Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość IGor111
To i ja cos opowiem. Listonosz przechodzi na emeryturę. Wszyscy z okolicznych domów postanowili, że będzie on po raz ostatni chodził od domu do domu i tym razem tylko odbierał prezenty za swoją wieloletnią pracę. Puka do pierwszych drzwi... dostaje wspaniałe wyposażenie wędkarskie... promienieje z radości. Puka do drugich drzwi... otrzymuje bilet na Hawaje... cieszy sie nasz listonosz ogromnie. Puka do trzecich drzwi... otwiera mu wspaniała blondynka... mrugając oczętami zaprasza go do swojego łoża i spełnia przez całą noc najskrytsze marzenia seksualne listonosza. Rano podaje mu do łóżka wspaniałe śniadanie. Listonosz jest wniebowzięty... Gdy urocza blondynka nalewa mu do szklanki kawę, listonosz zauważa ukrytego pod szklaneczką dolara, zaciekawiony pyta: - Noc była wspaniała, śniadanie też, ale dlaczego ten dolar? Na to blondynka przewracając oczami: - Wczoraj wieczorem zapytałam mojego męża, co mam Ci dać za Twoją wieloletnią służbę. Odpowiedział mi: Pierdol go, daj mu dolara. Śniadanie było moim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Dzieki za sniadanko👄 wysmienite Ale terazj musze sie juz szykowac... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A jaka ty masz Jzabelko Chorobe:-D * choroba sprzątaczki - wymioty * choroba listonosza - torbiel * choroba górnika - zawał * choroba myśliwego - zastrzał * choroba astronoma - zaćma * choroba wynalazcy - nowotwór * choroba polarnika - biegunka * choroba kierowcy - zapalenie opon (mózgowych) * choroba leśniczego - próchnica i korzonki * choroba projektanta mody - trąd * choroba rybaka - zapalenie stawów * choroba osoby towarzyskiej - gościec * choroba lenia - nudności * choroba komunisty - czerwonka * choroba kapitana barki - odra * choroba piromana-wulkanizatora - zapalenie opon * choroba listonosza wędkarza - torbiel stawowa * choroba pracownika obsługującego młot pneumatyczny - udar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Was juz pozegnam i biore sie za jakas pozyteczna robote... Piekny usmiech❤️ ja mam dzis taki .hi hi ! Dziekuje za mila zabawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ja ide do sklepu po ciemny chlebek i kawe... Tak niedawno żeśmy się spotkali a już pożegnania nadszedł czas tyleśmy ze sobą przeżywali a dziś już wspomnienia łącza nas My dziś z piosenką pożegnamy was niech ta piosenka stale łączy nas gdy usłyszycie tej melodii ton niech w sercach waszych radość budzi on I choć w życiu przyjdą chwile smutne i choć przyjdą w życiu chwile złe my wspominać was będziemy mile pozdrowienia wam przysyłać swe My dziś z piosenką... Życie daje nam radości tyle tyle szczęścia i cudownych chwil trzeba wykorzystać każdą chwilę i zapomnieć , że istnieją łzy My dziś z piosenką... I choć smutek , żal ci serce targa w oku twym niech nie zabłyśnie łza bo nikt nie zrozumie , co to skarga trzeba śmiać się , chociaż serce łka My dziś z piosenką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Taka mila atmosfera na topiku, ze chce sie tu wpadac... Kochani tylu nas sie przewija na tym topiku , ze nie sposob nikow spamietac... Wybaczcie, ale ja nie mam do tego juz glowy. Dlatego powiem ogolnie.. Koledzy i kolezanki ! Milo, ze jestescie lubie Was wszystkich i czytam chetnie wasze kolorowe cudowne wpisy... Zachwycam sie poezja, spiewam znane piosenki, probuje wszystkich poczestunkow i smieje sie z diwcipow... Czytam bajki Wrozki Ali... I jest mi tak dobrze na sercu jak jestescie wesole i zdrowie... Natomiast jak komus jest zle i smutno, smuce sie z wami.. Wieczorem dlugo myslalam o Kazimierze i jest mi glupio i bardzo smutno z tego powodu... Musimy uwazniej czytac te smutne wpisy i pomagac wsparciem osoby ktore maja klopoty i problemy. Kaziu, jesli czytasz ten topik odezwij sie prosze... 👄 Pozdrawiam. Wasza Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziu! Nie ten co z Tobą tańczy, nie ten co z Tobą się śmieje, lecz ten co z Tobą cierpi jest Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pozdrawiam wszystkich !