Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Semerylka
Leśmian Bolesław - Sen Śniło mi się, że konasz samotnie, Mnie nie było, ale jestem już!... Biegłem do cię powrotnie, powrotnie Poprzez gęstwę błyskawic i burz. Leżysz - męką szpecona bezkarną I zanikiem wychudzonych lic Dłonie twoje do próżni się garną... Patrzysz na mnie i nie mówisz nic Więc porwałem cię w ramion spowicie Razem z śmiercią, co twe piersi ssie - I swe własne tchnąłem w ciebie życie - Tchnąłem życie- i zbudziłem się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Dobranoc Grazko...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Semarylko dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczorowo Ja jak zwykle tylko na momencik:) Jaś tak zamęcza się tym tłumaczeniem papierzysk , ze aż mi go szkoda , tak chce jak najwięcej zarobić na nasz wyjazd za granice... Nieraz mu mowie by nie brał tyle do domu dodatkowych zleceń, ale jak grochem o ścianę ... Potem siedzi z tym diabelstwem po nocach... A już tez nie idzie do młodości,tylko jak wiele z nas do jesieni:-D Nie powiem do starości , bo zaraz Lukas powie , ze tyłek jest stary bo nie ma zębów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę , ze starsza już dziś była w oazie... Ciesze się , ze już jesteś koleżanko i ściskam ciebie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciebie Wiosenko i i wszystkich bez wyjątku ściskam i wyciskam jak cytrynkę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pytam się co tu się działo???????? tyle skrobania , komu by się chciało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co:) chciałam wam coś napisać , ale net nie wpuszcza wiec idę spać:) Nie wiem czy to dojdzie Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Super! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=449198 🌻 O rosie Nim jasne słoneczko wyjdzie swoją steczką przywitać świat, krótka noc czerwcowa, polna i łąkowa, pachnie jak kwiat. Gwiazdki nad łąkami srebrnymi nitkami cichutko drżą. W rosie się kąpały, gdy miesiączek biały chciał zbierać ją. Przyśpieszył już kroku, schodził już z obłoku do niskich grusz. Nie mógł opaść niżej nad kościoła krzyżem, choć łączka tuż. Krótka noc czerwcowa za góry się chowa: już świt, już świt. zbladłeś już, miesiączku, nad rosistą łączką. Cyt, gwiazdki, cyt. Wesołe słoneczko złocistą łapeczką krople rosy rwie. Księżyc zbladł ze złości! Bardzo mu zazdrości i dziwi się... /Józef Czechowicz /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Serdecznie pozdrawiam i na kawkę zapraszam:) Świeżo zaparzona> > > I dla wszystkich starczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Misiu dziękuje za buziaka i śliczne fotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
http://www.sloneczko.1k.pl/ Piękny dziś mamy dzionek bo już od rana słoneczko świeci:) I wakacje zbliżają się dużymi krokami.-D Sabinko! Wspomniałaś o akacjach i wakacjach , tak mnie tym wzruszyłaś , ze potem z godzinę wspominałam jak u nas to było:) Moja babcia za dobre oceny zawsze mnie całowała w czoło:) I mówiła jestem z ciebie bardzo dumna dziecko:) Co motywowało mnie jeszcze bardziej do pracy nad stopniami:-D A za dobre oceny na świadectwie tatuś zabierali mnie do prawdziwej kawiarni i stawiał mi duża porcje lodów z truskawkami.:) Uczyłam się dobrze , ale nigdy nie nie byłam prymuska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka...
cześć babeczki...! Ostatnio bywam rzadko, ale staram się być w miarę na bieżąco. ...:) Jestem w pracy dlatego nie będę się rozpisywać , ale poczytałam was troszkę i wiem o co biega👄 całuje was WBW mocno i do wieczorka👄 Piękne to serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
I JESZCZE TO: Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzakow wyskakuje wilk - stary zboczeniec i sie drze: - HA HA KAPTURKU, Nareszcie cie pocaluje tam, gdzie jeszcze nikt cie nie calowal ! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mowi: - Chyba, k**wa, w koszyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Spotyka się dwóch Czechów. -założyłem kwartet- mówi pierwszy -tak? a ilu was tam gra?- pyta drugi -no jak ilu? trzech -a kto? -no ja i mój brat -a to ty masz brata? -nie, czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani! Wpadłam tylko na chwilkę, żeby się pochwalić, ze przyjeżdża do mnie na tydzień siostra z rodzina. Właśnie skończyłyśmy rozmowę , wow tak się długo nie widziałyśmy oj będzie o czym podgadać]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ! Jagodzianko ciasto wyszło palce lizać , ale blaszka w 10 minutach poszła:-D na sobotę upiekę znowu... Bardzo ci jestem wdzięczna za ten przepis👄 Jak będziesz miała kiedyś czas to proszę podrzuć nam jeszcze coś nowego widzę , ze masz do tego dar👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich👄 i spadam bo mam tyle roboty a jeszcze nic nie ruszyłam ręką:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×