Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Witam Wszystkich i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktgvtjmimvxe
ho ho ho ho ho !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Pozdrawiam ... Wiem , ze czas urlopowy i coraz mniej oazowiczów... Ostatnio mam tez urwanie głowy bo małżonek wziął się za tapetowanie ... I jak przyjdę z pracy to wszystko w szafach porządkuje... Dlatego wybaczcie , ze ostatnio mnie w oazie mało-:) całuje wszystkich bez wyjątku i życzę wszystkim miłych urlopów i slonecznego lata:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
tekst piosenki Sloneczne lato - Toples Sloneczne lato budzi sie upojne noce zwariowany sen czas nie bendzie liczyl sie to dla nas nie waznie jest przeciesz kazdy wie co wtedy robi sie dni plyna szybko i nikt nie przejmuje sie ktora dzis poderwie ktora bendzie nalezala do mnie co w takich chwilach robi sie moze ktos mi powie ze znowu zakochalem sie......... Sloneczne lato budzi sie ze snu nawet niedzwiec . Sloneczne lato slonce grzeje znow Sloneczne Lato kto dzisiaj chce poderwac niech zasuwa na udreke. Sloneczne lato niech ja poderwie znow........... Letnie noce jakies dlugie sa zimne piwo znowu pije ktos zabawa dlugo do rana trwa nikt nie martwi sie nikt nie chce isc spac Co stanie sie co bendzie dalej czy mnie oczarujesz swoim idealem......... autor słów utworu: Wojciech Apryasz kompozytor: toples

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Słoneczne lato - Fokus 1.Wakacje pełne wrażeń, Ty i ja. Spędzone chwile razem, Wspólny czas. Słoneczne lato. Słoneczne lato. Słoneczne lato. Słoneczne lato. Ref. Słoneczne lato, Żadnej chmury na niebie, wakacyjny czas. Słoneczne lato. Słońce dało mi ciebie, połączyło nas. Tam gdzie byłem ja, tam byłaś i ty. Kochałem ciebie za to. Tam gdzie byłaś ty, spełniały się sny. Każdego dnia w słoneczne lato. 2.Tak zakochany nie był chyba nikt. Spełnieniem marzeń byłaś wtedy mi. Słoneczne lato. Słoneczne lato. Słoneczne lato. Słoneczne lato. Ref. Słoneczne lato. Żadnej chmury na niebie, wakacyjny czas. Słoneczne lato. Słońce dało mi ciebie, połączyło nas. Tam gdzie byłem ja, tam byłaś i ty. Kochałem ciebie za to. Tam gdzie byłaś ty, spełniały się sny. Każdego dnia, w słoneczne lato. autor słów utworu: Fokus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
Milo pozdrawiam wszystkie panie... życzę miłego dnia i slonecznego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
GAJ W splątanym gaju rąk i nóg szepczemy słowa święte, jak szeptał kiedyś Młody Bóg bogini niepojętej. Ole, ole, ole, ola, oli, bogini niepojętej. Ole, ole, ole, ola, oli, bogini niepojętej. W czerwonym żarze rzewnych żądz płoniemy jak pochodnie i opadamy w niebo, śniąc niewinnie i łagodnie. Cyt, cyt, cyt, niewinnie i łagodnie. Cyt, cyt, cyt, niewinnie i łagodnie. W żałobnym chłodzie znanych ust szukamy pocieszenia, słuchając, jak nam stygnie puls i mylą się znaczenia. To nic, to nic, to nic, to mylą się znaczenia. To nic, to nic, to nic, to mylą się znaczenia. Dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze. Dopóki życie w nas się tli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, niech żyją młode żądze Cyt, cyt, cyt, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, niech żyją młode żądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. To nic, to nic, to nic, niech żyją młode żądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
Brzechwa Jan, Lato Nie miałem z kalendarzem zbyt dobrej komitywy, Młodość mojego życia przypadła na wiek siwy. Gdy idę przez ulice - dusza pogania ciało; Pięćdziesiąt lat przeżyłem i ciągle mi za mało! Poeci piszą słowa, których nikt nie rozumie, A życie takie proste - w słońcu i liści szumie... Wiem o kwiatach to tylko, co mi powie ich zapach, Lecz wiedzy tej nie znajdę w książkach ani na mapach. Lato, choć nawet siwe, niechby najdłużej trwało - Pięćdziesiąt lat przeżyłem i ciągle mi za mało. I chciałoby się znowu za miastem zrywać chabry, Uśmiechać się do dziewcząt powracających z fabryk, Patrzeć z mostu na Wisłę mieniącą się tak złudnie, Tańczyć na Mariensztacie w niedzielne popołudnie, A potem z konduktorką z "czternastki" iść na lody I udawać młodego - choć już się nie jest młodym. DO USŁYSZENIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo witam WBW!!! Dziewczyny i chłopaki ... Wskoczyłem tylko donieść , ze jutro wszyscy wyjeżdżamy na urlop... Teraz pakujemy bagaże... Do miłego usłyszenia... Jak