Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

to pytanie o nick to do mnie?Bo jak tak to nie jest z piosenki;)ale tak kiedyś wyszło i zostało--ukulele---mała gitarka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek48
Zjemy je razem napewno:-D Teraz spadam do kuchni... nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim jacek a co gotujesz? dziewczyny a co macie dzis na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Jak tu pieknie ! Ciesze sie, ze tu z Wami pobylam... Teraz zrobie kolacje... Alisario piekny ten twoj piesek, a kwiaty ogrod... Oj nie moglam nacieszyc oczu... Czy bedzie to nietaktem jak zapytam ...Czy ten balkon caly w kwiatach to jest Twoj ? Pozatem jarzebino czerwona , ktoremu serce dasz:-D Listeczku, tez jestes wspanialy:) Granat! Czy to Ty wyskumana ? Wszyscy pozostali, pieknea poezja:) Piosenki tak sercu bliskie.... Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego wieczoru👄 Jacku !pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Amalke witam:) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pomysłu na kolacje - mięsnego nic nie chce, strączkowego podobnie- nie słodkości? - chyba nie a z kawą - jak wypije to nie usnę a jutro się wie do pracy i należałoby sie nie spóxnic zjadłabym sałatke jarzynową ale jej nie mam więc? dziewczyny podrzućcie jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 48
Amalke, Ukulele, chodzcie do mnie szybko :) To wrabiemy te grzybki, bo zleca sie wszystkie dziewczynki...:-D No i co czujecie ten zapach..:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 48
Sorry ! Dziewczyny, ale spadam na film ... Wpadne pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 48
Unkulele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczekałam się propozycji wyjęłam z zamrażarki śląskie pierogi na kolacje w sam raz do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka. W
Pani Jesieñ Pasterze na œcierniskach rozpalili ogniska. Wietrzysko liœcie czesze. To przysz³a pani jesieñ. Ile wszêdzie kolorów od barw a¿ oczy bol¹! Wietrzysko liœcie niesie. Ju¿ przysz³a pani Jesieñ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka. W
Liście 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ Czerwone, złote, brązowe, liście jak z bajki kolorowe, płyną na wietrze jesiennym, a za oknem świat taki senny. Ptaki w dalekie lecą kraje, jabłoń owoce swoje nam daje. Deszcz kropelkami na ziemię kapie, pola już puste, spichrze bogate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka. W
Jarzębina ❤️Jarzębina ❤️ Już lato odeszło i kwiaty przekwitły, a jeszcze coś w polu się mieni, To w polu i w lesie czerwienią się, spójrzcie korale, korale jesieni. Idzie lasem pani jesień, jarzębinę w koszu niesie. Daj korali nam troszeczkę, nawleczemy na niteczkę. Włożymy korale, korale czerwone i biegać będziemy po lesie. Będziemy śpiewali piosenkę jesienną, niech echo daleko ją niesie. Idzie lasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko ! Witaj wieczorkiem:) Kochanie, czy ty nagrody rozsylasz? A dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka. W
Alisaria ! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Autumn Gold - Jennifer Carlton Jesienne kwiaty Nad płotem sie rozpostarło Słonecznikowe dumanie. Makowe rude grzechotki na jednym klęczą kolanie. Dalie w szerokich spódnicach Patrzą, czy słonce je widzi. Roza, że stoi samotna, Żywym rumieńcem sie wstydzi. Rezedy wonią bogate . Biedronką podają usta, A malwy dziwią sie -dziwią, Jak pięknie w barwnych im chustach. Powoje pna sie po plocie, Jarzębin śmiechem zwabione, Az kiwa głową nasturcja i bratki patrzą zgorszone. A ogrodniczka -jesień Tka kwiatom szaty tęczowe.... Choć wie, że płaczą ros łzami W chłodne poranki wrześniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka. W
Halo ! tak to nagrody za piekne wpisy:) Za ta opowiastke o sportach.hihihihihi! ZBIERAMY GRZYBY Z wielkim koszem idzie jesień po lesie. Co w tym koszu Pani Jesień nam niesie? Kurki, rydze i maślaki, borowiki i kozaki, pozbieramy dziś. Poszukamy żółtych kurek pod sosną. Nad potokiem smaczne rydze nam rosną. Kurki, rydze i maślaki, borowiki i kozaki, pozbieramy dziś. Muchomora ominiemy z daleka. Niech muchomor na złe muchy tu czeka. Kurki, rydze i maślaki, borowiki i kozaki, pozbieramy dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam wstystkie mile dziewczyny... Zyczac milego wieczoru.... Czy wiecie, ze do konca roku zostalo jestcze tylko 100 dni ? I znowu o rok bedziemy starsze:-D Moj Jasek smieje sie ze mnie i mowi, ze ja zamiast do starosci to do mlodosci :-D hihihihihi Kochany chlopiec:) Piekny byl dzisiejszy 1 dzien jesienny... Ponoc jutro tez tak bedzie:) Oby wiecej tak pieknych dni bylo... Doszlam do wniosku , ze Jesien życia nie musi być smutna... Jesli Tylko przyjaciel wyciagnie do Ciebie dlon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaa
Jaki tu spokojny panuje klimat! Az milo popatrzec tak z boku...Rude wiewiorki z czarnymi kotkami tak w zgodzie grasuja:-D hohohohoho! Mily klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×