Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dla wszystkich pozostałych, życzę miłego wieczorku i przesyłam👄 PRZENIEŚMY SIĘ NA chwile NAD MORZE:) Wesoła kąpiel Słowa: W. Badalska, muzyka: E. Pallasz Kiedy słońce mocno praży, najprzyjemniej jest na plaży. Złoty piasek w pięty grzeje. Ja się śmieję, wiatr się śmieje! Chociaż rzeczka chłodem kusi, czy bezpieczna, sprawdzić musisz, nim do wody wskoczysz! Plusk! Żabka z brzegu głową kiwa, że ktoś żabką świetnie pływa i z zazdrości zielenieje. Ja się śmieję, wiatr się śmieje! Chociaż rzeczka chłodem kusi... Szumi woda, śpiewa fala, słońce twarze nam opala i przez sitko piegi sieje. Ja się śmieję, wiatr się śmieje! Chociaż rzeczka chłodem kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam dziś środa i zapieprz jak w młynie:P Wszystkiego czlowiek musi spróbować...A może i brzuch troszeczkę spadnie :) ha hahaha! Pewnie do 22 się wyrobie... CO zrobić muszę ciągnąc ten wózek... Dziękuję za piękny wiersz....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Halina Kunicka - Niech no tylko zakwitną jabłonie Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie To i miljon z nieba kapnie I dziewczyna kocha łatwiej Jabłonie kwitnące jabłonie Wszyskim manna pada z nieba Ludzie mają co potrzeba Darmo światło , gaz, lokaje Śpią od rana do wieczora Czasem drepczą do kościoła I nocą zmęczeni śpiewają Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie Babcie wnuczkom bajki klecą Złote zęby z nieba leca Jabłonie kwitnące jabłonie Oto kurka na niebiesie Zgadujemy co nam niesie Biały śnieg czy srebrne złotówki Wszyscy klniemy toż to skandal Dzisiaj z nieba wstyd i granda Lecą - gorące parówki Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Tak kończymy tę naszą melodię Wiosną ludzie umierają Wiosną ludzie się kochają I dziewczyna z ulicy i złodziej Policjanci i poeci ,chuligani - złote dzieci Wszyscy tańczą do świtu kankana Śpią od rana do wieczora Czasem drepczą do kościoła A w nocy zmęczeni śpiewają Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie To i miljon z nieba kapnie I dziewczyna kocha łatwiej Jabłonie kwitnące jabłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Hihihi !Ciągnij woza wesołku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ja ci pomogę:)Hihihi ! Jak dobrze nam Jak dobrze nam zdobywać góry, I młodą piersią chłonąć wiatr, Prężnymi stopy deptać chmury, I palce ranić ostrzem Tatr. Mieć w uszach szum strumieni śpiew, A w żyłach roztętnioną krew, Hejże hej hejże ha, Żyjmy więc póki czas, Bo kto wie , bo kto wie, Kiedy znów ujrzę was. Jak dobrze nam głęboką nocą, Wędrować jasną wstęgą szos, Patrzeć jak gwiazdy niebo złocą, i czekać, co przyniesie los, Mieć w uszach szum... Jak dobrze nam po wielkich szczytach Wracać w doliny progi swe, Przyjaciół jasne twarze witać, O młoda duszo , raduj się! Mieć w uszach szum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Bajeczka o osiołku Fredro Aleksander Osiołkowi w żłoby dano, W jeden owies, w drugi, siano. Uchem strzyże, głową kręci. I to pachnie, i to nęci. Od któregoż teraz zacznie, Aby sobie podjeść smacznie? Trudny wybór, trudna zgoda - Chwyci siano, owsa szkoda. Chwyci owies, żal mu siana. I tak stoi aż do rana, A od rana do wieczora; Aż nareszcie przyszła pora, Ze oślina pośród jadła - Z głodu padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia38
Pozdrawiam WBW👄 Jestem! przyjechałam od cioci dziś skończyła 61 lat... W okresie zimowym mamy w rodzinie dużo świętowania...:-D A co mi tam ja się ciesze na torty... A moje ciotki z mamy strony a jest ich aż 5 pieką wspaniale ciasta... Moja mama oczywiście tez:-D ja tak troszkę próbuje ,ale mnie tak perfekcyjnie nie wychodzi... Jeszcze was nie czytałam dzikiej, wiec spróbuje nadrobić zaległości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Hallo! Kasiuniu, sernik wygląda wspaniale i smakuje aż ślinka leci... Ja tez zadziej bywam, bo ostatnio jakoś się j nie wyrabiam, ale na mnie to pewnie starość włazi:-D A ty młoda jak jagoda...Ale młodzi dziś maja zabiegane życie , widzę to po swoich dzieciach... Pozdrawiam was wszystkich Życząc miłego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
