Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dla wszystkich pozosta艂ych, 偶ycz臋 mi艂ego wieczorku i przesy艂am馃憚 PRZENIE艢MY SI臉 NA chwile NAD MORZE:) Weso艂a k膮piel S艂owa: W. Badalska, muzyka: E. Pallasz Kiedy s艂o艅ce mocno pra偶y, najprzyjemniej jest na pla偶y. Z艂oty piasek w pi臋ty grzeje. Ja si臋 艣miej臋, wiatr si臋 艣mieje! Chocia偶 rzeczka ch艂odem kusi, czy bezpieczna, sprawdzi膰 musisz, nim do wody wskoczysz! Plusk! 呕abka z brzegu g艂ow膮 kiwa, 偶e kto艣 偶abk膮 艣wietnie p艂ywa i z zazdro艣ci zielenieje. Ja si臋 艣miej臋, wiatr si臋 艣mieje! Chocia偶 rzeczka ch艂odem kusi... Szumi woda, 艣piewa fala, s艂o艅ce twarze nam opala i przez sitko piegi sieje. Ja si臋 艣miej臋, wiatr si臋 艣mieje! Chocia偶 rzeczka ch艂odem kusi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Pozdrawiam dzi艣 艣roda i zapieprz jak w m艂ynie:P Wszystkiego czlowiek musi spr贸bowa膰...A mo偶e i brzuch troszeczk臋 spadnie :) ha hahaha! Pewnie do 22 si臋 wyrobie... CO zrobi膰 musz臋 ci膮gn膮c ten w贸zek... Dzi臋kuj臋 za pi臋kny wiersz....馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Halina Kunicka - Niech no tylko zakwitn膮 jab艂onie 艢wiat nie jest taki z艂y 艢wiat nie jest wcale md艂y Niech no tylko zakwitn膮 jab艂onie To i miljon z nieba kapnie I dziewczyna kocha 艂atwiej Jab艂onie kwitn膮ce jab艂onie Wszyskim manna pada z nieba Ludzie maj膮 co potrzeba Darmo 艣wiat艂o , gaz, lokaje 艢pi膮 od rana do wieczora Czasem drepcz膮 do ko艣cio艂a I noc膮 zm臋czeni 艣piewaj膮 艢wiat nie jest taki z艂y 艢wiat nie jest wcale md艂y Niech no tylko zakwitn膮 jab艂onie Babcie wnuczkom bajki klec膮 Z艂ote z臋by z nieba leca Jab艂onie kwitn膮ce jab艂onie Oto kurka na niebiesie Zgadujemy co nam niesie Bia艂y 艣nieg czy srebrne z艂ot贸wki Wszyscy klniemy to偶 to skandal Dzisiaj z nieba wstyd i granda Lec膮 - gor膮ce par贸wki 艢wiat nie jest taki z艂y 艢wiat nie jest wcale md艂y Tak ko艅czymy t臋 nasz膮 melodi臋 Wiosn膮 ludzie umieraj膮 Wiosn膮 ludzie si臋 kochaj膮 I dziewczyna z ulicy i z艂odziej Policjanci i poeci ,chuligani - z艂ote dzieci Wszyscy ta艅cz膮 do 艣witu kankana 艢pi膮 od rana do wieczora Czasem drepcz膮 do ko艣cio艂a A w nocy zm臋czeni 艣piewaj膮 艢wiat nie jest taki z艂y 艢wiat nie jest wcale md艂y Niech no tylko zakwitn膮 jab艂onie To i miljon z nieba kapnie I dziewczyna kocha 艂atwiej Jab艂onie kwitn膮ce jab艂onie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
Hihihi !Ci膮gnij woza weso艂ku...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
Ja ci pomog臋:)Hihihi ! Jak dobrze nam Jak dobrze nam zdobywa膰 g贸ry, I m艂od膮 piersi膮 ch艂on膮膰 wiatr, Pr臋偶nymi stopy depta膰 chmury, I palce rani膰 ostrzem Tatr. Mie膰 w uszach szum strumieni 艣piew, A w 偶y艂ach rozt臋tnion膮 krew, Hej偶e hej hej偶e ha, 呕yjmy wi臋c p贸ki czas, Bo kto wie , bo kto wie, Kiedy zn贸w ujrz臋 was. Jak dobrze nam g艂臋bok膮 noc膮, W臋drowa膰 jasn膮 wst臋g膮 szos, Patrze膰 jak gwiazdy niebo z艂oc膮, i czeka膰, co przyniesie los, Mie膰 w uszach szum... Jak dobrze nam po wielkich szczytach Wraca膰 w doliny progi swe, Przyjaci贸艂 jasne twarze wita膰, O m艂oda duszo , raduj si臋! Mie膰 w uszach szum...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
