Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Wklejam liste, bo ktos zjadl mi literki w nicku;) Figaa, dzieki juz jest wszystko w porzadku, tzn. pogodzilismy sie:) Ja tez nie wierze w przesady slubne, my akurat slub mamy w pazdzierniku, ale to przypadek, ze jest \"r\":) nie zwracalismy uwagi na to, a godzina 16.30;) 1.Stysia84- 06.06.2009 Katowice 2.Polzonka- 16.05.2009 3.Krusyna - 23.05.2009/Trójmiasto 4.Annaa20-23.05.2009/Szczecin 5 Madzianietka - 6.06.2009 /Świdnica Śląska 6.Teoria - 06.06.2009 7.Limonka - 06.06.2009 8.Sylwia86-86 - 13.06.2009 9 ZłotaRybka - 13.06.2009 10.karins - 13.06.2009 11.Cait - 20.06.2009--------------> Mikołów 12.uk girl- 20.06.2009 13.Bajagaga - 27.06.2009 14.Broneczka - 27.06.2009 ----> Trójmiasto / ślub w Wałbrzychu 15.Ewuska86 (lucky me) - 27 .06. 2009 16.Cortina - 11.07.2009 - Wrocław 17.Peienka - 25.07.2009 / //// Ruda Śląska 18.Sunflowerka - 08.08.2009 / Czeladź k.Katowic 19.Sweet Cat - 08.08.2009 20.Blumisss - 8.08.2009 21.dagaa - 08.08.2009 / Bielsko-Biała 22.MGwiazdka86 - 09.08.2009 / Katowice 23.Katowiczankaa - 15.08.2009 / Katowice 24.dziubas 29 - 15.08.2009 / Józefów (przy Warszawie) 25. kamila.p - 15.08.2009/ Kościan 26.Czarna IwI - 22.08.2009 27.Ewa182 - 22.08.2009 28.Patula - 22.08.2009 29.fruttella - 29.08.2009 30.liana - 29.08.2009 / Kraków 31.Mercury - 29.08.2009 Katowice 32.Myszencja 23 - 05.09.2009 33.Ponga - 05.09.2009 34.margaretka1510- 05.09.2009 Kalisz 35.Taka jedna kobitka - 12.09.2009/ Wodzisław Śl. 36.anti - 19.09.2009 37.misiaczkoala - 26.09.2009 38.Bajbajka1986 - 03.10.2009/Turek 39.Figaa 03.10.2009 40.Nadina - 10.10.2009/Turek 41.Fionaa21 - 10.10.2009 42.merfetka23 - 17.10.2009 Katowice 43.Wrotka85 - 17.10.2009 / Oława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze pol na poł tzn pazdziernik wybralismy zupelnie przypadkiem ale jak by sie okazalo ze jedny teramin w lipcu by był to tez bysmy wziali go. co do pozyczonego starego niebieskiego bo o kradzionym nie slyszalam to to zastosuje ale juz te perły to mnie w ogole nie ruszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) mam chwilkę dosłownie wolnego, ledwo żyję tu na tym szkoleniu :/ siedzę tam od 7.30-17.30 codziennie i jak wracam do hotelu niem am siły kiwnąć palcem.... Do tego w sobotę muszę gnać przez pół Polski na wesele... ale się cieszę bo zobaczę moją dobrą kumpelę (ona się właśnie hajta ;) ) no i w drodze powrotnej zajedziemy do Łodzi przymierzyć tą moją suknię wymarzoną :D:D:D dam znać jak było!!! :) a tymczasem borem lasem hehe - trzymajcie się 🖐️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Boneczka:) bidulka z Ciebie:) to miłej zabawy na weselu i koniecznie napisz jak tam z sukienką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzia:) faktycznie jakiś zastój:) ale to pewnie przez tą ładną pogodę:) buziaki i zgladajcie tu dziewczynki czasami:) [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wpadlam na chwilke, jutro mam urlop i juz dzisiaj wieczorem wyjezdzam do rodzicow (150 km ode mnie) tam tez mamy wesele wiec moze wkoncu rozejrze sie za kamerzysta...;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane:) nareszcie w Polsce:)widze,ze mamy nowe kolezanki:)ciesze sie:D u mnie poza tym co mialam ustalone,nic sie nie ruszylo.ale mamy poszukac kamerzysty.tylko czasu brak:o i do ksiezulka musimy sie wybrac...az strach sie bac:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się co bać księdza. My byliśmy niedawno - normalnie byłam zestresowana jak przed jakimś superważnym egzaminem. Nawet nie wiem czemu. A ksiądz w kanceralii okazał się super. Przyjazny, wszystko wytłumaczył, nawet dał nam swój nr komórki że jak będziemy mieć jakieś pytania jeszcze to mamy dzwonić i się nie krępować. Wiem że nie każdy taki jest ale nie ma po co się od razu negatywnie nastawiać - szkoda nerwów :) A jeszcze dzień później poszłam tam zmienić godzine z 16 na 15 