Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

SZUbrawiec: nie mam profilu na żadnym portalu, wybacz, ale nie mam. Kiedyś miałam, ale czułam sie dobrze w takim miejscu. Okropnie wręcz. Nie bawię się w to, po prostu. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szubrawiec dlaczego od razu gwiazdora od koksa wyzywasz??? czemu ty taki jesteś złosliwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, każdy działa po swojemu. Ja się wykasowałam z sympatii oraz ilove.pl, bo czułam się jak w darmowej agencji towarzyskiej. No, ale to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze na portalu gdzie trzeba placic to dobre sito... A co do ilove i sympati hmm ja ich tak nie odbieralem moze dlatego ze ja po drugiej stronie barykady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu... napisałbym... ale obawiam się, że Tobie mogłyby one tylko zaszkodzić... huh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do silowni to hmm :) buraki tam siedza glownie ... nie mowie o ludzich trenujacych lekka czy tez inne dzidziny ... gdzie silownia jest czescia cyklu treningowego tylko o karkach :P i takich dmuchanych twardzielach jadacych na koksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukcesy : :) sukces to to ze sobie tam profil zalozylem ... nie udzielam sie zbytnio ... to caly portal razem z forum Porazki : to to ze sobie tam profil zalozylem ;P Spostrzezenia : jezeli trudno znalezc odpowiednia osobe w rzeczywistosci niewirtualnej to jasne jest ze na necie bedzie jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu mylisz się odnośnie koksów, huh a tą opinię nie pisz tu tylko idź na jaką siłkę i powiedz to samo przy koksach, a nie mnie tu będziesz pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×