Bajeczka o osio艂ku Fredro Aleksander Osio艂kowi w 偶艂oby dano, W jeden owies, w drugi, siano. Uchem strzy偶e, g艂ow膮 kr臋ci. I to pachnie, i to n臋ci. Od kt贸rego偶 teraz zacznie, Aby sobie podje艣膰 smacznie? Trudny wyb贸r, trudna zgoda - Chwyci siano, owsa szkoda. Chwyci owies, 偶al mu siana. I tak stoi a偶 do rana, A od rana do wieczora; A偶 nareszcie przysz艂a pora, Ze o艣lina po艣r贸d jad艂a - Z g艂odu pad艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wanilia38
Pozdrawiam WBW馃憚 Jestem! przyjecha艂am od cioci dzi艣 sko艅czy艂a 61 lat... W okresie zimowym mamy w rodzinie du偶o 艣wi臋towania...:-D A co mi tam ja si臋 ciesze na torty... A moje ciotki z mamy strony a jest ich a偶 5 piek膮 wspaniale ciasta... Moja mama oczywi艣cie tez:-D ja tak troszk臋 pr贸buje ,ale mnie tak perfekcyjnie nie wychodzi... Jeszcze was nie czyta艂am dzikiej, wiec spr贸buje nadrobi膰 zaleg艂o艣ci:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Hallo! Kasiuniu, sernik wygl膮da wspaniale i smakuje a偶 艣linka leci... Ja tez zadziej bywam, bo ostatnio jako艣 si臋 j nie wyrabiam, ale na mnie to pewnie staro艣膰 w艂azi:-D A ty m艂oda jak jagoda...Ale m艂odzi dzi艣 maja zabiegane 偶ycie , widz臋 to po swoich dzieciach... Pozdrawiam was wszystkich 呕ycz膮c mi艂ego wieczorku 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
"Koncert 偶ycia" Zaparzy艂am p贸艂 litra herbaty nie po偶a艂owa艂am cukru w r臋ce papier i pi贸ro pod plecami kaloryfer rozlewa przyjemne ciep艂o. Skupi膰 si臋 ci臋偶ko nat艂ok my艣li rozsadza skronie a ka偶da z nich na kartk臋 wydosta膰 si臋 chce. Nie wiadomo od czego zacz膮膰 pochylam si臋 nad rzek膮 wspomnie艅 wyci膮gam z niej na o艣lep w臋dk膮 przypomnienia szczupaka pewnego wydarzenia. Spotkanie oczu porozumiewawcze spojrzenie b艂ysk u艣miechu na twarzy i w jednej chwili ustali艂 si臋 sk艂ad jedynego w swoim rodzaju trio. Nie ma u nas pierwszych skrzypiec zesp贸艂 nasz zgrany uzupe艂niamy si臋 nawzajem skrzypce kontrabas wiolonczela brzmi膮 razem pi臋knie nut膮 zrozumienia walcem przyja藕ni. A fa艂szywe melodie wsp贸lnie przez nas zwalczane wygrywane raz jeszcze budz膮 u艣miech widowni. Autor: Ewusia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
Codzienno艣膰 艢wiat kr臋ci si臋 w prawo nawet do ty艂u krocz臋 lew膮 nog膮 wstaj膮c wci膮偶 potykam si臋 o z艂udzenie. A s艂owa uderzaj膮 we mnie jak szklane kuleczki obracaj膮c sie wok贸艂 w艂asnej osi i tak wracaj膮 w ko艅cu w miejsce wystrza艂u. I co z tego? 偶e w k贸艂ko przek艂adam chronologicznie u艂o偶one wspomnienia. wycieraj膮c kurz /koniecznie/ cz臋艣ciej ni偶 raz w miesi膮cu *** po po艂udniu zn贸w zbuduje pa艂ac z klock贸w bez wie偶y bo tam zawsze stoi kto艣 samotnie a Ty stukniesz sie w czo艂o m贸wi膮c: Wariatka Autor: ||ANIA|| Zycze dobrej nocy:_D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
DOBRANOC:-D馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam i og艂aszam wszem i wobec :-D, ze w sobot臋 wieczorem wylatuje do c贸rci , zostan臋 u niej miesi膮c ciesze si臋 niezmiernie... MM dal si臋 przekona膰 i wytrzyma miesi膮c:-D klamka ju偶 zapad艂a... 