Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

nie zamierzam wyjeżdżać na żadne zdjęcia po ślubie/przed weselem ... a co do osób starszych moja babcia na ostatnim weselu była do 2 (ponad 70 lat) to myślę że i tym razem da radę :) fakt, w październiku to i ja 16-stą bym wolała ... zobaczę jeszce jakie godziny będą mieli w drugiej parafi....zaraz lecę do księ dza z parafi mojej mamy ....i udam parafiankę :P w końcu mieskzałam tam i byłam parafianką przez dobrych 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka---sliczna sukienka, Madzianetka ---kosciólek tez sliczny, taki nowoczesny;) Dziewczyny dzis jest moja \"-1\" rocznica slubu,hehe;) za rok o tej porze juz bede sie stresowac;) a tak przy okazji my w pazdzierniku mamy slub na godzine 16.30. chociaz u nas bardzo czesto sa sluby o 19 czy 20, wiec w naszej parafii to norma, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalian
Hejka:) Dziewczyny mam możliwość odkupienia suknię Pronovias Nepal...co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
dekoracje ślubne.woj.mazowieckie, dekoracje kwiatowe,materiałowe,balonowe,świetlne, kościół,sala,samochód,apartament małzeński, pełna oferta florystyczna..wiązanka dla młodej,kosze dla rodziców.] www.angel.ecom.net.pl firmaangel@wp.pl fanke5@wp.pl 0515822090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny z topiku. Jak zwykle nic sie nie odzywam, ale to dlatego, ze żyję teraz na bardzo wysokich obrotach i szczerze, to nieraz nie mam czasu się załatwić, no ale cóz. Nasze terminy slubne już coraz blizej, nie sądziłam, ze ten czas będzie tak szybko mijał. Ja mam zalatwione na chwilę obecną salę, zespól, kamerzystę i fotografa. Ż kościołem nie będzie problemu, bo mieszkam w małej miejscowosci. A slub chcemy mieć o 17, myślę, ze to optymalna godzina, nie za wcześnie, nie z apóxno. Chcialam od wrzesnia chociaż porozglądac sie za sukienkami, ale niestety nie ma na to ani chwili czasu, więc zacznę pewnie pod koniec roku. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz czas to 01.08.2009 mamy wstępnie zarezerwowaną salę i orkiestrę ale ostatnio słyszałam złe opinie o lokalu (Leśna Biesiada świętokrzyskie) i nie wiem czy szukać czegoś innego? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe panny młode :) Do załatwionych rzeczy czyli sali, orkiestry, kamerzysty i fotografa mogę doliczyc rezerwację terminu w Kościele :) wybraliśmy godzinę 16 :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Bajagaga, miło Cie znów \"czytac\", wkoncu jestes zalozycielka tego topiku:) my narazie mamy przerwe ze sprawami slubnymi, najwazniejsze rzeczy zalatwione (tj. sala, kamerzysta, kościól, orkiestra, fotograf i hotel dla gosci), a o reszcie pomyslimy okolo lutego. Teraz mamy na glowie mieszkanie.... kredyt i te sprawy, chociaz tyle jest z tym zamieszania, ze juz mnie glowa boli;) jutro ide na wesele do przyjaciolki,ale sie wytancujemy..;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigosik10
U nas bardzo długo czeka się na sale bo my chcieliśmy sale bez cateringu.Wczoraj zamówiliśmy sale na14 sierpnia 2010 roka,a na 2009 już wszystko pozajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotogra
Witajcie:) Jeśli potrzebujecie fotografa i kamerzystę na 2009 w korzystnej cenie, to napiszcie e-maila z datą a udzielę info gdzie można zobaczyć zdjęcia i film i jak wygląda ofert. Nie chce pisać adresów www by nie robić auto-reklamy Terminy czerwiec- sierpień to tzw gorace terminy więc nie zwlekajcie z rezerwacją, sal, muzyków, itp e-mail: weronika@kunek.pl Pozdrawiam i ydanych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf i kamerzysta
Witajcie:) Jeśli potrzebujecie fotografa i kamerzystę na 2009 w korzystnej cenie, to napiszcie e-maila z datą a udzielę info gdzie można zobaczyć zdjęcia i film i jak wygląda ofert. Nie chce pisać adresów www by nie robić auto-reklamy Terminy czerwiec- sierpień to tzw gorace terminy więc nie zwlekajcie z rezerwacją, sal, muzyków, itp e-mail: weronika@kunek.pl Pozdrawiam i ydanych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja już suknie mam tez wybraną. Wybór padł na suknię firmy Herm\'s model Kivor. Suknia nie pochodzi z nowej kolekcji (jest to chyba kolekcja z 2007 o ile się nie mylę) w każdym razie jak przymierzyłam tą suknię to wiedziałam że musi być ta i żadna inna... trochę przeraziła mnie cena bo suknia mimo że nie z nowej kolekcji to nowa kosztuje 3000 zł no ale później okazało się że moge odkupić model z wystawy za połowę ceny i tak też zrobiłam :) suknię kupiłam w salonie bella sposa w Krakowie. Wszystkim przyszłym Panią młodym z okolic krakowa polecam ten salon naprawdę bardzo dobra obsługa panie naprawde znają się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja już suknie mam tez wybraną. Wybór padł na suknię firmy Herm\'s model Kivor. Suknia nie pochodzi z nowej kolekcji (jest to chyba kolekcja z 2007 o ile się nie mylę) w każdym razie jak przymierzyłam tą suknię to wiedziałam że musi być ta i żadna inna... trochę przeraziła mnie cena bo suknia mimo że nie z nowej kolekcji