Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

kóólka22......166cm......90kg......-1,5kg!......cel75kg..... Grudziądz magda_NI.....166cm......83kg......-0,0kg.......cel70kg.. ... Belfast funinka........161cm......62kg......-0,0kg.......cel57kg......Przemyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo:) ja dzisiaj musze sie pochwalic bo jak narazie dobrze mi idzie:D sniadanko-- jablko 2 wasy z twarozkiem i kawa obiad-- piers z kurczaka i kalafior na kolacje planuje jakis jogurcik albo cos w tym stylu kóólka22......166cm......90kg......-1,5kg!......cel75kg..... Grudziądz magda_NI.....166cm......83kg......-0,0kg.......cel70kg.. ... Belfast funinka........161cm......62kg......-0,0kg.......cel57kg ......Przemyśl forumianka....166cm.....60kg.....-0,0kg........cel50kg.......Rawicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
kóólka22......166cm......90kg......-1,5kg!......cel75kg..... Grudziądz magda_NI.....166cm......83kg......-0,0kg.......cel70kg.. ... Belfast funinka........161cm......62kg......-0,0kg.......cel57kg ......Przemyśl slodka lenka =157cm......57kg......-0.0kg......19l....cel47kg.....Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
kóólka22......166cm......90kg......-1,5kg!......cel75kg..... Grudziądz magda_NI.....166cm......83kg......-0,0kg.......cel70kg.. ... Belfast funinka........161cm......62kg......-0,0kg.......cel57kg ......Przemyśl slodka lenka =157cm......57kg......-0.0kg......18l....cel47kg.....Wroclaw zle mi sie wpisalo bo mam 18 latek... i jeszcze w styczniu studnowika... br... da rade schudnac 10kg w 3miechy? mam nadzieje ze tak! kiedys wazylam 47 bylam taka malutka... a teraz poprostu jestem barylka... :( rozmiar 36 w pelni by mnie zadowalal... mam nadzieje ze uda mi sie! :) i wam tez!!! 3mam za was kciuki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie
slodka lenka ja mimo ze mam 17 latek tez mnie czeka w styczniu studnowka.rowniez jak ty mam do zgubienia 10kg ale mysle ze spokojnie damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie słuchaja mnie te baby! mialyscie kopiowac ta druga tabelke z wiekiem! i starajcie sie zeby to bylo mniej wiecej jedno pod drugim na tym samym poziomie bedzie sie latwiej czytalo ----hmmm widze ze jak narazie to najwiekszą baryłka to ja tu jestem hehe ale juz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22........166cm....90kg.....-1,5.....22L....cel75......Grudziądz magda_NI.......166cm....83kg.....-0,0.....24L....cel70......Belfast funinka..........161cm....62kg.....-0,0..............cel57......Przemyśl forumianka.....166cm....60kg.....-0,0..............cel50.......Rawicz slodka lenka ...157cm....57kg.....-0,0......19L....cel47......Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooolka------czy teraz tabeleczka lepiej wyglada? ;-) tylko niektore dziewczyny musza wiek wpisac, mam nadzieje, ze niczego nie pomylilam. i przepraszam, bo to ja nie zauwazylam, ze jest druga tabelka z wiekiem i skopiowalam te pierwsza pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22 ---- ja mam pomysł :) utwórz stopkę sobie własnie z tą tabelką i po każdym Twoim wpisie ona będzie się ukazywać :) będzie w niej podany wiek, waga, nic dziewczyny itd. a jeżeli się coś zmieni, to dziewczyny Ci napiszą i Ty też to zmienisz :) co o tym myslisz?? Nie będziesz wtedy musiała przepisywać tabelki za każdym razem jak ktoś sobie zrobi aktualizację :) (małe poprawki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22......166cm... ...90kg......-1,5kg!.......cel75kg....Grudziądz magda_NI.....166cm... ...83kg......-0,0kg........cel70kg......... Belfast funinka........161cm.......62kg......-0,0kg........cel57kg.......Przemyśl forumianka...166cm.......60kg......