Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

http://oluska.makarska.wrzuta.pl/audio/k3QI1G9LxL/bajm_-_wiosna_w_paryzuUcieka mi czas I wciąż jestem zła Nie widzę już w sobie Pozytywnych barw Może to zbyt długa zima Zmieniła mnie Bo, Nie czasem nie wiem Czego chcę Szukam wciąż miłości Bez niej Błądzę jak we mgle Czy jestem jak Ty Tak silna by żyć Zapytam się ciszy Nocy swych I dni Zamykam oczy Odpływam Odkąd odszedłeś Nie jestem szczęśliwa Bo, Nie czasem nie wiem Czego chcę Szukam wciąż miłości Bez niej Błądzę jak we mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
HallO!!! Zaraz godzina duchów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Nie bojta się ja pogaszę świeczki:-D he he he h e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Oazę i WBW ! Bylo u nas: Sprzątanie , sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie .. I już po sprzątaniu... U nas święta... Teraz tylko zostało pieczenie i gotowanie... Po obiadku pójdziemy z Januszkiem do miasta po sklepach poszaleć... A wieczorkiem obejrzymy film :-D Komedie... A jutro palemkę pójdziemy poświecić ...Wszystko zaplanowane u nas jak w zegarku:-D :-D:-D Piosenki są potrzebne, szczególnie do wspomien i każdy z nas ma w sercu taka jedna, najdroższą i najpiękniejsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moja jedyna , najcudowniejsza... http://sklodowskipl.wrzuta.pl/audio/anfoC856he/halina_kunicka_-_gwiazda_naszej_milosci Nie wiele pamietam z rodzinnych mych stron, nasz ogrod w dolinie, trzy wieze i dzwon. I wzgorza tam byly, i rzeka i las i ktos kto powiedzial, ze kocha sie raz. Dni w sloncu mijaly lecz dzisiaj juz wiem, ze przeszly minely, jak podroz jak sen. O gwiazdo milosci - nie zagin we mgle, o gwiazdo milosci - czy poznajesz mnie? Spogladam na niebo gdy wstaje ze snu i mysle o chlopcu, co kiedys byl moj. Powedroj do niego i spytaj go czy, pamieta dziewczyne ze spotkan swych. Opowiedz mu gwiazdo gdy znajdziesz go gdzies, ze mowilam o nim, ze samej mi zle. O gwiazdo milosci - nie zagin we mgle, o gwiazdo milosci - czy poznajesz mnie? Z wlosami w warkoczach od maja po snieg, biegalam po lace radosna jak nikt. O gwiazdo milosci - nie zagin we mgle, O gwiazdo milosci - czy poznajesz mnie? Z wlosami w warkoczach od maja po snieg, biegalam po lace radosna jak nikt. O gwiazdo milosci nie zagin we mgle, do snu kolysz mnie, do snu kolysz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam🖐️ Wiosenko, zazdroszczę u mnie jeszcze tyle roboty:( Piosenkę tez taka ukochana mam , jak będę maila więcej czasu to wam ja znajdę:-D Milego weekendu WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 56
Pozdrawiam 👄 Wpadnę później z moja piosenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Witajcie ślicznotki! Pozdrawiam serdecznie ... Dziękuje za cudowne piosenki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Zimowa piosenka, to oczywiście cudowne kolędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Piękne piosenki , Wesołku masz dobry gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Ja tez pozdrawiam WAS wszystkich i życzę milej soboty i niedzieli:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×