to nowa kosztuje 3000 zł no ale później okazało się że moge odkupić model z wystawy za połowę ceny i tak też zrobiłam :) suknię kupiłam w salonie bella sposa w Krakowie. Wszystkim przyszłym Panią młodym z okolic krakowa polecam ten salon naprawdę bardzo dobra obsługa panie naprawde znają się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badgirl🌻 to fajnie ze już masz sukienkę;0 a kiedy slub? bo nie pamietam wszystkich dat he he;) mi ciągle podoba sie coś innego.. byłam juz mierzyc w jednym salonie, spodobala mi sie jedna sukienka i bylam zdecydowana na 100% ale jak pooglądałam jeszcze na necie inne to już mam mieszane uczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baddgirl ----> ja miałam podobnie też mam model z 2007 ale był dostępny w kolekcji 2008 także i wiedziałam że tylko ta i żadna inna, podbnie był drogi a ja kupiłam 2000zł taniej niż w salonie od laski z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga mam termin na 5 Wrzesnia :) Co do sukni to ja też tak miałam. Sporo sukienek oglądałam na internecie które mi się strasznie podobały. Szłam do salonu z inną koncepcją sukni o całkowicie innym fasonie a wyszłam z inną suknią. Jak widać nie wszystko co pasuje na wychudziałą wysoką modelkę pasuje normalnemu człowiekowi :) Bronka - Też myślałam o tym żeby kupić suknie na allegro ale w moim przypadku cena była podobna zresztą trafiła się akurat okazja w salonie i mam w cenie dopasowanie tej sukni na miarę wrazie W na pare dni przed ślubem :) Teraz tylko zaczynam się powoli rozglądać za dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko, zaczynacie mnie przerazac dziewczyny, ja znow niemam wizji na sukienke a lazenie po sklepach i jej przymierzanie jest dla mnie straszne, najgorsze w tych przygotowaniach to bedzie wlasnie znalezienie dla mnie sukienki, ehh dziwna jestem wiem... ale niemam natchnienia na ten etap przygotowan a czas ucieka niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Moja mama wymyśliła sobie, żeby ślub przełożyć na 14-tą (miał być godzinę później), bo pomiędzy kościołem a salą jest 70 km :) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna kaj Ty byłaś tyle czasu 🌻 ja myślę że jak Wam wygodnie to czemu nie :) a w którym Kościele ślubujesz? ja chcę na 17.00 - blisko naszej daty są najdłuższe dni wiec chyba będzie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, wlasnie wrocilam z kosciola i jestem tak wkurzona ze szok..... na nasza date slubu 29 sierpien sa juz dwa inne sluby i zostala nam jedyna wolna godzina 17, a chcielismy na 15!! masakra niemyslalam ze z kosciolem tez trzeba tyle wczesniej zalatwiac zwlaszcza w naszym osiedlowym kosciele, ejj jestem przerazona, od kosciola do sali mamy 40 km.... kurw.... na 14 ksiadz sie nie chcial zgodzic powiedzial ze tak sie nierobi ze robia sluby tylko o 15,16 i 17.... uhmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana🌻 my mamy na godz 15 ślub...i zapał do chodzenia za sukienką teżmi narazie gdzieś uleciał, tak zimnio że z domciu się nie chce wychodzic nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja siedzę pod kocykiem ciepłym :) a co do godziny ja chcę na 17:00 i mam nadzieję że tak się uda bo na razie ksiądz mnie odsyła na nowy rok bo nie ma kalendarza ale to kościółek na wiosce więc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Broneczko :) Skończyłam załatwianie kredytu, podpisałam umowę z deweloperem i strasznie to wszystko mi czas pożarło, a jeszcze się kredytowy kryzys napatoczył :) A co do godziny, to mi się wydaje, że to troszkę za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie :)) udało sie dziewczyny:)) ksiadz przełozyl nam godzine w kosciele na 14:)) nawet niewiecie jak bardzo sie ciesze:)) juz bylam zalamana ta 17 a jednak sie udało:)) mam nadzieje ze wiecej stresow niebedzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denia
Cześć Dziewczyny :) Tak jak i Wy przygotowyję się do ślubu w 2009 dokładnie 26 września. Szokują mnie to, że wszytsko trzeba dużo wcześniej zamawiać. Przygotowania rozpoczęliśmy pod koniec wrzesnia i idą doś sprawnie. Mamy salę, orkietrę tą którą chcieliśmy i kościół. Tu był mały szok bo zostały tylko godziny 13:30 i 19. Wybraliśmy 13:30 choć nie jest to ta którą chcieliśmy to mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Kto by pomyślał, że w kościele będzie ciężko z godziną na rok przezd ślubem. Przez ostatnie dwa lata dość intensywnie uczestniczyłam w przygotowaniach do ślubów moich przyjaciółek i powiem Wam, że nie było takiego ostrego łapania terminów. Ale się porobiło :) Czytam Wasze wypowiedzi i przyznam, że jestem w lekkim szoku -sporo z Was ma już prawie wszystko załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Denia witamy :) no niestety z tym załatwianiem wszystkiego wcześniej to istna paranoja ale cóż - jeśli chce się mieć wszystko dokładnie takie a nie inne to trzeba za w czasu zaklepywać... a potem finał jest taki że większość rzeczy się ma i człowiek chciałby przyspieszyć to wszystko ;) skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×