Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Znajoma...
Dobranoc馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DDDDD50
Tadeusz Wo藕niak » Dziwni ludzie Tyle w oczach mg艂y? Czy to 偶al, czy to wstyd? Siedz膮 patrz膮, ledwie czuj膮 Przez milczenie ci臋偶ko p艂yn膮 Przeciekaj膮 im przez palce Wydarzenia i miesi膮ce Noc ich marzeniami poi Dnie mijaj膮 za powoli 殴yj膮 jakby od niechcenia Jakby ich nie by艂a ziemia Tyle w oczach mg艂y? Czy to 偶al, czy to wstyd? Pomieszana cisza z l臋kiem K艂amstwo z kpin膮 i przekle艅stwem Z nienawi艣ci id膮 w przestrach Ale ko艅czy si臋 na gestach Niebo z nimi si臋 obraca W stron臋 sk膮d si臋 nie powraca Siedz膮, patrz膮, przemijaj膮 Wszystko maj膮, nic nie maj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DDDDD50
Tadeusz Wo藕niak » Smak i zapach pomara艅czy Kto to p臋dzi tak przez miasto Komu w tych ulicach ciasno Biegn臋 gryz膮c pomara艅cz臋 Ziemia pod nogami ta艅czy Naoko艂o kipi 偶ycie I ja mam si臋 znakomicie Wszyscy nios膮 oczy jasne Trotuary wprost za ciasne Przejmuj膮co pachn膮 lipy Ro艣nie mi po cichu broda Wiecz贸r a偶 od dziewcz膮t kipi Mo偶e czeka mnie przygoda Lubi臋 kiedy jest sobota Gdy po wszystkich ju偶 k艂opotach Lubi臋 艣piewa膰, lubi臋 ta艅czy膰 Lubi臋 zapach pomara艅czy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DDDDD50
Jest tu fajnie podoba mi si臋 ... Dobranoc albo dzie艅 dobry bo to ju偶 czwartek...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DDDDD50
Skorzystam z przepisu na jagodzianki ... dzi臋kuj臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazka 54
Witajcie . Dopadly mnie Biale noce ..... coz za okropny czas , pryewracasz sie z boku na bok ....... Alre juz jest dzien .........W Germanii swieci sloneczko i ptaszki cwierkaja w ogrodzie, i coz z tego... cudowne Wasze wspomnienia ... mnie lato kojaryz sie z nieograniczona swoboda.Moj dziedek mial gospodarstwo i wszystkie dzieci latem zjezdryaly do pracy, oczywiscie z drugimi polowkami , pryzchowkiem. Dorosli byli zajaci a my banda tych starszych szescioro mielismy obowiazek na posilki sie stawic , a tak nikt nami sie za bardzo nie interesowal . Las, podchody, gryzby, pluskanie sie w stawach, najdziksze harce i swawole. A najfajniej bylo jak nasi ojcowie kopali torf , i my w tem blotku .... oj byly to czasy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Siemanko !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
W ogr贸dkach pielicie???? Czy obiad gotujecie.???? ja czytam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Ja lubi臋 zapach kawy i w艂a艣nie zaparzy艂am dzbanek:) Zapraszam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Ja pami臋tam wykopki i kartofle pieczone...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Latem plaza i morze ... G贸ry kocham zima i jesieni膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
A lato z radiem s艂ucha moja mama.. I cieszy sie, ze za par臋 dni sie zacznie:) Do us艂yszenia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzie艅 dobry!!! Pije w przerwie kawk臋 i czytam wasze wpisy ... Jagodzianko馃憚 za przepis...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wojciech G膮ssowski - Gdzie si臋 podzia艂y tamte prywatki Gdzie si臋 podzia艂y tamte prywatki niezapomniane Elvis, Sedaca, Speedy Gonzales albo Diana Pod paltem wino a w r臋ku kwiaty wiecz贸r, Bambino i Ty Same przeboje Czerwonych Gitar tak bardzo chcia艂o si臋 偶y膰 Refren: Gdzie si臋 podzia艂y tamte prywatki Gdzie te dziewczyny, gdzie tamten 艣wiat Gdzie si臋 podzia艂y nasze wspomnienia Tamtych szalonych wspania艂ych lat Rodzina w kinie na drugim seansie ju偶 z nud贸w ziewa Tutaj Paul Anka, Stonesi, Beatlesi, Cliff Richard 艣piewa Tu偶 przed matur膮 kwit艂y kasztany, 偶y艂o si臋 tak jak we 艣nie Gdzie te prywatki nie zapomniane, czy jeszcze pami臋tasz mnie Refren: Gdzie si臋 podzia艂y...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo...
Listeczku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo...