偶ycz臋 mi艂ych sn贸w i spokojnej nocy馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale bez piosenki was nie zostawi臋... No to do dzie艂a :P http://www.joemonster.org/i/y/wiedzma.jpg Illusion - Dobranoc Sny kt贸re rodz膮 kwiaty Wychodza ze swych podziemnych norek I nuc膮 swa radosn膮 pie艣艅 Na przek贸r nocy A ci co na rogach ulic Zbieraj膮 te ostatnie nuty Chowaj膮 sie do ciep艂ych domow Nie dziel膮c si臋 Nie m贸wi膮c nikomu Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czas na sen - Verba 1. Poka偶 mi swoje sny za kt贸rymi t臋sknisz tak Nie zdradz臋 tych miejsc do kt贸rych uciekasz Gdy b艂膮d znajdzie nas Tajemniczy 艣wiat w nim tysi膮c jasnych gwaizd Kt贸re tul膮 nas gdy pora spa膰 Poka偶 mi Twoje sny w kt贸rych szukasz mnie Podaj mi d艂o艅 przez ca艂膮 t臋 noc B臋d臋 blisko Ciebie Ksi臋偶yc ko艂ysank臋 zacz膮艂 ju偶 艢pij spokojnie oczy zmr贸偶 Na dobranoc kilka s艂贸w Gdy obudzisz si臋 b臋de tu 2. Trzy dwa jeden, czas na sen.. Zamknij oczy ju偶 nie ma mnie Wok贸艂 te偶 wszyscy 艣pi膮 Serce cichnie powieki ci臋偶sze s膮 My艣l臋 o tym co min臋艂o czego nie ma I dlaczego sen tak cz臋sto si臋 nie spe艂nia Tyle razy pr贸bujemy go zatrzyma膰 Ale on zwyczajnie si臋 rozp艂ywa Wiesz mo偶e to jakie艣 rozwi膮zania Kt贸re B贸g ma nam do przekazania A mo偶e wczoraj walczy z jutrem By uchroni膰 nas od przemijania Tyle razy nie pami臋tam zako艅czenia Mo偶e lepiej 偶eby jednak si臋 nie spe艂nia艂 Ja przytule si臋 do Ciebie Trzy dwa jeden...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Witam ranna pora... Pospa艂em d艂u偶ej , bo dzi艣 mam na popo艂udnie.... Wsp贸lnik m贸j ju偶 na chodzie i 偶ycie wraca do normalno艣ci:-D Pozdrawiam WBW!I 偶ycz臋 mi艂ego dnia....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Podczas pr贸by koncertu na tr膮bk臋 z orkiestr膮, solista stale myli艂 si臋 i fa艂szowa艂, a chc膮c zrzuci膰 z siebie odpowiedzialno艣膰 za to, rzek艂 do J贸zefa Haydna: - Panie kapelmistrzu, orkiestra gra tak g艂o艣no, 偶e sam siebie nie s艂ysz臋. Na to kompozytor: - W takim razie szcz臋艣ciarz z pana!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
M艂ody porucznik R偶ewski dopiero co wst膮pi艂 do pu艂ku. Pu艂kownik bierze go z sob膮 na bal do pa艂acu carskiego i m贸wi: - Ja was przedstawi臋 imperatorce. Zaprosicie j膮 do ta艅ca i powiedzcie kilka komplement贸w. I tak oto porucznik ta艅czy z Katarzyn膮 i m贸wi: - Jestem zachwycony Wasz膮 Wysoko艣ci膮 o Pani! Wasza 艁askawo艣膰 poci si臋 du偶o mniej, ni偶 inne grube kobiety w Waszym wieku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Listonosz przechodzi na emerytur臋. Wszyscy z okolicznych dom贸w postanowili, 偶e b臋dzie on po raz ostatni chodzi艂 od domu do domu i tym razem tylko odbiera艂 prezenty za swoj膮 wieloletni膮 prac臋. Puka do pierwszych drzwi...dostaje wspania艂e wyposa偶enie w臋dkarskie...promienieje z rado艣ci. Puka do drugich drzwi...otrzymuje bilet na Hawaje...cieszy sie nasz listonosz ogromnie. Puka do trzecich drzwi...otwiera mu wspania艂a blondynka...mrugaj膮c ocz臋tami zaprasza go do swojego 艂o偶a i spe艂nia przez ca艂膮 noc najskrytsze marzenia sexualne listonosza. Rano podaje mu do 艂贸偶ka wspania艂e 艣niadanie. Listonosz jest wniebowzi臋ty... Gdy urocza blondynka nalewa mu do szklanki kaw臋, listonosz zauwa偶a ukrytego pod szklaneczk膮 dolara, zaciekawiony pyta: - Noc byla wspania艂a, 艣niadanie tez, ale dlaczego ten dolar? Na to blondynka przewracaj膮c oczami: - Wczoraj wieczorem zapyta艂am mojego m臋偶a, co mam Ci da膰 za Twoj膮 wieloletni膮 s艂u偶b臋. Odpowiedzia艂 mi: Pierdol go, daj mu dolara. 艢niadanie by艂o moim pomys艂em. HAhaha:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×