Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ja was lubie
Pozdrawiam serdecznie wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Hallo! hallo! hallo! Ja dziś za dużo się obiadem śliwek i co parę minut latam na kibelek:-D Dzis mam przymusowe siedzenie w domu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) # 25 sierpnia - Na Ludwika zboże z pola umyka. # Gdy na Luizy ładnie, śnieg późno spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
$$$$$$$$ ____$______ $$$$$$$ ____$$$$_______ $$$$ _____$$$$$$$____ $$$ _______$$$$$$$__ $$$ __________$$$$__ $$ ___________$$$__ $ ___________ $$ ___________ $ ___________ $_$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __ $$______$$$$$$$$$$$____$__$$ __ $$____________________$$__$$ ___ $$___________________$$__$$ ___ $$__________________$$__$$ ____ $$________________$$$$$$ _____ $$$____________$$$$ ______ $$$$________$$$$$ _______ $$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$ $$________ $$$$$$$$$________$$ $$$$$_____________________$$$$ _$$$$$$_______________$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne....
NADZIEJA.......... Tego dnia, gdy rozpacz ogarnęła mnie, przyszedł do mnie Pan Jezus --------- swoją miękka dłoń położył na mojej głowie i pełnym miłości głosem powiedział tak: Dziecko ufaj i módl się, ja tez bardzo cierpiałem, widzisz to już tak musi być, więc pozwól, ze razem będziemy nieść twój ciężki życia krzyż . Jezu ufam i kocham Cię, nie zapomnę Twe słowa, swoją miłością umocnij mnie, by nie upaść. Jezu kochany w wierze, nigdy nie! A gdy Jezu zawołasz mnie do swojego domu, daj mi czas jeszcze tu na ziemi, aby coś zrobić, dla Ciebie i drugiego zagubionego człowieka, bo życie jest krótkie i czas szybko ucieka. Słoneczny promyk nadziei zajaśniał w zalanych łzami smutnych oczach mych, bo Panem mojego życia jesteś Jezu Ty! Ile mojego życia tu na ziemi i w bezkresnej wieczności, zawsze bądź ze mną Jezu bezgraniczna i największa moja miłości! autor: Krystyna Kupnicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne....
Dwie samotności Maria Jaroń - Dąbrowska Zjawiłeś się jak gwiazda na błękitnym niebie. Ja kocham życie... a może ciebie? Zegar przy łóżku odmierza czas - tyka, A ja? Ja wciąż szukam ciebie - wyśnionego romantyka. Podaruję ci przy świecach romantyczną kolację. Ty zrozumiesz rozdartą mą duszę...mam rację? Nie , nie oczekuję nic w zamian od ciebie , Bo wiem, że ty też marzysz... O czym? Doprawdy nie wiem... Jam może dla ciebie ta jedna jedyna?... Może ta miłość wsze czasy przetrzyma?... Nocami rozmyślasz... czy warto zaczynać od nowa?... Czy miłość do niej bolesną porażkę pochowa?... Nie! Nic nie mów! Znam twoje myśli. To los nasz łaskawca wszystko nam wyśnił. Chcesz poznać ten sen?...Ach! Kto to spamięta! To chyba był dom, ty , lustro i święta... Patrzyłeś w nie z łzą w oku... A ja? Nieśmiało stanęłam z boku... Spojrzałeś w mą stronę pełen radości , Krzyknąłeś głośno - będę miał gości! I widzisz?... Do dziś tak pozostało. Ty ze mną, ja z tobą i ciągle nam mało. Mówimy wszystkim kochamy siebie, kochamy święta, Bo samotności nikt z nas nie pamięta. To tylko przeszłość okrutna, ponura, Którą dziś szara spowiła chmura. Nasze serca stargane boleścią i życiem, Nie załkają już nigdy pod żalu ukryciem! Dusze nasze, ciała, oczy ... to uśmiech radości! A może wprost z niebios to czara miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne....
