Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość niesmiala
Jestem chora nie wychodze do ludzi................ Najlepiej czuje sie noca.... Ciesze sie, ze moge tu byc i miec topikowach przyjaciol... Chce podziekowac Zlotej jesieni , ze znalazla dla nas taki mily i madry kat... Zlota.Jesienna kolezanko, to serduszko jest cla Ciebie👄 http://www.alex-posciel.pl/foto/serce_duze.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Do jutra Dobranoc! Bedziesz moją panią Będziesz zbierać kwiaty Będziesz się uśmiechać Będziesz liczyć gwiazdy Będziesz na mnie czekać I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją damą Będą ci grały skrzypce lipowe Będą śpiewały jarzębinowe Drzewa liście ptaki wszystkie Będę z tobą tańczyć Bajki opowiadać Słońce z pomarańczy W twoje dłonie składać I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Będą ci grały nocą sierpniową Wiatry strojone barwą i słońcem Będą śpiewały śpiewały bez końca Będziesz miała imię Jak wiosenna róża Będziesz miała miłość Jak jesienna burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmiala kochana Ty moja, spij smaczne❤️ Czytalam i poplakalam sie :( Alisario piesio maskotka, ogrod wspanialy! Zycze wszystkim milego poniedzialku! Dlaczego Dlaczego gdy znalazłem Swą szczęśliwą gwiazdę na niebie Ona spadła i znikła na zawsze Dlaczego gdy znalazłem Swój kwiat paproci On usechł i zamienił się w pył Dlaczego gdy znalazłem Swą miłość Ona wygasła i odeszła do nikąd Pozwólcie Mi zostać w krainach marzeń Pozwólcie Mi spaść i zniknąć na zawsze Pozwólcie Mi zamienić się w pył Lub odejść do nikąd Dlaczego przykuty łańcuchami Muszę trwać w bezruchu Gdy inni dookoła żyją życiem Które jest dla mnie nieosiągalne Tak odległe, że trudno nawet marzyć Dlaczego muszę wsłuchiwać się w ciszę? Gdy wokoło gra muzyka Dlaczego muszę oczekiwać nieoczekiwanego? Zamiast planować przyszłość Dlaczego kiedy przyjdzie dzień Dzień ostatecznego sądu Będę tutaj pominięty jak zawsze I opuszczony tak do końca Na wieki wieki nieograniczone czasem Będę tu na zawsze już do końca Końca, którego nie ma Nie dla mnie nie ma końca Jest początek nieustający wieczny!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
W życiu są dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzień dla ciebie, daj się ponieść szczęściu; gdy nastaje dzień przeciw tobie, znieś go cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
mój kochany nocny marku. Wiem, że nie znasz się na zegarku, ja Cię kocham niesłychanie, ale ... pozwól mi na spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Zlota jesienna kobieto udal Ci sie ten topik:classic_cool: Jesteś aniołem pośród tysięcy szarych duszyczek... Przebywanie z Toba na tym topiku usuwa potrzebę używania wielu słów.:) Dziekuje 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich🖐️ mam dziś zapracowany dzień,więc zaraz wychodzę życząc Wam miłego dnia:) niesmiała---🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Pijac wpracy 2 kawe znalazlam chwile by do was wskoczyc:classic_cool: Kota nie ma to myszy grasuja... Mysle tu o moim mezu:-D Niesmiala, ten topik jest Twoj, moj i kazdego z nas wiec wpisuj sie co chcesz, jak chcesz, kiedy chcesz i o ktorej chceasz...Przytulam Cie do serca... I zycze poprawy zdrowia , otwieraj sie, moze z czasem zwalisz ten ciezar z serca....❤️ 👄 Xl , Bardzo dziekuje❤️ 👄........ Ale to zaden wyczyn:) Sorry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz wychodze,wiec pa do pozniej .... W srode jade do kolezanek na BABINIEC moze kupie sobie jakas nowa bluzeczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Wiosenko a co to za swieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Ja juz palaszuje ciacho hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Dziewuszki, a, ze piekna pogoda wiec spadam do ogroba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Pani Katechetka opowiada dzieciom, że Bóg jest wszędzie. Na to Jaś pyta: - A czy jest u Kowalskich w piwnicy? Na to pani odpowiada - No pewnie, że jest. - A gówno prawda bo Kowalscy nie mają piwnicy. Autor: Gołąbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
