ona juz mnie kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
masz chłopie 26 lat i zamiast kobiete koło siebie, to masz na p[rzeciw telewizor z pilotem w ręklu siedzisz i bajeczki ogladasz, cos z toba nie tak.................. nie jestem kąśliwa w tym momencieale to dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawy sugerujesz że kto sie czubi ten sie lubi??????????????????? jakoś nie czuje jeszcze tego drugiego,a juz powinnam,nie?????????????? :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
chwile mnie nie bylo.. a widze tyle sie dzialo.. co za rozmowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
nie ogladam szkoda mi czasu na takie horrory takich mam pełno w zyciu,nie potrzebuję jeszcze ogladać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska wyznala mi milosc ;/ niestety roznica pokoleniowa nie pozwoli nam na stworzenie zdrowego silnego zwiazku ;( nie wiem co mam zrobic moze zaloze nowy topic na erotycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska :) ja nie wiem co Ty ogladasz a czego nie w kazdym razie ja nie jestem fanem seriali wystarczy mi moje zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
a co az tak spora ta roznica pokoleniowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
hahahahahahhahahahahahhahhahahahahahhahahahahahaaa róznica pokoleniowa, to zabrzmialo jakby dzieliła nas nie wiem jaka róznica wieku hahahahahahahahahhahaahhahaaaa a z tym wyznaniem miłości to nie naciągaj, mam komu ja wyznawać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylantyna jeszcze mokro ?:P ja to bym sie zaczal martwic moze Ty masz jakies problemy z drogami moczowymi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem... mialem byc mily :) wszystkie was kocham :P A teraz przerwa :) trzeba wrocic do zajec. Klaniam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×