🖐️ Jestem w pracy:( Nie lubie poniedzialku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jesiennie :) Piękne słońce za oknem napawa optymizmem. Liście spadają z drzew, by szeleścić pośród spacerujących stóp. Ptaki jeszcze urządzają swoje koncerty. Jak nie cieszyć się z jesiennego nastroju ? Pozwoliłam sobie tu do Aws zajrzeć, licząć , że i ja znajdę swoje miejsce by napisać kilka słó, wkleić coś pieknego :) Z ciepłymi jesienymi refleksjami pozdrawiam ciepło wszystkich piszących i czytających :) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Kochane dziewczynki ! Pozdrawiam Serdecznie również naszych panów:) Towarzysza nam tak wspaniale!! Ja dzisiaj mam pracowity dzień w odrodzie,właśnie pakuje manele.. Piękny dzionek i tak slicznie słoneczko świeci.... Zapraszam do ogrodu:-D Październik\" Jaskółeczki nie czekały na jesieni przyjście. Lecieć chciałyby za nimi kolorowe liście. Lecz tymczasem pozostają w wyzłoconym lesie aby pięknie wyglądała złota polska jesień. Choć to jesień, świerk czy sosna nie ma złotych igieł, i choć ptaki odleciały raźno ćwierka szczygieł. Dziobie ziarnka suchych ostów, barwami się mieni, jakby sobie nic nie robił z tej całej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D http://wogrodzie.cal.pl/19/slides/jesienny%20listek.JPG Liść zakładnik W pokoiku na Ogrodowej znalazłem nadczytany przez myszy tomik poezji (że nawet one też muszą zachwycać się Villonem) Między wierszami "Wielkiego testamentu" mieszkał liść zakładnik dawno przeszłej jesieni Udało mu się przecież tyle liści przechodzi do zielnika niepamięci a on swą starość spędził między wierszami i teraz jest mądry prawie jak drzewo Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Nie widziałam jeszcze takiego wspaniałego topiku jaj ten:) Ciesze się bardzo , ze wpadacie tu ,ze jesteście wszyscy tacy romantyczni i pogodni... Jarzębina Już lato odeszło i kwiaty przekwitły, a jeszcze coś w polu się mieni, To w polu i w lesie czerwienią się, spójrzcie korale, korale jesieni. Idzie lasem pani jesień, jarzębinę w koszu niesie. Daj korali nam troszeczkę, nawleczemy na niteczkę. Włożymy korale, korale czerwone i biegać będziemy po lesie. Będziemy śpiewali piosenkę jesienną, niech echo daleko ją niesie. Idzie lasem... http://www.gartenspaziergang.de/vogelbeere1_m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Jestescie wszyscy cudowni👄 Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny pomysl
JA TYLKO TAK MOGŁAM WYRAZIĆ SWÓJ ZACHWYT ! DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W W P I P B W ! W pracy znowu kołomyja , wszyscy latają jak poparzeni:-D A mnie tam wszystko jedno, mam wszystkiego dosyć:( O - OT.TO - Wsiekły Im bardziej jestem zdenerwowany Zachowuję się tym spokojniej Zakładam nogę na nogę i ramię na ramię I czekam aż wrócę do normy Im większe nerwy, tym ciszej mówię Znajomi się boją kiedy szepczę Wiedzą, że mogę z pełnym spokojem Jak bomba wylecieć w powietrze Im bardziej jestem zdenerwowany Zachowuję się tym spokojniej Zakładam nogę na nogę i ramię na ramię I czekam aż wrócę do normy A jestem piekielnie zdenerwowany I wściekły, bo drażni mnie tam myśl Że wszystko co miało być tak, a tak nie jest Jest tak, jak nie miało tak być Że wszystko co miało być tak, a tak nie jest Jest tak, jak nie miało tak być A kiedy jestem tak wściekły, że innym Piana już dawno poszłaby już z pyska To ja bez względu na miejsce i pozycję Zazwyczaj po prostu zasypia A kiedy nie jestem zdenerwowany I wściekły, to też mnie drażni myśl Że wszystko co miało być tak, a tak nie jest Jest tak jak nie miało tak być SORRY ! wpadnę wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotaaaaaaaa
Złość Piękności szkodzi ... A ty musisz być piękna jesienią... Masz takiego pałera i werwę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Witam ! Złotą Jesień tacomanadzieje Jesienna kobieta wybałuszona Katrinne Sara56 56 wiosenka Schizofreniczka piękną piosenka ukulele Wanilie 38 Janne Listeczka Jarzębinkę jesienna Jaska 64 Samotnego60 Samotna 50 Jgora111 WALE ALE KAsiunie33 wspomnienia oniryczne Jacek48 jeszrrj Czy tu wszyscy moga Alisaria Mgra bezszans Kazimiera Schizofreniczka Granat Amalke Fajny pomysł Nieśmiała Jzabelka malenkaa 50 +5 =55 I JA Matko !tyle osób w tak krótkim czasie się wpisywało... POZDRAWIAM I SORRY JAK KOGOŚ POMINĘŁAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Zlota jesien
W W P I P B W ! - Co to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopaki i dziewczynki ! Pozdrawiam WB W Wylegiwalam sie dzis az do 11 tej... Potem sniadanko, i mycie okienek i juz wszystko lsni... Az milo oddychac ta czystoscia...:-D Postanowilismy kupic nowy dywan, zjemy po talerzyku zupy ogorkowej i pojedziemy do miasta... Moze cos mi wpadnie w oko:-D KAWIARNIANA KOLEZANKO :-D Ale dluga lista, ha ha ha ! To sie nas tu namnozylo... http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=S0-P0iPwC24 DO milego::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to ma byc tak... WITAM WSZYSTKIE PANIE I PANOW BEZ WYJATKU Mysle, ze to mialana mysli ZLOTA JESIEN :) Piekna ta piosenka Niemena !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na kawie w porze lunchu....Cudnie. Siedzieć w południe jesienne w miłym towarzystwie i przy pysznej kawie. Mieć perspektywie niedługi koniec pracy. A teraz siedze i piszę Wam... Miłego popołudnia tak ciepłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×