Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubrawy aleś sie czepił tego kurnika,słoma ci z butów nawet wystaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaska o mojej prawdziwości nie musisz mnie przekonywać :-P Popsioczy i przejdzie mu. Z drugiej strony, myślę że Miłe moje razem dały by radę, SzU...huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
a czy ja to nie Ty:classic_cool: mam sie zachowywac,ale jak...:classic_cool:jak moj drogi chcesz abym sie zachowywala w "tejże" sytuacji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz jestem pewna, że szubrawiec to się sam na pomaranczowo wspiera :-d ale pajac!!!!!!!!!!!!!! he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawy to ty szukasz poklasku szamocąc sie wściekle,ale tylko halas robisz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to nie buty ;/ tylko gumofilce specjalistko :P Pomaranczowa nie zadawaj trudnych pytan :P badz soba ... a i wyslij mi swoje CV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
waikiki nie badz taka pewna:classic_cool: szubrawy sądziłam że masz wiecej polotu a tu widze cieniutko oj cieniutko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawy ja wcale nie uważam sie za taka,ale nie dopiekam nikomu bez przyczyny a to swiadczy o prostactwie............. nie o pochodzeniu ze wsi,mylisz pojecia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pomaranczowa :P na dobre tory wskoczylas... Madasia daj na luz :P ja prostackich bojek nie lubie ;/ szczegolnie jak ktos wyjezdza z tekstem o wsi ;/ to ze pisalem o kurniku nie znaczy ze zaraz mozesz tutaj stodole postawic i obore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja rozumiem ze przed swoja publika musisz pokazac co potrafisz :P no ale ... lezacego bic bedziesz... do tego bez spodni ;/ wstydzila bys sie ...:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawy ty chyba masz jakieś kompleksy, ze tak sie miotasz ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a madasia to nasza siostra, więc nie musi sie popisywać czy co Ty tam wymyslasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś coraz bardziej nie miły,to nie dziw sie ze my tez najeżdżamy,dlaczego ty masz skakać po naszych głowach,my poskaczemy troche po twojej............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P ja lubie sobie popisac ... ale ze tak powiem oddaje wam teraz scene i na troche zamilkne ... Gwiazdor :P jak niedotleniony to wyjdz z biura i sie poruszaj troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia :) jest akcja jest reakcja ... tylko pytanie kto skacze po kim ;) ide w kat ... ze tak powiem bardziej realne niewiasty domagaja sie filmow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ty zaczynasz,jakimiś tekstami i wywołujesz wojne i zamieszanie.......................... a ja naprawdę nie potrzebuje grać przed moimi dziewczynami,wiedzą jak jestem i na co mnie stać........... tobie tez mówiłam,że nie lubie hamstwa,ale jakoś nie dociera......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia daj temu szu pomysleć, bo sie chyba zmęczył biedaczek :-D a lepiej sie zajmij Gwiazdorem, bo fajny gość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że fajny,wczoraj juz to mu mówiłam,ale coś od rana go nie było widać i skazana na padalca byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kata dochodzi cichy piska... ja wszystko slysze wszystko slysze ... ;P Madasia HUGS przeciez wiesz ze Cie kocham od pierwszego postu. A co do Gwiazdy :P to podpompujcie mu troche ego bo sflaczal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia... kolega ma ubaw... bo reagujemy na jego prostackie teksty... W rzeczywistości pajaców się nie słucha i nie zwraca się na nich uwagi.... sorry Szu ale takie sprawiasz wrażenie, chcesz być wszędzie... a wiesz co to są bakterie ubikwistyczne?!?... zastanów jak się z nimi postępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahhahahahaahahhaaaaaa nie mogę za piszczy sie tam w tym kącie,i pomyśleć że miałabym taką toksyczna miłość............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×