Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Madasia widze ze Ci na odcisk wlazlem i sie opanowac nie mozesz. Nie masz po kim jezdzic ?:) Samotna ... moze w zlym srodowisku sie obracasz ... chociaz nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
samotna:) nie szukac,bo wtedy nic sie sensownego nie znajdzie,najlepiej po prostu żyć swoim życiem a szczęście przyjdzie samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, brylantyna, za mile słowa :) Tylko, że wiesz... ja już straciłam nadzieję na to, że czas na mnie przyjdzie... Nie, żebym była sfrustrowana, czy coś, ale... raczej zmęczona. O, to dobre słowo :) Normalności potrzebuję, ciepła i jakiejś pewności, wzajemnego oparcia. I myślę, że nie tylko ja tego potrzebuję. No, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ale jest jkais plus - zle zwiazki pokazaly Tobie czgeo ty naprawde chcesz od mezczyzny , i juz teraz napewno dobrze wybierzesz:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
poza tym "nikt" nie jest doskonaly,kazde ma swoje wady,a jesli pokochasz,to mozna pewne rzeczy zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
dziewczyny,troszke wiecej optymizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu to samo ... ja pierdole ;) (bez urazy) przy kazdym wejsciu takiego nicku te same gatki ... Samotna ile razy juz to slyszalas... - nie martw sie - na kazdego przyjdzie czas - bedzie dobrze - a moze to zmien - a moze tamto I to cos pomaga ?:) Taka jest prawda ze niektorym nie jest pisane bycie z druga osoba innym jest tyle ze ta zwiazki tzw \"pieklo\" no sa jeszcze tacy ktorym sie udaje. ... rece opadaj i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam wszyskich, ja dzis uciekam juz, bede rano. i duzo usmiechu zycze, bo ja jakos humorek mam dzis:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to moj znajomy mowil ciesz sie kurwa ze zyjesz i ze sie nie urodziles z wodoglowiem ... brutalne ale prawdziwe ;) A co do facetow to hmm 34 lata... wybacz ale to juz jest wiek kiedy trudno znalez kogos nie po przejsciach ... ;/ wiekszosc juz ma przyzwyczajenia i skrzywione psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
to w takim razie dziewczyny + SZUSZu ;) wiecej optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuabrawiec a po co takie osoby wchodzą? Żeby się własnie wyżalić, podzielić z kims probleme i usłeszeć że ktoś ma podobnie, ktoś inny miał podobnie ale mu sie ułożyło a ktos inny cieszy się ze swojej smaotności. Gdyby jej było z tym dobrze nie wchodziłaby i nie pisala czegoś takiego na topicu, nie? Jak przychodzi do Ciebie kumpel w stanie nienajlepszego humoru i mówi że ma jakiś problem to co? wyrzucasz go? smiejesz sie z tego problemu? olewasz i chwalisz sie że dostałeś podwyzkę? Czy starasz się mu pomóc chocby jednym stwierdzeniem: stary choc napijemy się zrobi Ci sie lepiej, Albo stary nie przejmuje sie głowa do góry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto one wchodza a pozniej tutaj siedza i siedza i siedza ... ja bylem tutaj z rok temu... intensywniej pisalem ... moze krocej ... wracam i widze te same nicki kobiet tylko ze po pare tysiecy wiecej wpisow a problemy te same :) nic sie nie zmienilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się kurwa cieszę, że żyję i mam wszystko na miejscu :) Z tym wiekiem facetów też masz rację, SZUbrawiec. Właśnie napisałam powyżej gdzieś, że już nie szukam sobie partnera :). SZUkanie każdorazowo kończyło się druzgocącą porażką. Nie mam siły. Dlatego sobie darowałam. Machnęłam ręką i jestem sobie wesołym singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze jest im to potrzebne? może ktos im (właściwie to nam) pomoze uświadomić w czym twki problem? Albo ze to nie problem? Że tak jest fajnie. Zreszta sama swiadomość że nie jest sie samemu w takiej sytuacji jest juz dużym plusem. Sa czasem dni w ktorych człowiekowi sie nic nie ukalda wiec chce sobie pomarudzić. Woli to zrobić na forum niż żalić sie swoim koleżankom czy facetowi czy komuś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
Samotna i tak trzymaj! z takim nastawieniem predzej kogos "wyskubać" godnego uwagi z tłumu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
niewiedząca zgodze sie,latwiej jest wyzalic sie tu,pozostac anonimowa( choc to nie do konca prawdziwe) niz osobom w zyciu realnym,tylko ze nie kazdy ma i na to odwage/ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy sobie siedzicie i pierdzicie... zrobię coś ciekawego dla siebie... pójdę na siłkę, dzisiaj barki. Miło jest mieć cele w życiu, jeszcze przyjemniej je realizować. Partnerka?! Kiedyś ją zauważę, ale nic na siłę, wiecie przecież co to np. magistera pisana na siłę?! taki gniot i nic więcej. Nieważne czy będę miał 30 czy 40 czy 50 lat, ważne jest to, że to wielkie Uczucie będzie takie samo jak u młodych 20-latków 30-latków itd. :-). Z tym jednym, że przez cały ten czas ja będę zdobywał mądrość życia, doświadczenie i przyjdzię moment kiedy zacznę wszystko od nowa, nowe nadzieje i plany, a jak nie, to i tak będę robił swoje, a więc taki moment napewno nastąpi. W życiu walczmy, ale nie o to co tu nisko, ale gdzieś bardzo wysoko :-), a będzie nam wszystkim lepiej. Papa i jeszcze tu zajrzę. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
Gwiazdor :) i obys zarazil tym optymizmem wiecej osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×