Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lukas...
> > > > > > > > > Stawiam zaraz więcej kubaskow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Super kubeczki a kawa naprawdę luksus:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Zdradzisz ile ona kosztuje?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Zaraz przeczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Paczuszka 10 sttuk ... 9,50 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Sztuk:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Super droga nie na moja kieszeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Sle pozdrowka wbw i spadam sie wymyć i obrać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Komu , kawa komu , bo idę dooooooo mu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
MIŁEGO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczyny i chłopaki:) Witam w poniedziałek rano i życzę Wam WBW jak najwspanialszego tygodnia, dobrego samopoczucia dużo uśmiechu i radości. ... Lukas kawy się chętnie napije.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana mam dobry humor - Majka Jeżowska Dzień jak ze snu! Dzień jak ze snu! Dzień... Od rana mam dobry humor do przechodniów na ulicy śmieję się i choćby deszcz z nieba lunął to radości nie przesłoni żaden cień Od rana mam dobry humor z równowagi nic dziś nie wyprowadzi mnie nie martwi mnie byle głupstwo wszystko mówi mi, że to będzie dobry dzień Pewna jestem, że nienajgorszy idzie dzień nienajgorszy idzie dzień pełen nadziei Pewna jestem, że to przeczucie spełni się Dobry sen zawodzi żadko mnie! Od rana mam dobry humor sympatycznych nieznajomych mijam w drzwiach chcę cieszyć się tak jak umiem tym dniem, który mógłby nawet cały tydzień trwać Pewna jestem, że nienajgorszy idzie dzień nienajgorszy idzie dzień pełen nadziei Pewna jestem, że to przeczucie spełni się Dobry sen zawodzi żadko mnie! Od rana mam dobry humor do przechodniów na ulicy śmieję się i choćby deszcz z nieba lunął to radości nie przesłoni żaden cień Dzień jak ze snu! Dzień jak ze snu! Dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
KAŻDA pszczółka od rana zbiera miód z tulipana tak ja słodko Was budzę....bo strasznie się tutaj sam nudzę! Pozdrawiam WBW.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Lamma ❤️ Lukas ❤️ Listeczek ❤️ Kasimo ❤️ i wSZyscy ,którzy tu wpadną ❤️ Lukas ,kawa pycha,wziełam ten kubek z różyczką ;-) a do kawy zostawiam wczorajszy biszkopt z kremem waniliowym ,truskawkami i galaretką .sama piekłam .częstujcie się ... :-D Listeczku ja też od rana mam dobry humor chociaż za oknem rzęsiście leje i ochłodziło się .pocieszam się,że taka pogoda dobra na cere jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznego dnia ... http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=448828 Rafaelu piękne wiersze ❤️ ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=448742 ❤️ List zakochanej Jedno spojrzenie, miły, twoich oczu I na mych ustach jeden pocałunek - Czyż może znaleźć upojniejszy trunek, Kto choć raz w życiu tę słodycz ich poczuł? Z dala od Ciebie żyjąc na uboczu Tobie poświęcam mą myśl i frasunek; Serce potrąca wciąż tę samą strunę Jedną, jedyną... i łzy płyną z oczy. Po licu spływa łza i zaraz wysycha; Kocha mnie - myślę - więc czemuż w tę miłość Mam nie uwierzyć, choć taka daleka? O, usłysz skargę mych miłosnych wzdychań! Twa wola moim szczęściem - i mą siłą - Daj znak, na który me serce tak czeka. pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę po tym wszystkim głowa mnie boli i położę się na godzinkę... Wam życzę miłego dzionka i dużo radości , bo ja jestem dziś bardzo szczęśliwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Wiosenka wstawiła implanta i ważna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Ja muszę zęby leczyć , nie stać mnie na taka kasiore:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wstystkich:) Wiosenko, ciesze się z tobą...👄 Ja byłam rano u okulistyki i muszę do czytania nowe okulary sobie sprawić:) Tak to już jest, ze z czasem wszystko się zużywa tak jak , zęby , wzrok czy słuch:-D Wiemy o tym dobrze wszyscy:-D ha ha ha ! włosy tez na srebro za darmochę same się zabarwiają:-D ha ha ha ! Takie to już nasze życie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas, kawy tez takiej jeszcze nie piłam... A wszystkie teledyski super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stawiam budyń czekoladowy:) Właśnie nagotowałam na 2 litrach mleka to i dla was starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×