Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 POLISZKA
Saro!!! 3x SORRY !!! da艂abym g艂ow臋 uci膮膰 , ze napisalam Sarko...I tylko taki mia艂am zamiar... Doprawdy nie wiem jak to wyskoczy艂o...Czy to z tego gor膮cego dnia? G艂upio mi , ale mia艂am wej艣cie do oazy ...Niech to licho we藕mie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 POLISZKA
Grazko , dzi臋kuje , ze mnie upomnia艂a艣 , bo tak bym nawet nie zauwa偶y艂a... Dzi臋kuj臋 za linka... Jutro b臋d臋 to 膰wiczy膰 bo dzi艣 zaraz syn do kompa zasiada...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 POLISZKA
mi艂ych sn贸w 偶ycz臋 ...Dobranoc...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
Jutro:) 4 lipca - Gdy si臋 grzmot w lipcu od po艂udnia poda, drzewom si臋 znaczy szwank i nieuroda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny !!!馃憚 u mnie grzmi i pada taki ciep艂y letni deszczyk!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
POLISZKO ! Nie by艂o sprawy ja si臋 nie gniewam:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Spadam na film.... Dobranoc...Pch艂y na noc...:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo..
Wieczorowa pora... wita was szpakowaty brunet:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo..
To by艂a Ko艂ysanka na dobranoc :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
A gdzie nasza Dorotka... Dorotka Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, ta艅cowa艂a dokolusia, dokolusia, ta艅cowa艂a rann膮 ros膮, rann膮 ros膮, i tupa艂a n贸偶k膮 bos膮, n贸偶k膮 bos膮. Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, ta艅cowa艂a dokolusia, dokolusia, ta艅cowa艂a i w po艂udnie, i w po艂udnie, kiedy s艂onko grza艂o cudnie, grza艂o cudnie. Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, ta艅cowa艂a dokolusia, dokolusia, ta艅cowa艂a i z wieczora, i z wieczora, gdy sz艂o s艂onko do jeziora, do jeziora. Teraz 艣pi ju偶 w kolebusi, w kolebusi, na r贸偶owej, na podusi, na podusi. Chodzi Senek ko艂o p艂otka, ko艂o p艂otka: "Cicho bo tam 艣pi Dorotka, 艣pi Dorotka...". s艂owa: Janina porazi艅ska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
Gdzie Nowa ?gdzie inne dziewczynki s膮..?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
Pami臋tacie to? Jawor, jawor Jawor, jawor, Jaworowi ludzie, Co wy tu robicie? Budujemy mosty Dla pana starosty. Tysi膮c koni przepuszczamy, A jednego zatrzymamy... Kiedy艣 bawili艣my si臋 w to w szkole:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
Dobranoc馃憚 艢pij kochanie W g贸rze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu daj膮 zna膰, 偶e dzieci musz膮 spa膰 Ach 艣pij kochanie, Je艣li gwiazdk臋 z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi zna膰, ja ci wszystko mog臋 da膰, wi臋c dlaczego nie chcesz spa膰? Ach 艣pij, bo noc膮, kiedy gwiazdy si臋 na siebie z艂oc膮, wszystkie dzieci, nawet z艂e, pogr膮偶one s膮 we 艣nie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, by艂y sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach 艣pij, bo w艂a艣nie ksi臋偶yc ziewa i za chwil臋 za艣nie, a gdy rano przyjdzie 艣wit, ksi臋偶ycowi b臋dzie wstyd, 偶e on zasn膮艂, a nie ty. s艂owa: Ludwik starski, muzyka: Henryk Wars

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazka 54
do podusi> na wesolo Do apteki wszed艂 m臋偶czyzna I poprosi艂 o mo偶liwo艣膰 rozmowy z aptekarzem m臋偶czyzn膮. Kobieta w okienku: - Prosz臋 pana, nie zatrudniamy ani jednego m臋偶czyzny. W艂a艣cicielk膮 apteki jest moja siostra, ja natomiast jestem farmaceutk膮, w czym mog艂abym pom贸c? - Prosz臋 pani, mam jednak tak膮 spraw臋, ze wola艂bym porozmawia膰 z m臋偶czyzn膮... - Prosz臋 pana, jestem dyplomowan膮 farmaceutk膮 I zapewniam pana, 偶e podejd臋 do sprawy absolutnie profesjonalnie, dyskretnie i bezosobowo... - Prosz臋 pani, bardzo ci臋偶ko MI o tym m贸wi膰, naprawd臋 wola艂bym z m臋偶czyzn膮... Mam wielki k艂opot, poniewa偶 mam permanentn膮 erekcj臋. Co pani mog艂aby MI da膰? - Mmm... prosz臋 poczeka膰 chwilk臋, musz臋 zapyta膰 mojej siostry. Po kilku minutach wr贸ci艂a: - Prosz臋 pana, naradzi艂y艣my si臋 z siostr膮 i wszystko, co mo偶emy Panu da膰 to 1/3 udzia艂贸w w aptece, s艂u偶bowy