Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jacek48
Kasztany Mówiłeś - włosy masz jak kasztany I kasztanowy masz oczu blask I tak nam było dobrze kochany Wśród złotych liści, wiatru i gwiazd Gdy wiatr kasztany otrząsał gradem Szepnąłeś nagle zniżając głos Odjeżdżam dzisiaj, lecz tam gdzie jadę Zabiorę z sobą tę złotą noc Kochany, kochany Lecą z drzewa jak dawniej kasztany Wprost pod stopy par roześmianych Jak rudy lecą grad Jak w noc, gdy w alejce Rudy kasztan ci dałam i serce A tyś rzekł mi trzy słowa, nic więcej Że kochasz mnie i wiatr Już trzecia jesień park nasz wyzłaca Kasztany lecą z drzew trzeci raz A twoja miłość do mnie nie wraca Choć tyle błyszczy liści i gwiazd I tylko złoty kasztan mi został Mały talizman szczęśliwych dni I ta jesienna piosenka prosta Którą wiatr, może zaniesie ci Kochany, kochany Lecą z drzewa jak dawniej kasztany Wprost pod stopy par roześmianych Jak rudy lecą grad Jak w noc, gdy w alejce Rudy kasztan ci dałam i serce A tyś rzekł mi trzy słowa, nic więcej Że kochasz mnie i wiatr Kochany, kochany Lecą z drzewa jak dawniej kasztany Wprost pod stopy par roześmianych Jak rudy lecą grad Jak w noc, gdy w alejce Rudy kasztan ci dałam i serce A tyś rzekł mi trzy słowa, nic więcej Że kochasz mnie i wiatr I wiatr... Muzyka: Krystyna Wodnicka Słowa: Zbigniew Korepta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Unkulele, a ty jutro pewnie do szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Małgośka szkoda łez To był maj pachniała Saska Kępa Szalonym zielonym bzem To był maj gotowa była sukienka I noc stawała się dniem Już zapisani byliśmy w urzędzie Białe koszule na sznurze schły Nie wiedziałam co ze mną będzie Gdy tamtą dziewczynę pod rękę ujrzałam z nim Małgośka mówią mi On nie wart jednej łzy, on nie jest wart jednej łzy Małgośka wróżą z kart On nie jest grosza wart Ach weź go czart, weź go czart Małgośka tańcz i pij A z niego sobie kpij Jak wróci powiedz nie Niech zginie gdzieś na dnie Ej, głupia ty, głupia ty, głupia ty. Jesień już, już pachną chwasty w sadach I pachnie zielony dym Jesień już, gdy zajrzę do sąsiada Pytają mnie czy jestem z nim Widziałam biały ślub idą święta Nie słyszałam z daleka słów Może rosną im już pisklęta A suknia tej młodej uszyta jest z moich snów Małgośka ... wykonanie: Maryla Rodowicz Dziewoszki ide spac bo jutro tez do pracy... A od Was chce na dobranic kolysanke.. Kolorowych snow wszystkim paniom zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
A to dla wszystkich pan na dobranoc...P O Ż E G N A N I A Pamiętasz, była jesień, Mały hotel "Pod różami", pokój numer osiem. Staruszek portier z uśmiechem dał nam klucz. Na schodach niecierpliwie Całowałeś po kryjomu moje włosy. Czy więcej złotych liści było wtedy, Czy twych pieszczot, miły, Dzisiaj nie wiem już. Odszedłeś potem nagle, drzwi otwarte, Liść powiewem wiatru padł mi do nóg, l wtedy zrozumiałam: to się kończy, Pożegnania czas już przekroczyć próg. Pamiętasz, była jesień, Pokój numer osiem, korytarza mrok. Już nigdy nie zapomnę hoteliku "Pod różami", Choć już minął rok. . Kochany, wróć do mnie, ja tęsknię za tobą. l niech rozstania, kochany, nie dzielą nas już, Pociągi wstrzymać, niech więcej już listonosz Złych listów nie przynosi pod hotelik "róż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trudno będzie,bo nie mam dzieci i żadnej nie znam,a z dzieciństwa nie pamiętam.Zanim sobie przypomnę to już i tak zaśniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię Marylki, więc obrzydza mi tę piosenkę...ale ta druga jest jak najbardziej świetna:) Ja też już zaraz opuszczam forum. Dobranoc Wam życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pochwal się później do ilu doliczyłaś:D A ja się wtulam do kołderki...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche polityki
NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!! 1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem 2. Nie będzie koalicji z Samoobrona 3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. 4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy wPolsce uczestniczyć nie będziemy 5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS 6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70 7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań. 8. Wprowadzimy szybko niższe podatki. 9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. 10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa. 11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD. 12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje. 13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld). 14. Zredukujemy administrację państwową 15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006) Podajcie to do jak największej liczby wyborców Może wreszcie zrobi się normalnie w tym kraju, jeśli choć jakiemuś procentowi kaczkolubów otworzą się oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche polityki
