Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OLIWIA..
POSLUCHAJ KWIATOW Spadles jak gwiazda z nieba. Na niebie wisza miliardy gwiazd,kazda jest wyjatkowa. Miliardy ludzi siedza na tej planecie, a kazdy czlowiek jest wyjatkowy.fantastyczne! Gwiazdy swieca i zdobia nieboo, aby rowniez noca mozna bylo wierzyc w swiatlo. Ludzie swieca i upiekszaja ziemie, jesli sa gwiazdami,a nie rozpasanymi potworami. Jeszcze slysze,jak kwiat rzekl ostatniej wiosny: Co tez ludzie robia? Produkuja straszna bron i sieja smierc wsrod ludzi,zwierzat i roslin. Kwiaty znikaja,scina sie drzewa. Ryby umieraja w skazonych wodach. Ludzie zanieczyszczaja powietrze,ktore wdychaja. I biegaja po wystawach,by podziwiac najnowsza technike,a potem mowia:Wspaniale!" Po dluzszej przerwie kwiat dodal jeszcze: "Spojrz,czyz nie jestem piekny? Delikatne,miekkie platki i serce w mym kielichu.Czy widzisz te barwy, czy czujesz te cudowna harmonie,czy czujesz zycie? Wiesz,gdy odwiedzaja mnie wierne pszczoly,rozmawiamy o tym,jak glupi sa ludzie."Jeszcze to slysze. Spadles jak gwiazda z nieba. Posluchaj kwiatow! Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
ESIEN IDZIE: Raz staruszek, spacerujac w lesie Ujrzal listek przewiedly i blady, I pomyslal ----- to juz chyba jesien, Jesien idzie ----- nie ma na to rady. I podreptal do chaty po drozce, I powiedzial stanawszy przed chata Swojej zonie, tak samo staruszce: Jesien idzie ----- nie ma rady na to. Zas staruszka zmartwila sie szczerze, Zamachala rekami obiema: Musisz zaczac chodzic w pulowerze Jesien idzie ---- rady na to nie ma. Moze zrobic sie zimno juz jutro lub pojutrze, a moze za tydzien. Trzeba bedzie wyjac z szafy futro Nie ma rady ---- jesien, jesien idzie. A byl sierpien, pogoda przesliczna, Wszystko w zlocie stalo i w zieleni. Procz staruszkow nikt chyba nie myslal o majacej nastapic jesieni. Ale coz, oni zyli najdluzej, mieli swoje staruszkowe zasady I wiedzieli, ze wczesniej, czy pozniej Jesien przyjdzie ---- nie ma na to rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Moje miejsce -Jest takie jedno miejsce na świecie,. -Do którego biegnę nocą we sine. - Ogrody tam kwitną zima i w lecie, -Tam życie wesołe, spokojne toczy się. *** -Tam ptaki koncerty za darmo wydaja, -A drzewa w podzięce się zwinnie kłaniają, - Tam słońce święci tak jasno, - ze w wodzie odbija się blask. *** -Tam ludzie są bardziej życzliwi, -Tam bardzo milo upływa czas, -Jedno jest tylko takie miejsce, -jedno jedyne miejsce z miejsc. Autor BOZENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze miłego weekendu ma cala rodzina zaraz wyjeżdżamy do kuzynostwa na srebrne wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jesz chlep dla konia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jesz chlep dla konia...
Pęczek... PietrOszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Ha ha ha , ktoś prosi chiep.... A ja mam nawet caly .... mogę dać pól:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Dwóch facetów grzebie w śmietniku: - Ty, Stasiu, zobacz to chyba ręka? - Tak, to ręka. Grzebią dalej. - Stasiu, patrz - noga. - Faktycznie, chyba noga. Grzebią dalej. Odkrywają głowę. - Patrz Stasiu, to baba. - No popatrz Tadziu - całkiem dobrą babę wyrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Noc. Wielki pożar. Siedem jednostek straży pożarnej walczy z żywiołem. Do kierującego akcją podchodzi jakiś facet: - Jak wam idzie? Nikt ze strażaków nie ucierpiał?! - Niestety - odpowiada strażak - dwóch naszych ludzi zostało w płomieniach, a sześciu jest ciężko poparzonych. Ale za to wynieśliśmy z budynku szesnaście osób - trwa reanimacja. - Szesnaście osób? Przecież tam był tylko ochroniarz! - Skąd pan wie?! Kim pan jest? - Kierownikiem tego prosektorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Dwie anorektyczki kąpią się w wannie. Jedna mówi do drugiej: - A teraz trzymaj się mocno, bo wyciągam korek. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Mamo gdzie jest teraz babcia? - pyta mamę córka. - Babcia jest w niebie - mówi smutno mama - bo spadła z 10 piętra. - Aż tak wysoko się odbiła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Sąsiadka do sąsiadki: - Ty to masz mądrego męża. On chyba wszystko wie. - Wszystko wie? Kochana! On się nawet nie domyśla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Ziuta chwali się sąsiadce: - Do tego żech doprowadziła, że mój stary pali tylko po dobrym obiedzie. - To piękne. Jeden papieros na rok jeszcze nikomu nie zaszkodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Przed domem kłócą się dwie sąsiadki. W pewnym momencie jedna z nich nie wytrzymuje i krzyczy do drugiej: - Ty stara małpo! - Tylko nie stara! - odkrzykuje druga. Tylko nie stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
Rozmawiają dwie sąsiadki o swoich córkach: - Moja Zosia, to ciągle gdzieś lata. Stewardesa na nią mówią - mówi jedna. - A moja też ciągle gdzieś lata, ale jakoś inaczej na nią mówią - odpowiada druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski.
