Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

🖐️ pięknie tu dzisiaj❤️ Ja już świętuje w domku z dziećmi:) wpadłam tylko się przywitać👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 W życiu spotykam wielu ludzi tylko kilku moje serce budzi w Tobie mamo mam przyjaciela bez Ciebie mamo me serce umiera.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym jeszcze tylko dodać , ze to bardzo pięknie z waszej strony, iż dzisiejszy dzień całkowicie poświęcony jest tym najdroższym osobom:) WBW !!!JESTEŚCIE CUDOWNI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam wszystkie piękne Panie! Moje dzieci już pojechały :) Miałam dzień dziś nadzwyczajny , ale czuje się troszkę zmęczona. Przeczytałam wszystkie Wasze wpisy ... W oazie było tez dziś cudownie, tyle wierszy i pieknych piosenek ... Kochanych mamy Oazowiczów 👄 Zycze miłego wieczorku WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
MOJEJ MAMIE❤️ M A T C E Za bajki o królewnach, smokach, krasnoludkach, za zabawki z drewna, za krem w rurkach, za pieniądz z dna sakiewki, za buty i ubranie, za pieszczotę ręki, za oczu niewyspanie, za trwogę przy chorobie, za uczucia najszczersze - dziękuję, Matko, Tobie i sercem, i wierszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
DOBRANOC KOCHANI:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://martin26-m1.wrzuta.pl/audio/8DF7V3C7HF/09-matko_moja-tadeusz_wozniakowski Kochani moi wysłałam wam te wszystkie piosenki , które dziś przy kolacji wysłuchaliśmy cala nasza rodzina.... Wszyscy mieli łzy w oczach nawet mój zięć, który jest twardzielem... MM tez się popłakał , ze o nas już nie wspomnę... Biedzie to na długo niezapomniany dzień w moim życiu:) Bo byliśmy wszyscy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granatku!👄 Mnie tez dziś łzy same do oczu sie cisną Pozdrawiam was serdecznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
👄❤️ OAZA JEST WSPANIAŁA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
TU SA SAMI WSPANIALI LUDZIE :) dlatego tu chętnie wpadam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
A RÓŻE RÓŻYCZKO!!! WUNDERBAR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennka
Pozdrawiam wszystkich gorąco:) Bardo dawno mnie tu nie było! Byłam na długim urlopie... wpadłam do oazy i rozryczałam się na dobre👄 Uczciliście niesamowicie DZIEŃ MATKI!!! Widać , ze macie WIELKIE SERCA👄 KOCHAM WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie tu , aż w sercu czuje ukłucie czytając wasze wpisy :) Piosenki cudowne właśnie słuchamy je z Jasiem... Zapraszamy na lampkę wina :)WBW:) Kochan,i babiniec udał się wspaniale , dziś po obiedzie odjechała ostatnia koleżanka z mężem, zrobiło się troszkę pusto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
czescWBW! Kawa czeka na wpadających i jabłecznik wyśmienity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
U mnie pada majowy drobny deszczyk.... Patrząc w okno i smucę się bo maj już się kończy i trzeba będzie aż rok na niego czekać:) A czy doczekamy??? Nieraz dopada mnie taka melancholia, ale szybko mi przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWY 60
Ale nie smuć się dziewczyno nie warto się smucić.... Bo jeszcze maj trwa :-D rozkoszuj się nim , połaź po trawie na bosaka , spaceruj po deszczu bez parasolnika:-D Wstawaj raniuteńko i słuchaj śpiewu ptaków... Korzystaj z tych ostatnich majowych dni i koniecznie polecam wypad rowerowy za miasto:-D Tam majowe uroki najbardziej są widoczne:) A za rok WIOSNA Z MAJEM WRÓCI.... WRÓCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA 57
Witam wszystkich serdecznie ... Wczoraj wpadłam tu przypadkiem i tak mi się podobało , ze doprawdy myślałam o was całą noc ,,, Widać zaraz , ze wyróżniacie się bardzo dużą wrażliwością i poczuciem piekna ... A ja właśnie do takich ludzi należę i chciałabym bardzo tu do was wpadać:-D Jeśli nie macie nic przeciwko temu to od czasu do czasu do was wpadnę... Pozdrawiam Was jeszcze raz i życzę miłego dnia i słoneczka majowego🌼 Wczoraj był tu cudowny koncert dla naszych wspaniałych mam :) Ta tez się spłakałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Bożenko! witaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Nie uciekaj , porozmawiaj ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA 57
Przykro mi kolego , ale nie mam czasu...Dzis mam termin u okulisty i muszę zaraz wybywać... Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×