Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Pomaranczowa ... ja Cie slucham ... przekonaj mnie ... tylko zdecyduj sie do czego bo jezeli dyskusja to chyba masz jakas swoja tam racje ktora jest przeciwienstwem mojej .. a ja tak naprawde to nie wiem o czym mowa ... napisalem co mysle o Twoim impulsie ... Ty to widzisz inaczej ;) ok ... a co do monotonii ... to nikt Ci nie kaze mnie czytac ;/ no chyba ze ktos stoi za Twoimi plecami z batem i krzyczy \"Czytaj SZUbrawca ! To Twoja KAra ! ... blebleble\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie reszta numerkow ... No Bialoglowe i Niewiasty o ile tutaj takie sa nie chcecie spelnic swoich marzen ja wam dalem 19 ;P jest pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
:O bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
szkoda:classic_cool: :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
a poza tym wybredny to raczej nie jestes nie lepiej Bialoglowa Niewiasta?:classic_cool:a nie takie albo albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
do zakochania jeden krok,to chciales uslyszec?:classic_cool: Cię rozczaruje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
to Ci sie udało,nie powiem:classic_cool: są takie ;) choc to igły w stogu sianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam na troche ... obiad czeka :/ stolowkowy... Bys sie pomarancza postarala nastepnym razem... wiesz jakas zupa tresciwa drugie danie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
glowa do gory;) zabierz jakiemus dziadkowi owin chusteczka(pomaranczową) co ma 4 rogi i juz masz pomaranczowa laske;) z kobietą juz ciężej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
szubrawy popieram,choc mowiac igla w stogu sianka tyczylo sie to Bialoglowych Niewiast-kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoglowa albo niewiasta
nie ma czegos takiego jak bialoglowa niewiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madaśka i Brylaśka :-P Szu ukłony. :-) Narazie sprzątam w domu. Zaglądam na topik, bo ciekawe problemy poruszacie. Chcę poczytać wcześniejsze sentencje ... i się do nich jakoś ustosunkować (Szu - tzn. wyrazić swoje poglądy nt monotonności). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsheeesc wszyystHqje QrEjZolqI jestem HubbElcik , ale wszyscy mmmoowEEoM nA mNie Thoudy booO JesTeM taQYyy super QreYz O cZym GathkA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwi to znaczy jacy ? ... wiekszosc jest z krwi i kosci ... ;) plastykowych* jeszcze nie spotkalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni, znaczy. Ze zdrowymi odruchami, szczerzy i mądrzy. Bez skłonności do chorych jazd i oszustw. Skłonni stworzyć z kobietą naprawdę coś fajnego. Prawdziwi. Znaczy, nie posiadający rozdęcia ego. Normalni - znaczy i do pogadania i do pożycia. Mądrzy - to mówi samo za siebie, chyba. Jak dotąd samych pojebów spotykam na mojej drodze. Omijam ich, ale już jestem załamana... powoli tracę motywację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawy sa jeszcze tacy jak ty, z którymi nic nie wynika i szkoda tylko czasu, idź chłopcze mącic gdzie indziej ,bo to sie robi nieprzyjemne i niesmaczne.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak siadaj przy ognisku... ale nie tutaj nie blisko SZESZU bo zaraz bedzie ze z nim sympatyzujesz*... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×