-0,0kg........cel50kg.........Rawicz slodka lenka..157cm...... 57kg..........0kg........cel47kg.......Wroclaw zborycka.....164cm.......60kg..........0kg........cel50kg..........Niziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22........166cm....90kg.....-1,5.....22L....cel75..... .Grudziądz magda_NI.......166cm....83kg.....-0,0.....24L....cel70.. ....Belfast funinka..........161cm....62kg.....-0,0..............cel 57......Przemyśl forumianka.....166cm....60kg.....-0,0......17l.....cel50 .......Rawicz slodka lenka ...157cm....57kg.....-0,0......19L....cel47......Wroclaw dodalam wiek bo nie bylojak by ktos nie zauwazyl roznicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!!! Jak tak czytam sobie Wasze wpisy, to mam wrażenie, że strasznie mało jecie..... Zresztą, każdy zna swój organizm i wie mniej więcej z racji wcześniejszego odchudzania, co musi robić, by schudnąć. Ja zjadłam: - śniadanie: kromka chleba z białym chudym serem, jabłko - 3 śliwki - obiad: grahamka z białym serem, plasterek żółtego, troszeczkę kapuśniaku (samo gęste), pół suchego ciastka - herbata (-y) z cytryną i słodzikiem Może mój błąd polega na tym, że nie planuję wcześniej, co zjem danego dnia. Ale spodnie jakby ciut luźniejsze. Zważę się w sobotę lub niedzielę. No i muszę się zdopingować, żeby jednak bardziej ograniczyć jedzenie. Może jakiś dzień postu....... kóólka22.......166cm....90kg.....-1,5.....22L....cel75..... .Grudziądz magda_NI.......166cm....83kg.....-0,0.....24L....cel70.. ....Belfast funinka..........161cm....62kg.....-0,0..............cel 57......Przemyśl forumianka.....166cm....60kg.....-0,0..............cel50 .......Rawicz slodka lenka ...157cm....57kg.....-0,0......19L....cel47......Wroclaw miss potter....164cm....53kg.... - ......31L....cel45.....Września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dla mnie zaden problem..przeciez tak czy siak bede zmieniac dane wiec co za roznica czy jest to tutaj czy w stopce? chyba ze zle cie zrozumialam :-P mysle ze jak u ktorejs z was cos sie zmieni no to poprawi swoje dane i wklei no nie? dobrze mysle czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze kazdy zmieni napewno kada jak zauwazy spadek wagi bedzie chciala sie pochwalic:P ja nie chce jeszcze w tym tygodniu si wazyc bo tak szczerze to tak ograniczac jedzenie zaczelam od wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam dzisiejszy dzien zaliczony...jeszcze tylko z dwie mandarynki wieczorem... sniadanie===kawa z mlekiem i słodzikiem (zreszta jak zwykle) ok poludnia==wasa z serkiem i salata ===obiad filet z rybki (niestety w panierce ale ze zmielonej wasy),dwa ziemniaki i marchewka z groszkiem ==przed chwila gruucha :) ====dziewczyny wiecie jaki jest moj problem :( rozstepy!!! juz mam je nawet na brzuchu :( jesssu co ja zrobilam ze soba...znacie jakies sposoby na walke z nimi,tzn wiem ze nie da sie ich usunac ale chociaz zapobiec nowym..smaruje sie codziennie balsamem ale nie wiem czy to wystarczy...znacie jakies inne sposoby oprocz peelingów,balsamow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koolka------kliknij na tego linka powyzej, wyslalam Ci strone na ktorej mozesz zamowic bio-oil, to najlepsze co mozesz dostac na rozstepy, przynajmniej w moim przypadku dziala. znam wiele kobiet ktore stosowaly to podczas ciazy i w czasie odchudzania, i nie maja zadnych rozstepow. oczywiscie dziala tez na rozstepy juz istniejace, to jedyny specyfik ktory mi pomogl. nie wiem czy mozesz to dostac w polsce, nie znalazlam zadnej polskiej strony z tym wiec wysylam strone na ebayu z ktorej mozesz zamowic. ale mozesz zapytac w jakiejs dobrej aptece, moze moga sprowadzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki co Magda Ni==tylko ze ja tam nic nie rozumiem hehe :) co 5 słowo ,napisz mi ile to kosztuje w złotówkach a dalej to juz sobie poradze :) jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koolka----to kosztuje £15, nie wiem dokladnie ile teraz kosztuje funt w polsce, ale dajmy na to, ze jakies 5,45zl wiec w zlotowkach to bedzie ok.82 zlote. troszke drogie, ale tutaj i tak w sklepie jest drozsze niz na ebayu, w sklepie jakies £25 a tu tylko £15. a tak poza tym ciesze sie, ze moglam Ci pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz nadszedl czas na moja dzisiejsza spowiedz. nareszcie jestem po obiadku, wiec moge sie wyspowiadac, bo to bym moj ostatni posilek na dzis :-( -sniadanie- o sniadaniu juz pisalam -lunch - banan -obiadek - gruby plaster kurczaka pieczonego z zurawina + 2 ziemniaki z kawaleczkiem masla (extra light) + gotowany groszek zielony troche pogrzeszylam z tym obiadem, najadlam sie ale chyba lepiej zjesc kawalek kurczaczka bez skory niz czekolade :-) ale az grzech bylo go nie zjesc, tak bosko wygladal w piekarniku ze zwiazanymi nozkami ;-) hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam na kolację ok. 17:00 jogurta. Dobry pomysł z tą tabelką, ale nie wiem czy u mnie jest jakiś sens to robić, skoro ja wszystko zapisuję w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22............166cm....90kg......-1,5.....22L....cel75.......Grudziądz magda_NI...........166cm....83kg.....-0,0.....24L....cel70........Belfast funinka...............161cm....62kg.....-0,0...............cel 57.......Przemyśl forumianka.........166cm....60kg.....-0,0.....17l.....cel50 .......Rawicz slodka lenka ......157cm....57kg.....-0,0.....19L....cel47.......Wrocław miss potter.........164cm....53kg.....-0,0.....31L....cel45.......Września warta grzechu...174cm....65kg.....-0,0.....17L....cel56.......Gdańsk magda_NI, dokładnie, zawsze lepiej zjeść kawał mięcha niż słodycze. ja mam nadzieje, że nie rzucę się wieczorem na jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22............166cm....90kg......-1,5.....22L....cel75.......Grudziądz magda_NI...........166cm....83kg.....-0,0.....24L....cel70........Belfast funinka...............161cm....62kg.....-0,0...............cel 57.......Przemyśl forumianka.........166cm....60kg.....-0,0.....17l.....cel50 .......Rawicz slodka lenka ......157cm....57kg.....-0,0.....19L....cel47.......Wrocław miss potter.........164cm....53kg.....-0,0.....31L....cel45.......Września warta grzechu...174cm....65kg.....-0,0.....17L....cel56.......Gdańsk jakos dziwnie się skopiowało tam u góry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22........166cm....90kg....-1,5.....22L....cel75.....Grudziądz magda_NI.......166cm....83kg....-0,0.....24L....cel 70....Belfast funinka..........161cm....62kg... -0,0..............cel 57....Przemyśl forumianka.....166cm....60kg....-0,0.....17l.....ce l50 ....Rawicz slodka lenka....157cm....57kg....-0,0.....19L....cel47......Wrocław miss potter.....164cm....53kg....-0,0.....31L....cel45......Września warta grzechu.174cm....65kg....-0,0.....17L....cel56......Gdańsk warta grzechu-----poprawilam to troszke, mam nadzieje, ze teraz jest wszystko rowio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw spowiedź rano jogurt potem kanapka z kurczakiem oczywiście bez masła jabłko i na kolację znowu jogurt tym razem jakoś super nisko kaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tabelki się wpiszę jak sie zważe czyli w sobotę( postanowiłam się wyleczyć z mani dziennego ważenia się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma mwa sw dupi e
magda_NI - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×