Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Fircyk w zalotach..
Co można ściągnąć z nagiej sekretarki? Nagiego dyrektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Nie lubiany szef zostawia kartkę na biurku: - Jestem na cmentarzu. Po powrocie zastaje dopisek: - Niech ci ziemia lekką będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Szef przyjmuje nowego pracownika: - W naszym zakładzie obowiązują dwie zasady. Pierwsza to czystość. Czy wytarł Pan buty przed wejściem do gabinetu? - Oczywiście. - Druga to prawdomówność. Przed moimi drzwiami nie ma wycieraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://audentina.wrzuta.pl/audio/h1rhjRqx1P/antonina_krzyszton_-_smiechu_moj Śmiechu mój - Antonina Krzysztoń Śmiechu mój najbardziej chory we mnie Wracaj do zdrowia, wracaj do źródła Bądź radością, bądź radością, nie nadzieją Bądź radością, bądź radością, nie tęsknotą Nie tęsknotą nie nadzieją Nie łkaniem pospiesznym Nie tęsknotą nie nadzieją Nie łkaniem pospiesznym Bądź radością i radością Tylko radością Bądź radością i radością Tylko radością Płaczu mój też chory we mnie Wracaj do zdrowia, wracaj do źródła Bądź płaczem, płaczem tylko płaczem Bądź płaczem, płaczem tylko płaczem Mój spokoju wracja do zdrowia Bądź spokojem, tylko spokojem Bądź spokojem Bądź spokojem Moja droga przez kamienie Moja droga przez spojrzenia Twoja droga przez polany Twoja droga przez czasy nieznane Ty bądź sobą tylko sobą Tak! Być sobą! Tylko sobą! Być jak słońce Być jak wiatr Być jak grad Być jak łza Tak! Być sobą tylko sobą Tak! Być sobą tylko sobą Chcę być sobą tylko sobą Chcę być sobą tylko sobą Sobą, sobą, sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani miałam niespodziewanych gości... A teraz mam co sprzątać... Odwiedziła mnie koleżanka z wnuczkami... 5 letnie bliźniaczki...rozkoszne ,ale rozpieszczone.... Wszystko musiały dotknąć albo poruszyć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze piękne wiersze i tyyyyle dowcipów,,, nasze chlopaki dbają o to by nie było nam smutno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim bez wyjątku miłego nowego tygodnia i kolorowych snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Pozdrawiam serdecznie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
p://strzalka88.wrzuta.pl/audio/btQYwuIJiG/mieczyslaw_fogg-_ta_ostatnia_niedziela96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Dobranoc miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Dobranoc... miałam robotę na cały wieczór! grzyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
🖐️ | ~ (--,\=~ -(--,\==~-----------.-----;/:.._,// --(--,\==~`--------~-=~-;/--|;/J, ---(--,\((```==.----~'`~/-------a-| ------(-,.\('('(`\.--'=..~|;--~--_.-- --------(,--(,(,(,'\.-~',,=|;------\__. ----------(,-(-,(,(,;\-~=/-------- ----------(,-/-(.(.(,;\,/----------) -----------(,--/,;,;,;,\---------./_____. --------------(==,-;-'`;'---------/_,__.. -----,.~~_,__.~'--------------------`_`. ----(='~-_,~~/--------,_______,!,___~ ---(-/~(-----|------------,_~---------|.)-/_| ---(~/((----)._,------|~'---------~,/./ -----\))))--/---./~.---|-------------,_; -,__/////--/---/----)/ --'===~'---|--|----(,-(. -----------/./--------. ---------_/./---------_ --------/_!/----------)_.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
RÓŻYCZKO! WITAM.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Pozdrawiam wszystkich serdecznie...👄 Ostatnio mam sporo pracy z przetworami , robiłam powidła śliwkowe , soki z jeżyn i dużo rozmaitych sałatek warzywnych... teraz robie to z wielka ochota bo mam czas na wszystko,,, Dzis wekuje grzybki w zaprawie octowej i nawlekam na nitki do suszenia,,, Jak to wszystko pięknie pachnie...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
- autor nieznany - zrozumieć niezrozumiałe Nie próbuj zrozumieć świata bo na długo stanie się niezrozumiały ja próbowałam długo i cierpliwie bardzo chciałam zrozumieć prawa, którymi rządzi się świat i zapadłam się w ciemność teraz już wiem należy żyć tylko ludzkim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
- autor nieznany - W głębi serca Patrząc w twoje oczy widzę tylko lęk słuchając twojego głosu szczerze uśmiecham się myśląc wciąż o tobie serce moje płacze lecz kiedy cie tylko zobacze serce napełnia mi radość mam do ciebie chłopcze słabość mam cię w mej glowie i w sercu chcę stanąć z tobą na ślubnym kobiercu Dlaczego w moim sercu jesteś tylko ty? w mej głowie i w sercu mam ciebie kochanie i lepiej niech tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
autor nieznany - Recepta na cały rok Bierzemy 12 miesięcy, Oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku. Po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Każdy dzień przyrządzamy osobno: z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy 3 duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej orzeźwiającej herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
autor nieznany - Radość w przyjazni Pogodne mówienie pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy znajduje przyjęcie. Niech wielu będzie w pokoju z tobą, ale twymi doradcami jeden na tysiąc. Zanim zdobędziesz przyjaciela wystaw go na próbę, nie zawierzaj mu od razu. Wierny przyjaciel jest pewnym schronieniem kto go znajdzie, znajdzie skarb. Wierny przyjaciel nie ma ceny, nie ma miary na jego wartość. Wierny przyjaciel jest lekarstwem, które daje życie znajda go wszyscy, którzy boją się Pana. Kto boi się Pana jest ostrożny w swoich przyjazniach; jaki jest on tacy będą jego przyjaciele. MIŁEGO DNIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Dzis.:-D # 8 września - Gdy Narodzenie Maryi pogodne, to będzie tak cztery tygodnie. # Gdy na Siewną jest błękitnie, wtedy pięknie wrzos zakwitnie. # Jakie Najświętszej Maryi Panny urodziny, takie też i imieniny (15.09). # Jeśli w Maryi Narodzenie nie pada, to sucha jesień się zapowiada. # Kiedy Panna się rodzi, już jaskółka odchodzi. # W Narodzenie Panny Marii pogodnie, tak będzie cztery tygodnie. # W Narodzenie Panny pluta, w zimie zedrzesz buta. # W Narodzenie Panny jaka pogoda, osiem tygodni takich nam poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro.:) 9 września - Jak we wrześniu krety kopią po nizinach, będzie wietrzno, ale lekka zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Bądźcie surowi dla siebie samych, pobłażliwi dla innych, a nie będziecie mieli wrogów. Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×