W teraz po angielsku spadam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) 30 sierpnia - W sierpniu mgły w górach - mroźne Gody, kiedy mgły w dolinach - to wróżba pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
WŁASNA LEGENDA:) 1.Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi—tak jak w seminarium—staja sie oni w koncu czescia naszego zycia. A skoro sa juz czescia naszego zycia,to chca je zmieniac. Jesli nie stajemy sie tacy,jak tego oczekiwali,sa niezadowoleni. Poniewaz ludziom wydaje sie,ze wiedza dokladnie jak powinno wygladac nasze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
2.Jakie jest najwieksze klamstwo swiata?___To mianowicie,ze nadchodzi taka chwila,kiedy tracimy calkowicie panowanie nad naszym zyciem i zaczyna nim rzadzic los. W tym tkwi najwieksze klamstwo swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
3.Co to jest wlasna legenda?___To jest to,co zawsze pragnales robic.Kazdy z nas we wczesnej mlodosci wie dobrze,jaka jest jego WLASNA LEGENDA.___To sa sily,ktore na pierwszy rzut oka wydaja sie zle,ale tak naprawde ucza cie,jak tworzyc Wlasna Legende. Przygotowuja twojego ducha i twoja wole,bo na tej planecie istnieje jedna wielka prawda: kimkolwiek jestes,cokolwiek robisz,jesli naprawde z calych sil czegos pragniesz,znaczy to,ze pragnienie owo zrodzilo sie w Duszy Wszrchswiata.I spelnienie tego pragnienia,to twoja misja na Ziemi.Dusza Wszechswiata zywi sie szczesciem ludzi. Albo nieszczesciem,zawiscia,zazdroscia.Spelnienie Wlasnej Legendy jest jedyna powinnoscia czlowieka.Wszystko jest bowiem jednoscia.I kiedy czegos goraco pragniesz,to caly wszechswiat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. Musimy zrozumiec,ze zawsze mamy mozliwosc robienia tego,o czym naprawde marzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
4.Wszystkie dni staja sie takie same wtedy,kiedy ludzie przestaja dostrzegac to wszystko,czym obdarowuje ich los,podczas gdy slonce wedruje po niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
5.Los gorąco pragnie, bys podazal sladem twojej Wlasnej Legendy.--------Zasada Przychylnosci---zwykle,gdy grasz w karty po raz pierwszy,wygrywasz.To szczescie poczatkujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
6./Trzeba podążać do kresu własnej legendy. 7./Pieniądze maja czarodziejska moc, z nimi nikt nie jest samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
8./Pewne rzeczy w życiu,nim jeszcze zdążymy sie do nich przyzwyczaić, zmieniają sie w czasie krótszym od jednego krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
9.Bylem szczesliwy,rozsiewalem wokol siebie pogode ducha,a ludzie widzac,ze nadchodze,goscili mnie chetnie. Dzis jestem smutny i nieszczesliwy. Stane sie zgorzknialy i strace zaufanie do ludzi,bo zawiódł mnie jeden czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
10.Okazuje sie,ze jestem taki jak wszyscy ludzie—widze swiat nie takim,jaki jest,lecz jakim chcialbym go widziec. 11.Kiedy czegos goraco pragniesz,to caly wszechswiat dziala potajemnie,by udalo ci sie to osiagnac—powiedzial mu starzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
12.Naucz sie szanowac znaki i isc ich sladem—mowil stary krol. Istnieja na swiecie rzeczy,o ktore nie trzeba pytac—by nie uciec od wlasnego przeznaczenia. 13.Jesli szczescie sie do nas usmiecha,to trzeba z tego korzystac i starac sie mu dopomoc,tak jak ono pomaga nam. Nazywa sie to Zasada Przychylnosci lub inaczej Szczesciem Poczatkujacego. Kazdy ma prawo marzyc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
14.Człowieka_________ najbardziej urzeka piękno. 15.Czasem trudno otrzymać w ryzach strumień zycia. 16.dzis wiem,ze blogoslawienstwo,na ktore sie nie godzimy,z czasem obraca sie w przeklenstwo. Nie oczekuje od ciebie juz nic. Zmuszasz mnie,bym dojrzal bogactwa i horyzonty,ktore przerastaja moja wyobraznie. Teraz kiedy je zobaczylem i przeczulem ogrom moich mozliwosci,czuje sie gorzej niz kiedykolwiek przedtem. Bo wiem,ze moge zdobyc wszystko,tylko tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
17.Nigdy nie rezygnuj z marzen—mowil stary krol. Idz sladem znakow! 18.Nauczylas sie czegos waznego... Tego,ze na swiecie istnial jezyk zrozumialy dla wszystkich,i nim wlasnie poslugiwal sie caly ten czas... Byl to jezyk zapalu,jezyk rzeczy,ktore wykonuje sie z miloscia i ochota,nie tracac nigdy z oczu celu,do ktorego sie zmierza,i w ktory sie mocno wierzy. Kiedy czegos pragniesz,to caly Wszechswiat dziala potajemnie bys mogl to pragnienie spelnic—mowil Stary Krol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×