i nie było żadnego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy do księdza za jakiś miesiąc - jak wrócimy z urlopu. narazie jesteśmy wpisani na koniec książki z tego roku bo jak się zapisywaliśmy to na przyszły rok jeszcze takowej książki nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maecury--->gdybym miała normalnego księdza, z którym można się dogadać, też bym się nie bała,ani denerwowala.tym bardziej, że my chcemy,żeby ktoś inny odprawiał mszę ślubną. a jeszcze dochodzi sprawa nauk przedmalżeńskich, których nie mamy,oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeegiaBiała Podlaska
Nasz ślub odbędzie się 20 czerwca 2009!!!Jeżeli ktoś ma namiary na zespół muzyczny to bardzo proszę o informacje. Dzwoniliśmy już chyba do 20 różnych zespołów i akurat w tym dniu są zajęci. Pozdrawiam wszystkich zaręczonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeegiaBiała Podlaska
Oczywiście proszę o namiary na zespoły muzyczne z okolic Białej Podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka--- ja tez jestem akurat w turku i szukam kamerzysty,wiec jesli bedziesz miala jakies namiary to daj znac prosze, ja dzwonilam do 3 poleconych i niestety maja zajete w tym terminie, a my mamy slub tydzien po Tobie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina🌼Ty mnie nie strasz!npisz mi na maila do kogo dzwonilas,oki? my w tyg. musiamy jechac, bo jak bedzie tak jak mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, 100 lat już się nie odzywałam, ale jesteśmy w trakcie załatwiania kredytu i wszelkie weselne tematy poszły na razie w siną dal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pjure dla słonia-----fajna data:)my też mamy wtedy:) hej krusyna:) my teżzałatwiamy kredyt własnie:) czekmy na decuzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy dziś spotkanie z doradcą kredytowym, bo ja przecież w sprawach bankowych to zupełnie zielona jestem :) do tej pory nie musiałam się tym interesować i się kompletnie nie interesowałam, a teraz jak przyszło mi takie pokręcone sprawy załatwiać, to po nocach spać nie mogę :) Ech.. nie ma jak przywiązać się do banku na najbliższe 30 lat :) to się nazywa wierność, a my tu o jakiś ślubach marudzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello! Normalnie dawno mnie tu nie było! Ale czytałam na bieżąco. Niestety mam tak głupią pracę, że po powrocie do domu nie chce mi się palcem kiwnąć. Ale dziś na szczęście wolne... Co do tych kredytów, to moje kochane koleżanki możecie mi zdradzić co nieco na ten temat? Ile się tak mniej więcej czeka na przyznanie kredytu? Czy najpierw mamy sobie znaleźć mieszkanko, które chcemy kupić, czy wpierw załatwiać kredyt? Ale jeśli kredyt, to na jaką kwotę? Co do spraw ślubno - weselnych u mnie bez zmian i gra gitara. Buziaki dla Was wszystkich (tych nowych koleżanek też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, my mielismy załatwić fotgrafa i kamere ale jakos czasu nie było. moze w tym tyg w koncu. Jesli mozna zapytać o te kredyty to bierzecie je na poczet nowego gniazdka czy na slub? jeju 30 lat kredytu balabym sie :( bo kto wie czy bede pracować za 10 lat. slyszalam ze dobrze jest brać kredyt we frankach szwajcarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Ja już po weselu... było naprawdę super :D:D:D Ale już znow w stolicy i oby to był ostatni tydzien bo mam już dosyć... Z miłych wieści - mierzyłam swoją wymarzoną suknię w Łodzi, mam foty więc jak ktoraś chce to na e-mail wyslę :D Krusyna!!!!!!!!!!!!!! miło Cię widziec - musimy isc na piwo wreszcie !!!! co do kredytu ja Cie rozumiem - my nasz ostatnio na franki przewalutowaliśmy i całe szczęście bo kilka stów do przodu co miesiac ale perspektywa 30 lat przybija - sama wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka jesteś pewna,że 20.07.2009, przecież to jest poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×