Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
Rodzynek mile widziany:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
A ja tez dostane? Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pewnie podstawiaj kieliszek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Jesteś mila 60 siatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kasiu napijesz się z nami, to smutek w kat pójdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
Ja Sie pożegnam miłych snów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
wybałuszona to na dobranoc👄 Kołysanka A. OSIECKIEJ Ach śpij kochanie, ach śpij kochanie, na weselsze jedziesz gwiazdy, po łatwiejsze prawo jazdy, znikną w dali podłe pyski, i w tych pyskach podłe błyski, Szef ci poda szklankę whisky, już niebytu ciepły plusz jest tuż tuż. Ach śpij, kochanie, przemijasz - to wszystko - już blisko, już blisko, już blisko... Wystarczy za wydmy, wystarczy za morze... Ach śpij, kochanie, czas mija - to wszystko, to wszystko, niech pojmie, kto może, kto może, ach śpijcie, ach śpijmy... gasimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
To W gore YYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
na zdrowie:-D znowu guza mam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ze szkolnego mundurka, z pokoiku na piętrze, z fotografii z warkoczem, ze spacerów na wietrze, coraz mniej dziś pamiętam, coraz rzadziej się śmieję, pozostało mi jedno wspomnienie: Mój pierwszy bal, te walczyki leciutkie jak świerszcze, pierwszy bal, czyjeś oczy wesołe, na szczęście. Pierwszy bal. Bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Mój pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, mój pierwszy, jedyny bal. Na cóż dawne ulice, kalendarze, powroty, po co tyle tęsknoty, ja ci wierzę: nie trzeba... Kiedy patrzę na ciebie, nie pamiętam już o tym, tylko tyle, a ty się nie gniewaj Za pierwszy bal, za walczyki leciutkie jak świerszcze. Pierwszy bal, za te oczy wesołe, na szczęście. Pierwszy bal, bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Mój pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, mój pierwszy, jedyny bal. Jeszcze tyle jesieni nas odmieni, zamieni, przejdą style i mody, i zabraknie urody... Coraz więcej jest cienia, blakną stare wspomnienia, tylko jedno się wcale nie zmienia: Ten pierwszy bal, te walczyki leciutkie jak świerszcze. Pierwszy bal, czyjeś oczy wesołe na szczęście. Pierwszy bal, bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Ten pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, ten pierwszy, ostatni bal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
to 3 już mój Guz:-D ja tez Cie lubię:-D Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
to 4 mój Guz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kasiuniu ty nasz motylku kochany...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na kielicha się z ochota zgłaszam YY A co mi tam wlej zaraz mi 60 na 2 nóżkę bo muszę odstąpić kompa synkowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Sarko pij niech ci smakuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×