Premier podsumował rok swoich rządów: Samochwała w koncie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry), Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - I po narodzie CBA - udane akcje Super MEN - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, Wierny lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: rok udany! Tylko naród... do wymiany. To a propo's wyborów, wiecie kogo wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche polityki
Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka, czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy prostaczków noce i ranki, ze swej maryjnej radioczytanki. Leje na serce miód swoim gościom, beret z antenką czesząc z lubością. Geja i Żyda czuje z daleka, niewiernych ściga niczym bezpieka. Kościół do góry wierzchem wywraca, psoci, figluje - to jego praca. Glemp grozi palcem: Rydzyk - łobuzie, Tadzio z uśmiechem nadyma buzie. Pieronek błaga: daj na wstrzymanie, a on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: raz odpuść sobie, a Rydzyk: z radiem co zechcę zrobię. Lech go popiera, Jarosław chwali, a sztab ministrów pokłony wali. A gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje, armię beretów mobilizuje. Mohery wielbią swego pasterza, bez jego radia - nie ma pacierza, I mnie już Tadziu zamącił w głowie, wspieram go w myślach, uczynku i mowie. I wciąż pracuję na swe zbawienie, pompując rentę w jego kieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdu na polityczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki. wpadlam do naszego kacika juz pozna pora... Ale sie tu dzialo! Wiersze super, teksty piosenek zajefajne:-D To ono balkonowe nie jest moje:) Tak Czarli nasz to wspanialy i madry piesio, niestety odtatnio choruje... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2024.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2154.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/thBild_0715.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisaria--zdrówka dla pieska:) A ja już idę spać-chyba liczenie baranków pomogło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge cos spac ! Troszke za pozno kofeinowa kaffee wypilam... MM juz slodko chrapie a ja sie w necie blakam.:-D Ostatnio mam takie bezsennenoce, jak dobrze, ze tu posiedziec i poczytac poogladac moge... Mam wnuczke !4 letnia , ktora lubi fotki cykac, wiec dostarcte wam troszke... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2133.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2325-1.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2329.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Piekne te Fotki Alisarko👄 Ciesze sie, ze sie tu odnalazlas, chociaz mi Twoich wpisow tam brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISARIO
Spójrz, świat powoli poddaje się nocy, wszystko pogrąża się w ciemności. Już pora na sen. Zamknijmy oczy i zaśnijmy wreszcie. Być może dziś spotkamy się we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Jedz sam owoce Pewnego razu uczeń skarży się do mistrzowi: - Opowiadasz nam różne historie, a nigdy nie odkryjesz ich znaczenia. Mistrz odpowiedział: - Czy byłbyś zadowolony, gdyby ci ktoś ofiarował owoc i pogryzł go przedtem? Nikt nie może odkryć za ciebie twojego. Nawet mistrz. Fotki CUdo dziekuje kochana alisario. Dziekuje tez wstystkim tu bywajacym,... Wspanialy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Tomasz Pietruszka sen A wy nawet nie wiecie Że byłem w takim świecie Gdzie na działce koło łąki Pasły się biedronki A gdy podszedłem do płotu Krówki zerwały się do lotu I poleciało całe stadko I jeża widziałem, co ma skórę gładką I kaczki, co zamiast na stawie Siedziały z pszczółkami na kawie A pszczółki zamiast miodu Robiły zamki z lodu I kózkę, co skakać nie chciała I żabę, co rogi miała Poznałem bociana, co żab jeść nie lubi I ślimaka, co w domku swoim się zgubił Tu nic nie było normalne A słonie o takie marne I malutkie jak mrówki I wszystkie miały podkówki A wszystko to koło lasu Działo się aż do czasu Gdy przyleciały pszczoły I obudziły mnie do szkoły A kiedy to w szkole kolegom opowiedziałem Nie chcieli wierzyć Powiedzieli, że chyba spałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×