Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

już jestem po spacerku ... pochmurno , ale ciepło.... pozdrawiam wszystkich dziś odmrażam zamrażalkę muszę ja do jesieni przygotować,,,, Zamrażam niektóre warzywa , buraczki starte na tarkach malutkie porcyjki potem mam barszczyki , fasolkę szparagowa ,śliwki na ciasto i rożne jeszcze warzywka które się da:-D Obiadu nie muszę got0wac bo mam od wczoraj rosołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wam kochani miłego tygodnia i dużo słoneczka bowiem lata jeszcze nie koniec::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
us miechu , pozwolisz, ze dzbana pożyczę bo zapraszam wbw na kawusie ):) $$$$$$$$ ____$______ $$$$$$$ ____$$$$_______ $$$$ _____$$$$$$$____ $$$ _______$$$$$$$__ $$$ __________$$$$__ $$ ___________$$$__ $ ___________ $$ ___________ $ ___________ $_$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __ $$______$$$$$$$$$$$____$__$$ __ $$____________________$$__$$ ___ $$___________________$$__$$ ___ $$__________________$$__$$ ____ $$________________$$$$$$ _____ $$$____________$$$$ ______ $$$$________$$$$$ _______ $$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$ $$________ $$$$$$$$$________$$ $$$$$_____________________$$$$ _$$$$$$_______________$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary » My z dwudziestego wieku Dokąd pójdziemy drogą pod wiatr, My z dwudziestego wieku? Co nam przyniesie wolny nasz świat, Nim zatrzymamy go w biegu? ... Jakie nadzieje spełni nam czas, Rwący nawałą zdarzeń, Zanim zapłoną ogniem złych gwiazd Domy i pola nasze? ... Komu będziemy mogli, jak dziś, Sercem i myślą wierzyć, Jeśli rozbiją okna i drzwi Kolby najemnych żołnierzy? ... Dokąd pójdziemy drogą pod wiatr, My z dwudziestego wieku? Kto nam pomoże znaleźć gdzieś ślad Uczuć człowieka w człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary » Barwy jesieni Jesienne chmury znów pędzi wiatr W dalekie strony, w daleki świat. Zielone drzewa, które chroniły nas, W żółte kolory zamienił czas. Dalekie ścieżki, po których ja Błądziłem kiedyś w pogoni dnia I kwiaty, które witały nas, W żółte kolory zamienił czas. Szeroką plażę i morza brzeg Zakryje wkrótce głęboki śnieg. Dziś tylko liście zdobią pusty las, Na żółto drzewa maluje czas. /bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary » Barwy jesieni Jesienne chmury znów pędzi wiatr W dalekie strony, w daleki świat. Zielone drzewa, które chroniły nas, W żółte kolory zamienił czas. Dalekie ścieżki, po których ja Błądziłem kiedyś w pogoni dnia I kwiaty, które witały nas, W żółte kolory zamienił czas. Szeroką plażę i morza brzeg Zakryje wkrótce głęboki śnieg. Dziś tylko liście zdobią pusty las, Na żółto drzewa maluje czas. /bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary » Jesienny deszcz Co dzień kłopoty jakieś mam. Pogoda figle płata nam: Od rana pada deszcz, Jesienny pada deszcz. Cóż robić w taki chmurny dzień? Do kumpla... Nie, nie pójdę dziś. Dzwoniłem - nie odbierał nikt. W kawiarniach pewnie tłok, Do kina nie ma co, W teatrze dziś nie grają nic. Czy dzisiaj ktoś się nudzi tak jak ja? Co robić, gdy rozrywki brak? Nie mogąc już wymyśleć nic, Usiadłem, by napisać list. I wtedy przyszłaś Ty, Bilety wręczasz mi - Namówić dałem się na film. Czy dzisiaj ktoś się nudzi tak jak ja? Co robić, gdy rozrywki brak? Nie mogąc już wymyśleć nic, Usiadłem, by napisać list. I wtedy przyszłaś Ty, Bilety wręczasz mi - Namówić dałem się na film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss...
Kochani pięknie opisujecie jesień ja dziś tez dopiero z parku wróciłam:) Pozwoliłam sobie z pracy zrobić małą wycieczkę i poszłam droga na skróty przez park.... Widoki jesieni juz bardzo widoczne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss...
