Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5 =55
Ja mam juz tyle lat! I chcialabym zostac na tam topiku...Moge? Mam na imie joanka i mieszkam na wsi... Jutro napisze, bo syn chce cos do szkoly napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę tutaj jest przyjemnie o zgodę nie pytałam tylko piszę mam cichą nadzieje że mnie przyjmiecie a może już przyjeliście do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele🌼 Ja też nie jestem pewna, ale dopóki nie wyganiają mogę spróbować porozumieć się z...doświadczonym pokoleniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................ Papa kochane !!!Bo musze zadzwonic do mojej Babincowej kolezanki:) Caluski dla wstystkich..👄👄👄👄 na dobranoc Barwy jesieni Jesienne chmury znów pędzi wiatr W dalekie strony, w daleki Świat. Zielone drzewa, które chroniły nas, W żółte kolory zamienił czas. Dalekie ścieżki, po których ja Błądziłem kiedyś w pogoni dnia I kwiaty, które witały nas, W żółte kolory zamienił czas. Szeroką plażę i morza brzeg Zakryje wkrótce głęboki śnieg. Dziś tylko liście zdobią pusty las, Na żółto drzewa maluje czas. /bis Muzyka: S. Krajewski Słowa: M. Gaszyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja do doświadczonych chyba jeszcze nie należę a do młodzieży też już nie ;),ale co tam,posiedzę tu i chociaż poczytam sobie bo mili ludzie tu siedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 wiosenka , dobranoc A ja dorzucę mój ulubiony wiersz. Może nie związany z porami roku, ale jak go słyszę to...brak słów:) Krzysztof Kamil Baczyński „Elegia o…(chłopcu polskim) Oddzielili Cię, syneczku, od snów, co jak motyl drżą Haftowali ci, syneczku, smutne oczy rudą krwią Malowali krajobrazy w żółte ściegi pożóg Wyszywali wisielcami drzew płynące morze. Wyuczyli Cię, syneczku, ziemi twej na pamięć Gdyś jej ścieżki powycinał żelaznymi łzami. Odchowali Cię w ciemności, wykarmili bochnem trwóg Przemierzyłeś po omacku najwstydliwsze z ludzkich dróg. I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc. I poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut- zło. Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
No dziewczynki ja czulem , ze z was to mlode sikoreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ja właśnie taka młoda to już nie jestem ale 40 też jeszcze nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
KTORA MNIE TAK NA POWITANIE W GLOWE RABNELA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Unkulle, Katrryne :( Mmam 2 guzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
pa! Amalke spij dobrze! uż nie ma dzikich plaż Puste plaże Juraty , zasnęły kosze już Tylko facet zawiany , podpiera nosem klucz Szarą płachtę gazety , unosi w górę wiatr Dzisiaj nikt nie odczyta co nam donosił świat Serce gryzie nostalgia a dusze ścina lód W radiu śpiewa Natalia , swój czarny smętny blues Hotel wolnych pokoi , w recepcji pająk śpi W torby składam powoli , okruchy tamtych dni Ref : Już nie ma dzikich plaż Na której zbierałam bursztyny Gdy z psem do ciebie szłam A mewy ósemki kreśliły , kreśliły Już nie ma dzikich plaż I barwnej kafejki przy molo Nie jedna znikła twarz I wielu przegrało swą młodość - swą młodość Wsiadam w pociąg powrotny , ocieram jedną łzę Ludzie są samotni , czy tego chcą czy nie Patrzą w oczy jesieni , nad morzem stada chmur Pejzaż moich nadziei , umyka mi z pod kół Serce gryzie nostalgia a dusze ścina lód W radiu śpiewa Natalia , swój czarny smętny blues Hotel wolnych pokoi , w recepcji pająk śpi W torby składam powoli , okruchy tamtych dni Refren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku,ale trafiłeś!właśnie ją sobie nuciłam,to jedna z moich ulubionych----dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Spojzcie na wysalaniegodzine... Te wysylane w tym samym czasie to guzy , bo sie zderzamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
To jeszcze zanutcie sikoreczki! Cygańska jesień Weź gitary śpiew Weź jałowca dym Weź tej nocy czerń Niech konie ostrzej krzeszą skry Cygańska jesień Ruszy z tobą w świat Cygańska jesień Rozkołysze wóz Wygasłe ognie Znów roznieci wiatr I koła wzbiją kurz Znajoma śpiewka ścichnie w dali gdzieś Cygańska wróżba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku- :D Dobrze, że na razie nie czuję guza:P Znowu nam pioseneczki świetne dajesz:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie Za oknem pada deszcz Na piecu skrzypce stroi świerszcz Dziewczyny płaczą bo skończyło się już lato I słychać tylko gdzieś Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie W ogrodzie zasnął pod gruszą chochoł I śni o pięknej dziewczynie A strach na wróble przydrożne wierzby liczy Tańcząc w objęciach polnej myszy Koncert, koncert, koncert jesienny na dwa świerszcze I wiatr w kominie Koncert co z babim latem odpłynie Pnie drzew pokryły się dawno mchem Wiatr rozwiał jeszcze jeden dzień A na ścierniskach pozapalały się ogniska W oddali snuje się... Koncert jesienny... Wywietrzał dawno zapach żniw Szczelnie zamknięto wszystkie drzwi Ludzie czekają. Może jutro będzie biało? Pod piecem cicho śpi Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie Uciekł na drogę, pokochał wierzbę I nagle gdzieś się rozpłynął A strach na wróble leży samotny w polu Mysz go rzuciła, uciekł do stodoły Koncert, koncert, koncert jesienny na dwa świerszcze I wiatr w kominie ,dziś ze świerszczami Zasnął już na zimę Słowa: W. Niżynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Z guzami to tylko zart..hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam mloda gwardie... Milo! Wpadlam sie pozegnac bo jutro do pracy... Oj, zostala bym tu dluzej ale obowiazki czekaja:) Mozecie nucic, mnie to nie przeszkadza... :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:bawcie sie dobrze:) Doobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×