Nie przeszkadzam... mi艂ego dnia listeczku...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Witajcie kolezanki Od jutra ma si臋 zacz膮膰 lato !!! W tej chwili u mnie bardzo przyjemne 23 stopnie. A w poniedzia艂ek rusza lato z radiem... ja tez je zawsze s艂ucham:) Wysz艂am z domu po wi臋ksze zakupy i ledwie co przytacha艂am musz臋 troch臋 odpocz膮膰... napije si臋 z wami kawy i dostawiam kawa艂ek cha艂wy z orzechami... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Ja tez jagodzianko za przepisy dzi臋kuje, zapisze sobie je w zeszycie kucharskim... Zawsze z przepisami tak robie wtedy mam je pod r臋k膮... No i pora bliska na jagody:.) Lubie je je艣膰 , ale zbiera膰 nie specjalnie...:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Moje letnie zapachy : koniczynka , kacze艅ce , rumiany , k膮kole i maki... Zimowe : zapach choinek, 艣wieczek choinkowych i smako艂yk贸w 艣wi膮tecznych...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Kaw臋 dopi艂am i bior臋 si臋 za gotowanie... A potem jad臋 na ogr贸dek... S艂oneczka 偶ycz臋馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XL...
Witam was ja ju偶 po kawce i ciachu :) akumulatorki mam na艂adowane ... :-D Tez jestem w pracy , ale nie ma kota to myszy buszuj膮:) Milo was czyta膰 i ja jag贸dce za przepisy dzi臋kuj臋:-D Pozdrawiam WBW!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Biedronka...
puk, puk, puk czy mo偶na ? Swietna ta wasza Oaza od razu j膮 zobaczy艂am z daleka... Tak tu zawsze 艣wieci s艂o艅ce i kwiaty tak pi臋knie pachn膮 , a te r贸偶e pn膮ce, to jaka艣 zagraniczna odmiana , jeszcze takich nie widzia艂am:) bardzo mi si臋 tu podoba ... Czy mog臋 si臋 dosi膮艣膰...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Biedronka...
- autor nieznany - "艢wiat jest du偶ym cz艂owiekiem(...)" J.A. Artze 艢WIAT JEST DU偶YM CZ艂OWIEKIEM A CZ艂OWIEK MA艂YM 艢WIATEM [J.A. ARTZE przeklad z fr. Kamil Marek Sobtxak] 艣wiat jest du偶ym cz艂owiekiem a cz艂owiek ma艂ym 艣wiatem sercem 艣wiata jest s艂o艅ce a s艂o艅cem cz艂owieka serce s艂o艅ce daje 艣wiatu blask i ciep艂o a one s膮 jak westchnienie i rumieniec, kt贸re cz艂owiekowi daje serce. cz艂owiek ma sw贸j ksi臋偶yc jasny, lecz zimny - w g艂owie; za艣 pal膮cy ogie艅, lecz ciemny - w podbrzuszu. a oba razem stanowi膮 jedno艣膰, jeden jest jak ciep艂o i blask s艂o艅ca drugi jak 偶ycie i prawda z rozpalonego serca. tam na skrzy偶owaniu dr贸g tam, gdzie spotykaj膮 si臋 wszystkie czasy i zimny wiatr z p贸艂nocy i gor膮cy wiatr z po艂udnia i wilgotny wiatr z zachodu i suchy wschodni wiatr tam w艂a艣nie Ty i ja zjednoczymy si臋 w samym 艣rodku i zasiejemy drzewo mi艂o艣ci ty i ja, a dwa b臋d膮 znaczy膰 jedno艣膰: nas dwoje b臋dzie pniem i osi膮 偶ycia, nasze korzenie pogr膮偶one w najg艂臋bszych ciemno艣ciach ziemi a nasze ga艂臋zie dosi臋gn膮 najja艣niejszych wysoko艣ci niebios a naszymi owocami b臋d膮 s艂o艅ce, ksi臋偶yc i gwiazdy. i zobaczysz, jak ptaki, co p艂ywaj膮 w delikatnych wodach przestworzy albo ryby co lataj膮 w g臋stym powietrzu ocean贸w znajd膮 przy nas miejsce gdzie odpocz膮膰 za艂o偶y膰 gniazdo i z艂o偶y膰 jaja i zobaczysz, 偶e tak jak kwiaty nieba czekaj膮 zwykle na ciemn膮 noc a gwiazdy 艂膮k zwykle czekaj膮 na 艣wiat艂o艣膰 dnia b臋d膮 wtedy czeka膰 razem na nasz wsp贸lny 艣piew

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc! Witam !!! Pozdrawiam !!! S艂o艅ce 艣wieci!!! Na ogr贸dku bawi膮 si臋 dzieci!!! Ja ko艅cz臋 obiadek:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mozna, mo偶na biedroneczko! pi臋knie widzisz nasza oaz臋 ... koniecznie musisz do nas wpada膰馃憚 Masz poetycka dusze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×