przyjadę to będę.:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Saro 56 , tak mi pryzkro... pilnuj cukru , a jesli chodzi o wzxzelakie slodkosci to ...... polecam taka moja ulubiona ksiazke z dzicionstwa . POLIANNA napisala Eleanor H. Porter = . ale Polianna zawsze widziala dobre strony zlych wydarzen / wiec .........pomysl sobie np , ze za chwilke bedziesz miala figurke modelki .....albo ... ze juz nie bedziesz piekla ciast i bedziesz miala wiecej czasu dla siebie ....... Senior .... super .... Wszystkich WBW caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryszard Rynkowski - Wypijmy za błędy Czego może chcieć od życia taki gość jak ja Nikt już z tego co ktoś znił nie wymyśli szkła Może w niebie zrobią błąd i w natłoku spraw To co szło do innych stron raz przypadnie nam Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Czego można chcieć i kto może nam coś dać Czasem rzucą parę rad, a sklep pęka w szwach Kupić chcesz, gotówka jest nie masz czasu stać Złapie je emeryt choć swoich dosyć ma Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Czego może chcieć od życia taki gość jak ja Ludzi których sam ciągle w sercu ma Czasem w nocy kilka godzin kręci osiem cyfr Głos przez setki mil, nie to już nie ty Czasem myślę jak się skończy ten nasz ziemski start Czy zbudziny kiedyś się a w koło będzie raj Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy NO TO WYPIJMY.... Na zdrowie... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazko! YYYYYYYYYYYYYYYY..... TY tez w sierpniu wyjeżdżasz...na urlop prawda? DOWIDZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️ Sarko👄 będzie dobrze tylko zastosuj się do porady doktorów... Samotny ...Szerokiej drogi !!!👄 Pije za błędy.Y... I za twój przyjazd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Grazko👄 Seniorze👄 kasu👄 nowa👄 Usmiechu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Lammo👄 WBW👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Tak Samotny , ale moj urlop to pryzjazd do kraju ... juz nie moge sie doczekac..... Biegam i kupuje stosy ciuszkow dla panienek/ogladam je po 100 razy .. i ciagle dokupuje. Jak dziewczynki bylz male , mimo pieviu lat roznicy centymetrem bez mala mieryzlz banana no to i teraz musi byc rowna ilosc dobr ... ha ha . a to juz dorosle kobiety ... to wiem ze po szale radosci padnie pytanie to ile dostalas .... w sztukach ... oj dzieci ..... ale jaka radosc ... Samotny ... jaki ty jestes samotny jak potrafisz tak kochac swoja rodzine .... Wszystkie dziewczynki i chlopaki dla Was nasze sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Pozdrawiam wszystkich i na basen lecę!!! Chyba się zakochałem?!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam ! Saro, przytulam mocno 👄ja tez już od 4 lat muszę brać tabletki ... Samotny życzę udanych wakacji....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
WBW życzę miłego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
- autor nieznany - A może... A może dane jest mi Żyć samotnie Tylko dla siebie Wstawać rano I patrzeć na słońce Pić kawę południową I myśleć o sobie Nie kupować róż Nie pachnieć fiołkami Nie pisać wierszy Nie słuchać muzyki serca Nie kraść pocałunków Nawet nie brać oddechu Nie mieć... Nie nazywać sobą. Przysłał(a): Standura Ania (gg4810430)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
DO wieczorka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam paluszki słone i piwo:-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kwiaty A ty kwiaty swe roztaczaj I udawaj że ich nie ma Że w źrenicach twoich oczu Linie światła skrawek nieba Nic nie znaczą I zamieniaj gwar w milczenie Smugę światła w smugę cienia Nie przestawaj nigdy patrzeć Tak jak patrzysz na istnienie i istnienia A ja powiem że rozumiem Że choć nie wiem to pamiętam I że to twoje imię umiem Czytać w słowach w oczach w gestach 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=451706 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ http://www.wrzuta.pl/audio/dMa2Qb2tKk/szymon_zychowicz_-_pozytywka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Lato – morze fale Dziwną mocą w dzień niedbale Uderzając o wydm czoła Snują pieśni w wietrznym szkwale Sięgnąć nieba gdy toń woła Którz dokonać tego zdoła Kto uleci by w dół runąć Na spotkanie rannym ptakom Cóż nam – morskie fale lato 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=436220 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×