A zeby wam nie bylo nudno Jasiu podsłuchiwał kłótnie rodziców. Po chwili padło słowo "kurwa" Jasiu zaciekawiony pyta się taty: - tato co to znaczy kurwa? Tata odpowiada: - kluski Jasiu. Na drugi dzień rodzice Jasia znowu się kłócili i padło słowo "spierdalaj". Jasiu pyta się taty: - co to znaczy spierdalaj? Tata odpowiada: - przepraszam Jasiu. Następnego dnia Jasio miał na obiad kluski. - tato podaj mi te kurwy - Jasiu natychmiast przeproś - spierdalaj:) Pani każe napisać dzieciom zdanie ze słowem prawdopodobnie. Jasiu napisał i czyta: mój tata bierze gazetę i idzie do kibla, prawdopodobnie będzie srał bo czytać nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Jasiu na lekcji piernął w klasie pani powiedziała że ma wyjść za drzwi. Jaś stoi na korytarzu i się cieszy. Podchodzi dyrektor i pyta. - Jasiu z czego sie tak cieszysz? - Bo piernąłem w klasie. - A co w tym śmiesznego? - Bo ja wyszedłem a oni muszą siedzieć w tym smrodzie. Autor: ja A teraz zegnam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
ja tez takich smakow nie popuszcze.._) Dzieki za wszystko:) M o j e m a ł e p o d z i ę k o w a n i e Zobaczysz tutaj kilka mych słów To jest moje podziękowanie Za to, że oczka Twoje Popatrzą na wiersze Skromne, ale moje To tylko dzięki Ciekawości Twojej Jestem Tutaj Ja Autor: Bella Jagódka8 z 12 poziomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym pięknym miasteczku żyła panna mała, która to swoich ząbków myć wcale nie chciała. Gdy wieczór nadchodził, kolację zjadała, po czym ją jakaś choroba dopadała. - Mamusiu, mamciu, nie każ mi znowu zęby myć, bo tak mnie wszystko boli, że nie chce mi się żyć! - A cóż cię tak boli córciu moja droga? - Oj, bolą mnie uszy, ręce, brzuch i noga. - Biedne maleństwo, może niech lepiej idzie spać? Bo taka przecie chora, a rano musi wstać... Dnia następnego jak rydz już zdrowe dziewczę, lecz o myciu zębów nadal słyszeć nie chce. I tak to bywało niemal każdego ranka, i niemal co wieczór ta sama kołysanka. Aż zęby oburzone powiedziały: „Dość!”, bo wielką na dziewczynkę wnet poczuły złość. I boleć ją zaczęły, i się zaczęły psuć, więc do stomatologa musiała szybko pruć. Ten z miną srogą rozpoczął borowanie. Cóż, miłe nie było to w buzi gmeranie. Lecz jeden jest pożytek z tej historii smutnej, pełnej wykrętów chytrych panny rezolutnej, że teraz nauczkę na długą przyszłość ma i od tamtej pory o ząbki swoje dba. Autor: nefrytowa :-D:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
Suprr wiersz Granacie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
Granaciezastanawiam sie od czego Twoj nIck pochodzi... Czy od ? http://www.papugi.resnet.pl/images/artykuly/EOgranatzoom.JPG Granaty pochodzą z obszaru śródziemnomorskiego. Znane są od starożytności. Występują w mitologii (to właśnie owoc granatu wręczyła Afrodyta Parysowi) i wielokrotnie w Biblii. Aktualnie uprawiany jest w krajach śródziemnomorskich, Indiach, Ameryce Południowej i Północnej, a także Australii. Moze od ? http://img.interia.pl/encyklopedia/nimg/granat.jpg a moze? http://www.odkrywca-online.com/forum_pics/picsforum7/p1010078.jpg Mam nadzoeje ze nie bedziesz 😠 Hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
Wyjasnie! Moj nick pochodzi od rozniaru ubrania:-D Moizecie tez Swoje Nicki opidac? A moze zrobimy ZGADUJ ZGADULE ? Co Wy na to ? Oczywiscie wieczorkiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dziekuje Zlota jesienio! Dziekuje wszystkim milym Paniom! A nick pochodzi ... Poprostu od mojej niesmialosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
Niesmiala Dla ciebie slicznotko{❤️ Bogusław Mec - Jej portret Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt Bo tego nie wiesz nawet sama Ty W tańczących wokół szarych lustrach dni Rozbłyska Twój złoty śmiech Przerwany w pół czuły gest W pamięci składam wciąż Pasjans z samych serc Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój Uniosę go ocalę wszędzie Czy będziesz przy mnie, czy nie będziesz Talizman mój, zamyśleń nagłych Twych i rzęs Obdarowany Tobą miła Gdy powiesz do mnie kiedyś: wybacz Przez życie pójdę oglądając się wstecz Wokaliza Uniosę go ocalę wszędzie.. Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×