Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////////
Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
# 20 lipca - Deszcz na świętą Małgorzatę jest orzechom na stratę. # Jaka Małgorzatka, takie będzie pół latka. # Kiedy w Małgorzatę kropi, siano się źle kopi. # Na świętą Małgorzatę kopa zawsze w polu stanie. # Święta Małgorzata zapowiada środek lata. # W dzień świętej Małgorzaty pierwsze gruszki do chaty. # W świętą Małgorzatę skąd wiatr duje, drogę po zboże toruje. # Ze świętą Małgorzatą upał przybiera, kanikułę otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
A jutro już:) 21 lipca - Jeśli w czasie deszczu tworzą się bańki na wodzie, słota potrwa długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Andrzej Rybiński - Pocieszanka Nie płacz, maleńka, szkoda łez Życie jest takie - jakie jest Mogę ci gwiazdkę z nieba dać Na tyle tylko dziś mnie stać Włóż pod poduszkę swoje sny Na lepsze niech czekają dni Niech procentują parę lat Będziesz bogata tak jak ja Więc otrzyj łzy, nie rozpaczaj Dziś nawet małe dziecko wie - Pogoda jest dla bogaczy Dla niebogaczy są prognozy złe (raczej złe) Nie płacz, maleńka, nie płacz, nie I do nas los uśmiechnie się Zamku na lodzie trochę żal Chcesz - zbudujemy domek z kart Więc otrzyj łzy, nie rozpaczaj Dziś nawet małe dziecko wie - Pogoda jest dla bogaczy Dla niebogaczy są prognozy złe (raczej złe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Jestem zmęczony powiem dziś szybko DOBRANOC:....................... :......................................DOBRANOC...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
wszystkim po piwie stawiamYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY DOBRANOC YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ! Wpadłam na momencik donieść wam , ze mam gości fajnie się bawimy .... zostaną u nas tylko tydzień, choć może namowie ich na dwa...:-D Byłoby super lubię takich swojskich gości... Bo przy nich nie muszę być sztuczna ,,,, dlatego towarzystwo ich mi bardzo odpowiada...I weselej zaraz w tym dużym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
pozdrawiam milo wszystkich!!! Zycze miłego dnia , piekę placuszki ziemniaczane...A pachną ... Lece przewrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
No jeszcze ostatnia patelnia i zapraszam chętnych na placuszki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
cześć! chwytam placka i zasuwam do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Milego dnia:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam uśmiechu!! !A wam życzę smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek i babcia jedzą obiad. Nagle dziadek stuka babcię w głowę drewnianą łyżką. -Co się stało? -pyta babcia. -Bo jak się przypomnę, żeś ty cnoty nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Kowalski i dziadek Nowak siedzą na ławce w parku i grzeją się w wiosennym słońcu. Właśnie przechodzą młode dziewczęta. -Jak tak patrzą na te młode dziewuchy, to mi się krew w żyłach burzy -przerywa ciszę Kowalski. -To nie krew ci się burzy, ino wapno lasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan po siedemdziesiątce bierze ślub z osiemnastoletnią dziewczyną. Budzi to zdziwienie i komentarze. -Przecież za dziesięć lat ona będzie miała lat 28, a pan co? -pyta świadek. -Wtedy się z nią rozwiodę i znów się ożenię z osiemnastolatką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stuletniego jubilata przyjeżdża prezydent miasta. -Myślę -mówi kończąc rozmowę -że w dniu kolejnych, 101 urodzin znów się spotkamy. -I ja tak myślę -odpowiada dziadek. -Pan prezydent całkiem dobrze jeszcze wygląda... Różyczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi dziadek do lekarza: -Panie doktorze, skleroza coraz bardziej mi dokucza. -A jak się to objawia? -Co jak się objawia? hi hi hi ! zaraz do domku jadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam 2 placuszki, mniam , mniam:-D Zaraz rodzice odbiorca swoje pociechy a ja czuje ,ze dam w kimono:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×