Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość brylantna
oj Ci meżczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze faeci nie mają wyczucia, tak naogoł Cie tula i tulą, a nagle jak kobieta ma doła, i one proszą o przytulenie, to oni jacys, .. zteksem: chwileczkę, zaraz.... nie mają wyczucia kiedy kobieta tego naprawde potzrebuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) brylantyna nie marudz jak bys byla slepa i glucha na kobiece zawodzenie tak jak my to bys zrozumiala :P my tak na oslep czasem trafimy czasem nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cześć brylantysia :P :P :P :P :P nareszcie.... szubrawiec to taki maleńki ten pajaczek,a jak nie zdechnie?????????? wiesz w domu zimą ciepło,do jedzenia zawsze sie coś znajdzie.... ty uważaj lepiej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ... nie ogrzewam domu jeszcze wiec jest jakies 16 stopni do tego hmm wiesz robactwa u mnie nie ma wiec nie wiem na co bedzie polowal ... ale zamowilem dwa nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUbrawiec ja mysle ze Ty to bys wogóle nie potrafil trafić, i nie tlyko w tych sparwach................hahhahahha :) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
brylantyna dawaj atakujemy tego szubrawca hahahahahahaahahahaaaaa bo sama sobie tu nie moglam poradzic..hahahahahah :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomówmy o czymś bardziej przystępnym dla mnie Wiecie kto ma być nr 1 w Warszawie z listy PSL ? Były mistrz świata WBC w boksie zawodowym w wadze półcieżkiej i obecny mistrz świata IBO w wadze junior ciężkiej Tomasz Adamek. Jeszcze nie jest to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawiec a jest takie miejsce? taka osoba?????????? skoro ty sam tego nie potrafisz?????????????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon ale nie przesadzaj z zasypywaniem nas tymi wiadomościami,chcemy też ciebie słyszeć a nie wklejane info....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaska ja jestem za glupi zeby zrozumiec jakies podteksty i zlosliwosci :P jak chcesz mnie urazic to musisz z grubej rury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
oj szubrawy naprawde wyluzuj,bo bedzie ci ciężko w życiu..... cartoon zaczepiam cie hahahahahahahaah żebyś sie odezwał.... widac skutkuje............ :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykladu... mozesz napisac ze u mnie z zyciem seksualnym tak jak z prognoza pogody z tylu wiatry z przodu opad albo cos w tym stylu ... :P no chyba nie musze Cie uczyc co? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawiec to było dobre,hahahahahahahahahahahahaaaa potrafisz być czasem normalny,takiego cie tu chcemy...........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
dam 100 ale dawaj dalej........................ hahahahahahahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi mówi żebym wyrzucał brudne ubrania do kosza (tego w łazience) bo dziewczyna nie będzie tolerować a ja mówię że mi to nie grozi. Ale żeby nie denerwować mamy to już wrzucam je do tego kosza (czasem zapomnę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska ... ok ... moze cos takiego w Twoim stylu : gdybys zobaczyl mnie nago napewno by Ci nie stanal ;P Tego jestem akurat pewien ... :) No koniec... :) ja tutaj nie chce nikogo obrazac szczegolnie siebie :( jestem piekny i madry a kobiety to samo zlo ktore wysysa z nas resztki zycia i radosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon to co bedzie jak zamieszkasz sam???????????????????????????????? wzórza brudnej bielizny i ciuchów????????????? hahahahahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×