samoch贸d i 5000 miesi臋cznej pensji... Pewna blondynka kupi艂a sobie w aptece podpaski. Chwil臋 po wyj艣ciu zauwa偶y艂a jednak, 偶e opakowanie jest podobne lecz rodzaj nie zgadza si臋 z tymi, kt贸re zawsze stosuje. Wraca do apteki i pyta... - Czy mo偶e mi pan wymieni膰? M艂ody farmaceuta, zaczerwieniony po uszy odpowiada: - Pani wybaczy ale nigdy tego jeszcze nie robi艂em! Przychodzi ojciec do apteki z 6-cio letnim synkiem i synek zauwa偶a ma艂e torebeczki z balonikami. Pyta ojca: - Tato co to jest? - To s膮 takie baloniki, 偶eby sex by艂 bezpieczny. Synek dalej si臋 pyta: - A dlaczego w jednej paczce s膮 dwa baloniki? - A to jest dla gimnazjalist贸w - na pi膮tek i sobot臋. - A czemu tu s膮 cztery? - A to jest dla licealist贸w - na pi膮tek, sobot臋, niedziel臋 i poniedzia艂ek. - A czemu tu jest 6? - To jest dla student贸w - 2 na pi膮tek, 2 na sobot臋 i 2 na niedziel臋. - A czemu tu jest 12 w jednej paczce? - A to jest dla m臋偶czyzn, kt贸rzy s膮 w zwi膮zku ma艂偶e艅skim - na stycze艅, luty, marzec, itd... Przychodzi facet do apteki po prezerwatywy, a tam m艂oda i 艂adna aptekarka. Facecik stremowany m贸wi nie艣mia艂o: - Poprosz臋 palto, ale wie pani nie na mnie ca艂ego, ale takie mniejsze... Aptekarka podaje paczuszk臋 i m贸wi: - Je艣li potrzebuje pan futrzany ko艂nierzyk to ko艅cz臋 prac臋 o godz. 20... Szczyt czytania: przeczyta膰 ksi膮偶k臋 jednym tchem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazka 54
Wstawac spiochy !!!!!! po desczowej nocy, powietrze chlodne i rzeskie ........ Kawka , roglik swieyutki z maselkiem i ...... co kto lubi .... ja nie lubie ,myje okna,ale i tak chce sie zyc w takim chlodnym powietrzu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamma..
Pobudka wsta膰 , koniom wody da膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamma..
Ja juz tr膮bie z Grazko p贸l godziny a wy spicie 艣piochy:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamma..
Deszczyk pada !!! A jak przyjemnie pachnie na dworze...takie 艣wie偶e powietrze i jest czym oddycha膰... Dopiero wr贸ci艂am do domu...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamma..
Ha ha ha ! dobre te dowcipy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamma..
musz臋 co艣 ugotowa膰:-D kupi艂am du偶ego kalafiora... Staff Leopold wie艣ci morza W dzie艅 bia艂y morze 艣piewa, szepce i szele艣ci, Samemu sobie jeno gwarz膮c opowie艣ci. Kto si臋 w nie ws艂ucha, s艂yszy w jego dziwnym szumie Dalekie, tajne g艂osy, kt贸rych nie rozumie. Ale po nocy ciemnej, w艣r贸d pomrocznej g艂uszy Morze prawi wybranym o swej wielkiej duszy. I kto w swej piersi prawdom nieznanym nie przeczy, Umiej膮c s艂ucha膰 g艂os贸w niewidzialnych rzeczy, I samotno艣ci膮 艂ask臋 swej jawie wys艂u偶y, Temu morze si臋 zwierza, wie艣ci, z duszy wr贸偶y, I偶, utopiony sercem w oszo艂omnej pie艣ni, W zachwycie najpi臋kniejsz膮 bezsenn膮 noc prze艣ni. A gdy upojonemu wiedz膮 w morskim wietrze Z oczarowa艅 zawrotnych powieki 艣wit przetrze, Co z艂ot膮 obietnic膮 s艂o艅ca si臋 u艣miecha: Ujrzy, jak 艂owi膮c nocy pierzchaj膮cej echa Wyp艂ywaj膮 z dniej膮cych w贸d tajnej g艂臋biny W sen o pie艣ni Ariona ws艂uchane delfiny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ju偶 nie tr膮bcie ju偶 jestem:) Dopiero wr贸ci艂am z badan... Mierzono mi cukier , i okaza艂o si臋 , ze m贸j stan ju偶 jest pod cukrowy Mia艂am 3x mierzony .. 1x nadczo100 potem wypi艂am taki sok , kt贸ry prywatnie musia艂am kupi膰 w aptece...godzin臋 po wypiciu tego soczku .. 2x 220... I znowu godzink臋 czekania ... 3x 170...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiec 6 tygodni musz臋 zastosowa膰 diet臋...potem zobaczymy co dalej najprawdopodobniej b臋d臋 musia艂a bra膰 tabletki... Aha! pobrano mi tez krew... najgorsze , ze moje ciasta kochane musz臋 po偶egna膰 ju偶 nie mog臋 si臋 nimi do syta rozkoszowa膰.... Ojjjjjjjjjjjjjjjj!!!one dawa艂y mi tyle nieba w g臋bie... d偶em , miodzik , soczki ju偶 tez nie dla mnie....:( "NIE DLA MNIE" ...... la la la la ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
偶ycz臋 wam mi艂ego dzionka i du偶o zdr贸wka...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×