,, Nadzieja ’’ Ulamek wieku zaledwie blysnal zapewne myslisz .... co przyniesie w danej chwili ? Rzeczywistosc opisuja twoje mysli dostarczajac wrazen fikcja obietnic w smutnej szacie kwili. Zmierzac winnismy na jednym szlaku zycia kierunku czlowieka kazdego, wzbijajac sie w przestrzen na lotni obloków spelniajac apel nad planeta ziemia, która odrodzi sie w tobie z nowa nadzieja Jan Konczynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne....
Powrót piosenki Adam Asnyk Piosnka, którą ukochana Zwykła była mi nucić, Piosnka dawno zapomniana Przyszła sen mój zakłócić. Jej melodia staroświecka, Zapomniana od dawna, Miała w sobie uśmiech dziecka, A w łzę była oprawna. Skąd się wzięła dziś na nowo W sercu moim, któż zgadnie? Ale słyszę ton i słowo, Co mi dźwięczy tak ładnie. Jeśli piosnki jak skowronki Odlatują z jesienią, A wracają znów na łąki, Gdy się z wiosną zielenią - To piosenki tej przybycie I jej tchnienie miłosne Może wróżyć nowe życie, Przebudzenie i wiosnę. Jeśli piosnki są, ach! tylko Własnym cieniem człowieka, Co tak duży ranną chwilką, Z biegiem słońca ucieka - A do dawnej wraca miary, Kiedy słońce już nisko, To ten powrót piosnki starej Może wróżyć noc bliską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne....
Kraków.. Darqangel Magiczne miejsce, magiczny Rynek tu nie ma rzeczy niemożliwych na Rynku spotkasz Anioła -szukającego skrzydeł Tu bywają czarownice, smoki dobre duszki i elfy... jeżdżące na rowerach zaś każdą uliczką przemykają koty I wiesz, jeśli będziesz tu bywać często na pewno je tu spotkasz-swoje przeznaczenie Tylko musisz chcieć i wierzyć... Mnie się udało, spotkałem cudnego Elfa -choć okrutnie poraniony potrafi się uśmiechać sam skrzywdzony-dzieli się z innymi swoim ciepłem Zaopiekuję się nim, wyleczę rany i puszczę wolno jeżeli zechce-powróci... Pozdrawiam cale Oazowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wrzesień" Jeszcze lato nie odeszło, a już jesień bliska. Wrzesień milczkiem borowiki skrył we wrzosowiskach, na polany rude rydze stadkami wygonił i rumiane jabłka strąca raz po raz z jabłoni. Jeszcze słońce o południu tak potrafi przypiec, jakby to nie wrzesień rządził, lecz upalny lipiec. Ale już chłodniejsze noce niż bywały w lecie. Liściom - żółknąć czas, a ptakom - za morza odlecieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne fotosiki...👄 Wpuściła mnie córcia do was na 5 minut ma pilna prace... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel...
Witam wszystkich obecnych i nieobecnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Mam zimne piwo YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY--- Ale nie ma komu je pic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
O już wszyscy w oazie chrapią .:-D ha ha ha ha ... To i ja idę se pochrapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Herbert Zbigniew - Głos wewnętrzny Mój głos wewnętrzny niczego nie odradza ani nie mówi tak ani nie jest słabo słyszalny i prawie nieartykułowalny nawet jeśli się bardzo głęboko pochyli słychać tylko oderwane od sensu sylaby staram się go nie zagłuszać obchodzę się z nim dobrze udaję że traktuję go na równi że mi na nim zależy czasami nawet staram się z nim rozmawiać - wiesz wczoraj odmówiłem nie robiłem tego nigdy teraz też nie będę - glu - glu - no więc sądzisz że dobrze zrobiłem - ga - go - gi cieszę się że się zgadzamy - ma - a - - no a teraz wypocznij jutro znów pogadamy nie jest mi na nic potrzebny mógłbym o nim zapomnieć nie mam nadziei trochę żalu gdy leży tak przykryty litością oddycha ciężko otwiera usta i stara się podnieść bezwładną głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×