Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

peienka obejrzałam deepblack i powiem, ze straaasznie mi się podobają. Super super super. Na targach dostalam plytkę jednego kamerzysty, ktory bierze 2900, a jest gorszy od tego wybranego przez ciebie. Zatem, jeżeli cię stać, to myslę , że warto. Te teledyski to cudenka zwlaszcza ten, ktory ma podklad U2 "desire". Czadowo to wyszło. A montaż miodzio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do madzianietki: Z okolic Wrocławia, a w zasadzie we Wrocławiu bywam tak często, że mogę spokojnie powiedzieć że ze stolicy Dolnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka, ja mieszkam 45 km od wrocka:) i tam sobie studiuje obecnie zaocznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietko! Ja w zasadzie mieszkam jakieś 30 km od Wrocławia i też sobie we Wrocku studiuję, ale dziennie ;-). Ej, a może my z tej samej uczelni i może się nawet jakoś znamy (może Ty jesteś koleżanką koleżanki jakiejś dalszej koleżanki??). A skąd jesteś konkretnie? Ja z big city Oława, ale już niedługo z big city Oleśnica ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczynki !! ;) 🖐️ Madzianetka taka data dlatego, ze moj facet nawet kurna nie pamięta kiedy ja urodziny mam więc pomyślałam, że jak będą dwie szóstki w dacie to nie ma chuja we wsi, żeby zapomniał :classic_cool: :D :D :D :D a u Ciebie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to stwierdzam, że dawno mnie tu nie było :O :P :D ale to dlatego, że wynajęliśmy mieszkanie i je teraz remontujemy więc kurna na kafe prawie wcale czasu ni mom 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEORIA-->ale ci dobrze:) my mieszkamy z moimi rodzicami, heheh masakra:) Wrotka --> a ja jestem ze Świdnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria a u mnie taka data, ponieważ fajnie wyglada 6.06 i dlatego, że mielismy miec w tym roku.ale cos nam nie wyszlo, wiec najszybszy i najciekawszy wydawał się nam czerwiec:) no i najważniejsze , że SALA BYŁA WOLNA W TYM DNIU, bo sierpien był cały zawalony!! ale u Ciebie to niezły pomysł ehee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss gapa ze mnie bo ja juz na liscie widnieje :P ewuska86 hehe sorki, dawno tu nie bylam, zapomnnialo mi sie :P pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie do Was przyłaczyc slub planuuemy na sierpien 2009, dokaldnej daty nie mamy jeszcze bo nic jeszcze nei zpalanowane ani ksiedza, ani sali, czasu troszke jeszcze jest, ale z checia bede czytala co robicie i jak bo pewnie sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka :classic_cool: :D :D ej laski byłyście już w kościele ????? jak sie dzisiaj wkurwiłam to oj ! :O moja koleżanka z pracy też ma ślub 06.06 i w tym samym kościele co my i z głupa poszła w piątek i co się okazało ?? że godzina 14 i 16 są już zajęte czaicie bazę ??? :O :O kurwa póltora roku przed aaaaaaaaaaaaa :P :P no i ona się waha miedzy 15 a 17 i my też między 15 a 17 i chyba my weżmiemy 17 a ona 15 albo jeszcze w sumie nie wiem :D także kurna lećcie do kościoła bo może być zonk :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia nad stawem witaj w naszych szeregach:) jak widac jeszcze niewiele sie tu \"Dzieje\" ale mysle ze w przyszlym roku temat ruszy pelna para:) ja na razie mam przerwe w przygotowaniach bo w sumie jest za wczesnie na reszte- fotografa,kamerzyste, sale i zespol juz mamy, a reszta przyjemnosci czeka na pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria no niezle, ja nawet jeszcze nie myslalam o ksiedzu a tu widze juz terminy pozajmowane, straszne , a ta kolezanka to nie fajna :O ja bym wziela 15, bo 17 to chyba za pozno? a zreszta juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle zrozumialam twojego posta ( ze niby Ci kolezanka termin zajela) stad haslo "niefajna kolezanka" sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotaRybktakie
