Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Nie mam czasu , bo gotuje na jutro obiadek, teraz wole , bo jutro tez ma być upalnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1044
Kocham Cztery pory roku Vivaldiego ,w przyrodzie i w zyciu. Wkroczylam w pozna jesien ,ale lubie ten stan wyciszenia,kiedy emocje juz nie graja marsza a raczej tango. W rejonie gdzie mieszkam ,mam lato caly rok i tylko fakt ze nie musze odsiezac samochodu jest budujacy,palmy i kwitnace krzewy juz mniej ciesza,we wrzesniu tesknie za kolorami jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu kochani :)tylko wam pomacham 👄❤️jesteście :classic_cool: Wracamy za miesiąc.:) Jak wytrzymam:-D ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Zycze Wszystkim paniom miłych urlopów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Milego urlopu WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam coś z ciśnieniem:( Ja tez życzę wszystkim dobrego wypoczynku, słonecznej pogody i miłego urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Co wy tak jak muchy padacie? Ja czuje się wyśmienicie , jak milo mieć przy sobie rodzinę... dziś byliśmy w japońskim ogrodzie ... Jutro wybieramy się wszyscy na basen ... Na zakupy prezentów wybiorę się z dziećmi jak będzie chłodniej... Tak czekałem na te chwile... nareszcie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Uśmiechnij się do słońca nawet gdy pada deszcz, ono przecież jest. Powiedz;dzień dobry;drzewom. Lecącym ptakom pokiwaj. Do smutku powiedz;bywaj; kłaniaj się nieznajomym. Staruszce kwiatek daj. Wiarę,nadzieje,miłość, przyjmij jak hasło dnia. I bądź optymistą - jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Wiecie, ze: "Dyscyplina jest matką dobrobytu." AJSCHYLOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
" Największa w życiu jest Miłość a Radość - najjaśniejsza Nadzieja jest ludziom najmilsza Tęsknota zaś najgłębsza jest Wiara najsilniejsza a najcieplejsza jest Dobroć każda z nich inną barwą znaczona wypełniają nasze życie malując go różnymi kolorami bo życie pełne jest kolorów... A kiedy w tęczy na niebie rozpoznasz kolorów życia odbicie, to znaczy po prostu że kochasz życie " - Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Liebert Jerzy Uczę się ciebie człowieku Uczę się ciebie, człowieku Powoli się uczę, powoli Od tego uczenia trudnego Raduje się serce i boli. O świcie nadzieją zakwita Pod wieczór niczemu nie wierzy Czy wątpi, czy ufa-jednako- Do ciebie, człowieku należy Uczę się ciebie i uczę I wciąż cię jeszcze nie umiem- Ale twe ranne wesele, Twą troskę wieczorną rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Dziewczyny:) Juz jestem byłam w ogródku u mojej koleżanki stad ta nieobecność w naszej oazie.:) Zawsze jej odmawiałam wiec jak rano zadzwoniła i spytała,,,, nie mogłam odmówić... Lubie tu bywać i kiedy tylko czas mi pozwoli jestem i będę Wam dotrzymywać towarzystwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko👄 Bozenko👄 miłego urlopu i wspaniałego odpoczynku.... Oaza i my będziemy czekać na Was👄 No i oczywiście na wszystkich tych co już urlopują👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×