Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Napisałam słowo przystojniak (a propos Lost) w cudzysłowie... czy cudzysłowiu... nie wiem jak to się pisze poprawnie ten odmieniany cudzysłów. Znaczy, że podchodzę do tematu tej całej różnie rozumianej przystojności z tak zwanym przymrużeniem oka. Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawiec nie chce byc nie mila ale spirmandalaj stąd, bo nie jesteś tu mile widziany,wręcz przciwnie, zygać sie chce jak sie ciebie czyta, więc zrób mi koleś przysługę i wyrywaj z mojego topiku,oki?????????????? bo sama to zrobie............... Padalcu zakichany....... idź mieszaj gdzie indziej, nawet w spodniach mozesz, bo to widac cie rajcuje najbardziej........... żEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GWIAZDOR ❤️ cos wpadamy na siebie dzisiaj hahahahahahahahahhahaha weszłam na chwilke zobaczyć co sie dzieje, a ten tu sie panoszy jak pan na włościach,nich spada stąd,cisnienie tylko podnosi, sorki ale juz nie wytrzymałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw popatrzcie na siebie
a pozniej zastanawiajcie sie gdzie faceci prawidzi, porzadnych kobiet to Wy powinniscie przed lustrem szukac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca no wlasnie mnie tez sie bardziej podba wiki:) posiedze, chyba ze nagle \"bomba \" na mnie spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor jezeli cos takiego jest dla Ciebie problemem rofl ;) to ja Ci szczerze wspolczuje...a tak szczerze powiedziawszy to Twoj styl mnie bawi :P ale grasz dobrze chlopie moze Ci cos skapnie. ;) Madasia daj na luz i przestan sie popisywac ... poklasku szukasz na tym forum ? zalosne. Reszte towarzystwa witam i udanego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak ... szczegolnie tutaj centrum zainteresowania bardzo podbudowywuje moje male ego. Ja tutaj jestem tylko po to zeby topicki troche rozdmuchac. Te ktore wskaze administracja :( Ciezka praca w podluch warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... nie wiem jak to się dzieje ale u mnie znowu słoneczko dzisiaj. Szu.... współczujesz mi... widać wrażliwy człowiek jestes, ale nie masz czego. Zamiast \'rzucać słowa na wiatr\', możemy pogadać. Zastanawia mnie jedno, jak się zachowujesz na co dzień?! Ot tak, w pracy, w towarzystwie i takie tam. No Szu... myślę, że dasz radę odpowiedzieć... zdolny chłopak jesteś, huh [klepie po ramieniu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... nie wiem jak to się dzieje ale u mnie znowu słoneczko dzisiaj. Szu.... współczujesz mi... widać wrażliwy człowiek jestes, ale nie masz czego. Zamiast \'rzucać słowa na wiatr\', możemy pogadać. Zastanawia mnie jedno, jak się zachowujesz na co dzień?! Ot tak, w pracy, w towarzystwie i takie tam. No Szu... myślę, że dasz radę odpowiedzieć... zdolny chłopak jesteś, huh [klepie po ramieniu] Papa i do przeczytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to \"huh\" to mi smierdzi jakims mudem ... mam racje ? A i jeszcze jedno ;) daruj sobie odgyrwanie roli starszego brata ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×