15 to strasznie wczesnie jak na czerwiec ja mam ślub 13.06 o 18.00 i zastanawiam się czy czasem nie powinnam była zaklepać 19. W czerwcu przeciez wieczory takie długie, jasne i gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 16 , msza trwa godzinke no i zyczemnia przed kosciolem, zanim dojedziemy na sale to juz bedzie 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my chcemy ślub na 14 :) trochę mnie nastraszyłyście i chyba też w tym tygodniu nawiedzę księdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki:) ciekawa jestem w jakich rejonach Polski mieszkacie, skoro planujecie slub na tak pozna godzine i juz jest takie oblozenie na przyszly rok. ja ostatnio bylam zamowic msze w kosciele na nasz slub [termin na 20.06] i bylam dopiero druga - pierwszy termin jest na kwiecien. u mnie jest tak, ze raczej wybierane sa wczesne godziny slubow - w moim kosciele sluby sa od godziny 11 do godziny 16 i z tego co sie orientuje raczej w wiekszosci kosciolow tak jest na slasku [gornym slasku:)] no i jestem bardzo happy, bo zarezerwowalismy wstepnie zespol na wesele - panmajster:) jedziemy w sobote na ich koncert sprawdzic jak sie spisuja na zywo i ustalic szczegoly:D:D zycie jest piekne..... .........gdyby jeszcze jakims cudem znalazl sie fajny fotograf, ktory zapewnia rowniez obsluge video to bylby chyba raj na Ziemi;) stad prosba do dziewczyn ze slaska ----> jakbyscie znaly jakas taka ekipe, to dajcie znac:) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cait a skąd dokładnie jesteś?? Ja też z górnego śląska :) Zespół mam już na oku muszę tylko zadzwonić i popytać.. A co do kościoła to nie będzie problemu mieszkam na wsi i tu nie ma takiego ruchu hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! Ja jestem z centralnej części kraju (Łódź) i tu u nas śluby zaczynają się od 16.00 najwcześniej. Sama wybrałam 18 i zastanawiam się czy nie za wczesnie. Co region to obyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynam wpadać w panikę - może ja też już powinnam iść do kościoła oficjalnie termin zaklepać? Bo nieoficjalnie to ksiądz jest moim bardzo dobrym kolegą i jak On sam mówi \"dla mnie wszystko\" ;P. Chociaż październik mało popularny więc myślę, że problemów nie będzie ;-). Co do ślubów o godzinie 11:00: współczuję młodej, bo nie wiem. o której godzinie trzeba wstać żeby się na 11 na ślub wyrobić. Przecież fryzura, makijaż trochę czasu zajmują. A w tym dniu raczej wolałabym być wyspana i bez worków pod oczami jak jakieś zombie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na szczęscie nie powinno być problemu z godziną, pewnie bede miała na 16:) ale... nie obraziłabym się, gdybym mogła mieć nawet o 17 :D moim skromnym zdaniem, to troszke lepiej jak godzina jest późniejsza. ale to tylko moje skromniutkie zdanie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka--> no nie wiem czy taki mało popularny, moje koleżanki biorą w październiku 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam na weselu, które zaczynało się później niż o 15. ja sama chciałam mieć właśnie na 15, ale niestety wtedy jest normalna msza (mam ślub w święto). pozostaje nam 14 :) i jak siebie znam to będę tak zestresowana, że już od 5 nie będę mogła spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to morał z tego taki, że w weekend wyciągam mojego mena z domu i idziemy do księżulka termin rezerwować. Waham się między godziną 15 a 16, ale raczej 15, bo boję się, że jak wyjdę z kościoła to mi się już ciemno na zewnątrz zrobi. Chociaż z drugiej strony Madzianietko powiem Ci, że u mnie dziewczyny robią wszystko byleby mieć wesele w wakacyjne miesiące - decydują się nawet na ślub w tygodniu. Dla mnie to trochę chybione mieć sobie ślub na przykład w środę. Ale ich sprawa. A tak nawiasem, też tak Was czasem dziewczyny ogarnia taka niechęć do organizacji tego wszystkiego? Są dni, że usiedzieć nie mogę, bo coś tam jakiś pomysł mi wpadł do głowy i muszę go zapisać w moim \"dzienniku przedślubnym\" (niestety mam straszną sklerozę i jakbym tego nie zrobiła, to pewnie bym zapomła :P), a są też takie - na przykład dziś - że palcem mi się kiwnąć nie chce w tej sprawie. Do tego dobija mnie moja ciotka, która organizuje ślub mojemu kuzynowi jakiś miesiąc przede mną i chce na niego wydać około 30 tysięcy (znaczy się każda ze stron po 30 tysiaków). Dosłownie wymyśla takie pierdoły jak rzeźbione owoce na stołach jako ozdoba, pokaz sztucznych ogni, samolot z szyldem, wypuszczanie gołębi lub motyli po kościele, fontanna czekolady i mnóstwo innych pierdołek. Nie jestem o to zazdrosna, bo dla mnie to zbędne atrakcje - ale męczące jest to, że muszę tego wysłuchiwać. Poza tym mi szkoda kasy na coś, na co i tak zapewne nikt zbytnio nie będzie zwracał uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×