Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Niesmiala
Zostawiam Dzbanek Kawy dla tych , które dziś jeszcze wpadną... I każdej żeby nie było smutno zostawiam serduszko:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Bardzo proszę Kasiuniu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Powiesiłam pranie w łazience ... życzę Wam miłego weekendu i wpadnę później , mam roboty pełne ręce..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 56
dzień dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tydzień na boku, za miesiąc o tej porze porze wiosna kalendarzowa zawita... I będziemy jajka świecić...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
AGNIESZKA OSIECKA Bez Przyniosłeś mi bez pięciolistny w klapie od marynarki. Świecił jak absurd czysty. Jak order. Albo jak antyk. Zakwitł zwyczajnie, jak wszyscy, gdzieś na świętego Andrzeja... Tylko od innych był tkliwszy. Jak uśmiech. Albo nadzieja. Bez pachniał bzem najczęściej i przekwitł o swojej porze. Zostało mi po nim szczęście w liliowo bzowym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jeszcze naśladowanie Staffa Jeszcze powietrze tobą pachnie, jeszcze się suszą łzy na sznurze, ptak się w gęstwinie czasem żachnie i chmurna sowa się rozchmurzy. Jeszcze się czasem młody kretyn utopi w morskiej toni i gaśnie zwolna mórz seledyn i pusto w mojej dłoni. Wcześnie kawiarnia nasza ziewa, sen ją zimowy wkrótce zmorzy i chłodny wiatr poraża drzewa i serce tak się czegoś trwoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkich i cmokam:)👄 obiad miałam od wczoraj to dziś troszkę luzu... POGODA USYPIAJĄCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczku, fajną drzemkę sobie ucięłaś. Jestem ciekawa o czym śniłaś, skoro tyle czasu drzemiesz. To muszą być bardzo kolorowe sny...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dziewczyny pobudka! Jest takie słowo? egal:) dość drzemek he he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ja już trąbie pól godziny a Wy spicie.......la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Adam Asnyk - "Między nami nic nie było" Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych. Nic nas z sobą nie łączyło -- Prócz wiosennych marzeń zdradnych; Prócz tych woni, barw i blasków Unoszących się w przestrzeni, Prócz szumiących śpiewem lasków I tej świeżej łąk zieleni! Prócz tych kaskad i potoków Zraszających każdy parów, Prócz girlandy tęcz, obłoków, Prócz natury słodkich czarów; Prócz tych wspólnych, jasnych zdrojów, Z których serce zachwyt piło, Prócz pierwiosnków i powojów, Między nami nic nie było! miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Adam Asnyk - "Sonet" Jednego serca! Tak mało, tak mało, Jednego serca trzeba mi na ziemi! Co by przy moim miłością zadrżało, A byłbym cichym pomiędzy cichemi. Jednych ust trzeba! Skądbym wieczność całą Pił napój szczęścia ustami mojemi, I oczu dwoje, gdziebym patrzał śmiało Widząc się świętym pomiędzy świętemi. Jednego serca i rąk białych dwoje! Co by mi oczy zasłoniły moje, Bym zasnął słodko marząc o aniele, Który mnie niesie w objęciach do nieba... Jednego serca! Tak mało mi trzeba, A jednak widzę, że żądam za wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Kto kocha, ten żyje, a kto zdrów, ten pije. ********************** Kto nikogo nie kocha, tego nikt nie kocha. **************** Kochanie i panowanie nie cierpią towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Pozdrawiam jesteście wszystkie :classic_cool: Samotnemu zebrało się na miłość:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Staff Leopold Deszcz leje Deszcz leje. Niebo leniwe Kolor brudnego ma łacha, Światło jest w oknie nieżywe, Twarde i zimne jak blacha. Nie pytam: Po co żyć? Czemu? Myśl obojętna się staje Jak stary żebrak, któremu W drzwiach mówią: "Nic się nie daje". Co będzie? Trudno mi orzec, Obchodzi mnie to niewiele. Chowam swe światło pod korzec, Zasypiam gruszki w popiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Lenartowicz Złotniczeńku, ty na niebie, chcę pić życie - nie mam z czego. Zrób mi kubek, proszę Ciebie, z szczerozłota gwiaździstego! Zrób mi kubek! Zrób mi kubek! Ale proszę zrób mi ładnie, wyrzeźb wszystko w nim, co lubię; ptaka, serce, gwiazdkę na dnie. Zrób mi lekki i nieduży, ale mocny zrób i trwały, niech mi całą wieczność służy! Chcę pić z niego dla twej chwały. Otrzyj ręce swe z pozłoty, którą złocisz świat po ciemku, dla miłości, dla tęsknoty, uczyń kubek, Złotniczeńku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×