"Koncert życia" Zaparzyłam pół litra herbaty nie pożałowałam cukru w ręce papier i pióro pod plecami kaloryfer rozlewa przyjemne ciepło. Skupić się ciężko natłok myśli rozsadza skronie a każda z nich na kartkę wydostać się chce. Nie wiadomo od czego zacząć pochylam się nad rzeką wspomnień wyciągam z niej na oślep wędką przypomnienia szczupaka pewnego wydarzenia. Spotkanie oczu porozumiewawcze spojrzenie błysk uśmiechu na twarzy i w jednej chwili ustalił się skład jedynego w swoim rodzaju trio. Nie ma u nas pierwszych skrzypiec zespół nasz zgrany uzupełniamy się nawzajem skrzypce kontrabas wiolonczela brzmią razem pięknie nutą zrozumienia walcem przyjaźni. A fałszywe melodie wspólnie przez nas zwalczane wygrywane raz jeszcze budzą uśmiech widowni. Autor: Ewusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Codzienność Świat kręci się w prawo nawet do tyłu kroczę lewą nogą wstając wciąż potykam się o złudzenie. A słowa uderzają we mnie jak szklane kuleczki obracając sie wokół własnej osi i tak wracają w końcu w miejsce wystrzału. I co z tego? że w kółko przekładam chronologicznie ułożone wspomnienia. wycierając kurz /koniecznie/ częściej niż raz w miesiącu *** po południu znów zbuduje pałac z klocków bez wieży bo tam zawsze stoi ktoś samotnie a Ty stukniesz sie w czoło mówiąc: Wariatka Autor: ||ANIA|| Zycze dobrej nocy:_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
DOBRANOC:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i ogłaszam wszem i wobec :-D, ze w sobotę wieczorem wylatuje do córci , zostanę u niej miesiąc ciesze się niezmiernie... MM dal się przekonać i wytrzyma miesiąc:-D klamka już zapadła... życzę miłych snów i spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bez piosenki was nie zostawię... No to do dzieła :P http://www.joemonster.org/i/y/wiedzma.jpg Illusion - Dobranoc Sny które rodzą kwiaty Wychodza ze swych podziemnych norek I nucą swa radosną pieśń Na przekór nocy A ci co na rogach ulic Zbierają te ostatnie nuty Chowają sie do ciepłych domow Nie dzieląc się Nie mówiąc nikomu Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na sen - Verba 1. Pokaż mi swoje sny za którymi tęsknisz tak Nie zdradzę tych miejsc do których uciekasz Gdy błąd znajdzie nas Tajemniczy świat w nim tysiąc jasnych gwaizd Które tulą nas gdy pora spać Pokaż mi Twoje sny w których szukasz mnie Podaj mi dłoń przez całą tę noc Będę blisko Ciebie Księżyc kołysankę zaczął już Śpij spokojnie oczy zmróż Na dobranoc kilka słów Gdy obudzisz się będe tu 2. Trzy dwa jeden, czas na sen.. Zamknij oczy już nie ma mnie Wokół też wszyscy śpią Serce cichnie powieki cięższe są Myślę o tym co minęło czego nie ma I dlaczego sen tak często się nie spełnia Tyle razy próbujemy go zatrzymać Ale on zwyczajnie się rozpływa Wiesz może to jakieś rozwiązania Które Bóg ma nam do przekazania A może wczoraj walczy z jutrem By uchronić nas od przemijania Tyle razy nie pamiętam zakończenia Może lepiej żeby jednak się nie spełniał Ja przytule się do Ciebie Trzy dwa jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Witam ranna pora... Pospałem dłużej , bo dziś mam na popołudnie.... Wspólnik mój już na chodzie i życie wraca do normalności:-D Pozdrawiam WBW!I życzę miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Podczas próby koncertu na trąbkę z orkiestrą, solista stale mylił się i fałszował, a chcąc zrzucić z siebie odpowiedzialność za to, rzekł do Józefa Haydna: - Panie kapelmistrzu, orkiestra gra tak głośno, że sam siebie nie słyszę. Na to kompozytor: - W takim razie szczęściarz z pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Młody porucznik Rżewski dopiero co wstąpił do pułku. Pułkownik bierze go z sobą na bal do pałacu carskiego i mówi: - Ja was przedstawię imperatorce. Zaprosicie ją do tańca i powiedzcie kilka komplementów. I tak oto porucznik tańczy z Katarzyną i mówi: - Jestem zachwycony Waszą Wysokością o Pani! Wasza Łaskawość poci się dużo mniej, niż inne grube kobiety w Waszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Listonosz przechodzi na emeryturę. Wszyscy z okolicznych domów postanowili, że będzie on po raz ostatni chodził od domu do domu i tym razem tylko odbierał prezenty za swoją wieloletnią pracę. Puka do pierwszych drzwi...dostaje wspaniałe wyposażenie wędkarskie...promienieje z radości. Puka do drugich drzwi...otrzymuje bilet na Hawaje...cieszy sie nasz listonosz ogromnie. Puka do trzecich drzwi...otwiera mu wspaniała blondynka...mrugając oczętami zaprasza go do swojego łoża i spełnia przez całą noc najskrytsze marzenia sexualne listonosza. Rano podaje mu do łóżka wspaniałe śniadanie. Listonosz jest wniebowzięty... Gdy urocza blondynka nalewa mu do szklanki kawę, listonosz zauważa ukrytego pod szklaneczką dolara, zaciekawiony pyta: - Noc byla wspaniała, śniadanie tez, ale dlaczego ten dolar? Na to blondynka przewracając oczami: - Wczoraj wieczorem zapytałam mojego męża, co mam Ci dać za Twoją wieloletnią służbę. Odpowiedział mi: Pierdol go, daj mu dolara. Śniadanie było moim pomysłem. HAhaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×