Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytanieeeee

Jak często chodzicie do dentysty?

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio często, bo jestem akurat w trakcie leczenia :) Powinno się jednak chodzić regularnie, najlepiej chyba raz na 6 miesięcy, aby skontrolować, czy wszystko jest OK. Ja ostatnio właśnie zaniedbałam to i jak poszłam na przegląd, to się okazało, że trzy zęby do leczenia :( Mimo że bardzo dbam o zęby, to chyba przez słodycze :o Przy okazji zrobiłam sobie "czyszczenie" zębów - skaling, usuwanie osadu, od tego zaczęłam leczenie. A chodzę do kliniki Luxdentica na Ruczaju w Krakowie - mam sprawdzone miejsce i się go trzymam od lat, bo dobrego dentystę wcale nie jest tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, mobilne umawianie sie na wizyty to super sprawa. Mnie tez to odpowiada i na pewno wiele rzeczy ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Nie ukrywam, że ostatnimi czasy dość mocno zaniedbałam swoje zęby, przez co ich wygląd dość można się zmienił, na niekorzyść oczywiście. Na szczęście w http://www.ziemlewski.pl/ okazało się, że czas mimo to był dla mnie łaskawy, bo konieczne było nałożenie wyłącznie jednej plomby... Teraz, będziemy pracować nad ich estetyką. Na początku zostaną poddane wybielaniu i mam nadzieję, że nic więcej przy nich robić nie będzie trzeba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dobrze wiedzieć że jest taka mozliwość w tym centrum medycznym. A ile kosztuje taki podstawowy pakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chodzila regularnie ale sorry jak mam placic tylko za to ze mi lekarz do buzi zajrzy :/ 5 dyszek piechotą nie chodzi, juz kilka razy mi sie tak zdarzylo ze nic nie mialam do robienia i kasa w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElzaW
serio płacisz za przegląd?? :/ ja mam u siebie za darmo, i nie ma znaczenia czy coś mi wyjdzie do zrobienia czy nie:/ No a jak wyjdzie mi jakiś problem to lekarz mi mowi co dokładnie, kiedy i u którego lekarza w ich centrum mogę to zrobić. Do tego zniżki na zdjęcia, tomografia 3D za darmo, a stali pacjenci to w ogole maja spora znizke na leczenie, moim zdaniem podejście kompleksowe, polecam się zapisac i wyprobowac, Scandinavian Clinic, plac Szczepanski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek 12
Ja w ogóle nie chodzę i nie mam zamiaru. to jest bez sensu :) Jeśli bym poszedł i lekarz np stwierdzi,że musi usunąć zęba to na usuwanie nigdy bym się nie zgodził :). Więc na zwykłe leczenie nie chodze bo mi sie nie opyla. Mam obecnie 23 lata a ostatni raz u dentysty byłem gdy miałem może 7 lat :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
Ja regularnie chodzę co pół roku na przegląd. Najważniejsze to wybrać dobry gabinet. Ja jestem ze Śląska i chodzę do https://smigiel.net/, ale w każdym mieście na pewno jest gabinet z dobrymi opiniami. Warto wybrać taki w którym dobrze będziemy się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest możliwość że jeśli lekarz dentysta powie ze np 1 lub 2 zęby musi usunąć to czy ja jako pacjent mogę sie nie zgodzić na usuwanie i dentysta mi tego zęba nie usunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat korzystam z usług stomatologicznych w LuxMed i przyznam ze jestem mega zadowolona jesli chodzi o samo podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1238
Częstość wizyt dentystycznych wyznacza mi Pani Agata z Villa Dentica. Dostosowuje je nie tylko do mojego terminarza, ale także do potrzeb mojego uzębienia. Moje leczenie wciąż trwa, ale wydaje mi się, że jak już się skończy to będę umawiać się na wizyty kontrolne max raz na półroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też staram się chodzić raz na parę miesięcy,max 4 - 5. Jak jesteście z Wrocławia to w szczgólności polecam Lek. stom. Krzysztofa Wolniakowskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila893

Warto iść szybko do dentysty. Ja w Krakowie mam swój sprawdzoną klinikę Dentist w Krakowie i naprawde szczerze ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika

Jeśli chodzi o zęby to musimy pamiętać o regularnych przeglądach jeśli chcemy mieć piękny i zdrowy uśmiech. Mając pakiet stomatologiczny w Lux Med mamy nieograniczoną ilość przeglądów. Fajna sprawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz na pół roku, w tychach fajne miejsce to dental care na ul. barona. Zdjęcia rtg na miejscu, gaz rozweselający, wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ado

Ja też w dental care, ale chodzę co 2 miesiące - trochę się boję o słabe zęby wpisane w geny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztyn

Coś w tym jest, że ładny uśmiech może odjąć nam lat, ale też na pewno dodaje blasku i
pewności siebie. Ja dbam o zęby, jak tylko najlepiej potrafię. Szczotkuję, nitkuję i co pół roku
odwiedzam Bamed, żeby skontrolować, czy nic złego się tam nie dzieje i usunąć kamień. Bez
tego, nie ma mowy, żeby moje zęby były zdrowe i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka983

Tak szczerze to co sie bac dentysty... Zwłaszcza jesli jeszcze wybieramy naprawde sprawdzoną Klinikę. Wiadomo ze też leczymy zęby sami dla siebie, wiec nie ma sie czego bac.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon

Ja rozumiem, że się można dentysty bać, ja też do dentystów miłością nie pałałam. Ale teraz się już sporo zmienia, bardziej dbają o to, żeby pacjenci się nie bali. Ja Wam powiem, że w moim gabinecie, czyli w Bamedzie czuję się bardzo dobrze, chodzę jak tylko mam taką potrzebę i moje zęby są w dobrej kondycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Nie ma to jak sprawdzona i godna polecenia Klinika. A na pewno własnie Dentist jest taką i stąd tez tyle osob do niech sie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikayyzka

Od ponad 2 lat chodzę co kilka miesięcy na regularny przegląd. No chyba że sama coś zauważę lub poczuję ból - wtedy umawiam się na wizytę w najbliższym możliwym terminie. Wcześniej miałam dosyć zaniedbane zęby. Do takiego stopnia, że wstydziłam się szeroko uśmiechnąć. Teraz to już przeszłość. Chodzę do Dentala na ul. Lwowskiej i jestem bardzo zadowolona. Świetny ceny jak na Lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolona  ze stomatologii dr Cichonia w Krakowie , a chodze do niego tak czesto jak trzeba. a mam kruche dość zeby ale on doskonale sobie z tym radzi także jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dość często bo mam na prawdę dobrych dentystów. Polecam elektoralna.pl do kontroli i też zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na rok to moim zdaniem absolutne minimum. Nie każdego zepsute zęby bolą. I dobrze jest skontrolowaac czy wszystko jest ok. Nierzadkie są sytuacje w których nie dopilnowaliśmy naszych zebów i potem leczenie jest bardzo drogie. Lepiej zawczasu wyleczyć niewielki ubytek. 

https://www.siemensfreshlook.pl/profilaktyka-dentystyczna-jak-czesto-odwiedzac-gabinet-i-z-jakich-zabiegow-korzystac/

 Na tej stronie jest również przegląd zabiegów dentystycznych, na które warto jest się zdecydować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×