Wypije kubeczek kawy i troszkę odpocznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss...
autor nieznany - Kilka słów o młodości Mit przeszłości Sprowadza się do hołdowania młodości Mówią przecież wszyscy starzy Pamiętaj cokolwiek ci się w młodości przydarzy Uśmiech musi być na twarzy Pytasz starszego dlaczego? Bo młodość chroni od złego Rozpacz na brzmienie tego słowa Głęboko się chowa Tak dziadek kazanie wnukowi prawi Ten jednak z miną skazańca Od dawna nie zmawia różańca Zwątpił w tę boska siłę Co w sercu rozsiewa motyle Od dawna już przybity Z krzyżem młodości skryty Szuka wytchnienia w starości Tak bardzo dziadkowi zazdrości Że taki chory i brzydki Lecz wolny od krytyki Dlaczego nikt nie zwraca uwagi Na ciche młodzieńca skargi? Nieśmiało patrzy i z ukradka Na twarz srogą dziadka Co w surowym ściągnięta geście Nie uczestniczy w młodzieńczym proteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss...
Staff Leopold Babie lato Gdy zwieziono snopy na klepiska, Chłopcy sady z owoców otrzęśli, W ulach pszczołom podebrano plastry, A w ogródkach lśnią ostatnie astry: Babie lato schodzi na ścierniska I nić srebrną snuje z swojej przesil. Lśni pogody blask błękitnozłoty: Zda się, jakby wiosna pełnej treści Nie zużywszy, minąwszy niecała, Swe ostatki w wrześniu przeżywała I że lato oszczędzeń w dnie słoty Czar swój w środku jesieni dziś mieści. Co się wiośnie nie przeżyło wiosną, Co się latu nie udało w lecie, Co chmur czarnych ściemniła pogróżka, To babiego lata dobra wróżka Dłonią cichą, miękką i litosną Z swej kądzieli w srebrzystą nić plecie. Gdy spodziane nie dopiszą żniwa, Gdy nie udał się owoc wróżony, Zły roik-urok pobił rój wśród woszczyn; To, co spełzło dla chałup i wioszczyn, To dodadzą pajęcze przędziwa, Dadzą lata babiego kokony. To, co sercu z snów się nie wyśniło, Chociaż miłość roi i przeczuwa, Co z obietnic nigdy się nie spełni, Jak z obłoków gry, które wiatr wełni, Co nie wskrześnie w życie marzeń siłą: Babie lato swą przędzą dosnuwa... Nić się snuje srebrzysta i cienka, Po ścierniskach, po drzewach się mota, Jak marzenia, jak sny i nadzieje... Jutro wiatr je jesienny rozwieje I zostanie udręka i męka, I bezdenna, jesienna tęsknota. Babie lato, babie lato srebrne, Jak szron bliski i blade przymrozki, Snom i kwiatom spóźnionym trucizna... Babie lato szare jak siwizna, Szare jako serce niepotrzebne, Jak starości znużenie i troski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macjej...
Pozdrawiam Oazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Ja tez WBW pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Aleksander Puszkin " Cóż tobie imię moje powie? Umrze jak smutny poszum fali, Co pluśnie w brzeg i zmilknie w dali, jak nocą głuchą dźwięk w dąbrowie, Skreślone w twoim imonniku, Zostawi martwy ślad, podobny Do hieroglifów płyt nagrobnych W niezrozumiałym języku. Cóż po nim? Pamięć jego zgłuszy Wir wzruszeń nowych i burzliwych I już nie wskrzesi w twojej duszy Uczuć niewinnych, wspomnień tkliwych. Lecz gdy ci będzie smutno - wspomnij, Wymów je szeptem jak niczyje I powiedz: ktoś pamięta o mnie, Jest w świecie serce, w którym żyję. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:-D # 26 sierpnia - Czego sierpień nie uwarzy, wrzesień tego nie upiecze. # Kto latem pracuje, zimą głodu nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
I z nędzy można przyjść do pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Na cudzym koniu niedaleko zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Czym głębiej na jesień grzebia się robaki, tym bardziej zimą daje się we znaki. Woła wrzesień, że już jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Gdy nadejdzie wrzesień, wiesniak ma zawsze pelna stodole i kieszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Pazdziernik chodzi po kraju, wygniata ptactwo z gaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Stawiam kompot z winogron! Pyszny jak winko ha ha ha aha YYYYYYYYYYYYYYYYY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Na Szymona i Judy spodziewaj się śniegu i grudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
W listopadzie goło w sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×