Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Hejka! Ojej to bardzo dlugo:( do czwartku jeszcze no ale co zrobic jak trzeba to trzeba oby wszytko bylo dobrze!!! Trzymam Kciuki! EMILKO---super ze maluszek nie mial kolki moze wreszcie przejda i bedzie oki:) KIWI---ale masz ladny lezaczek-bujaczek:P hehehe super jest nie?? ja wlasnie wysylam Wam najnowsze zdjecia mojej coruni... to do pozniej papapapa ps. ja tez sie boje co do 1 drugiego razu:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kurcze jakie bakterie załapał Borysek, biedactwo. Mini trzymaj się. No ja już po miom pierwszym drugim razie - wiecie nawet nie bolało, fakt troszkę sucho ale mieliśmy tzw nawilżator :). Na początku było cieżko bo troszkę zdenerwowana byłam ale się udało. No my zabezpieczyliśmy się gumeczką, bo niestety oprócz spirali matka karmiąca nie może używać niczego innego. Kiwi ja na twoim miejscu bym nie czekała z wizytą u lekarza, poszłabym odrazu, wiesz jeśli to jakieś paskudztwo to lepiej leczyć odrazu a nie jak już bedzie mocniejsze zapalenie. Aniu jak rana?? zdjełaś plaster???? Asiu fakt męża masz bardzo dobrego, mój wczoraj to aż mnie całował tak troszke inaczej hihihihi był taki romantyczny w łóżku:) a twój to chyba będzie wniebowziety jak wreszcie doczegoś dojdzie:) Piniu co z tymi krostkami??? co lekarz powiedział??? Oluś ma na twarzy kilka potówek. Muszę poobserwować małego przez kilka dni bo coś mi zaczyna ciężej oddychać mam nadzieje że to nie przeziębienie, mnie troszkę pobolewa gardło i piję więcej ale ja wezme paracetamol i mi przejdzie a z nim to nie tak łątwo pójdzie. A może to allergia??? Ja jestem alergiczka i włąśnie teraz kwitną topole i ja mam katar na okrągło a pozatym uczulona jestem na kurz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiwi z tym posikiwaniem w dzien to ci nie pomoge bo moj marcin pieluchy w dzien porzegnal jak mial 1,5 roku i to sam ja go nawet nie uczylam... a w nocy to ciezko bylo go nauczyc tak dlugo dlatego ze on ma bardzo mocny sen i nie ma mozliwosci zeby sie obudzil na siku... po prostu musielismy czekac az pecherz bedzie na tyle duzy zeby przetrzymac cala noc... ale wiesz co jak mala do przedszkola idzie to tam ja naucza bo oni sie czesto z takimi rzeczami spotykaja i maja swoje sprawdzone sposoby... biedny borysek... miejmy nadzieje ze wszystko bedzie wpozadku... oj emilko wiem co to znaczy alergia... katar mi na razie przeszedl bo u nas pada od 2 dni wiec pylki sie troche mniej odczuwa ale zeby nie bylo zbyt kolorowo to dla odmiany mnie wysypalo... ale od czego to nie mam zielonego pojecia.. wiem tylko ze sweeeeeedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mi na twarzy też jakies krostki swędzące na twarzy wyskoczyły. Chyba coś wisi w powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO---nie bylam jeszcze w przychodni bo mala obudzila sie o 8.00 i ja nakarmilam i mowie to pojde ale tak smacznie usnela i nie ma sumienia jej budzic ale wsumie moge isc w kazdej chwili wiec jak teraz sie wysli to z nia pojde chociaz ze wydaje mi sie ze dzisiaj ma ich duzo mniej, ehh juz sama nie wiem zgupialam... KIWI---faktycznie wydaje mi sie dosc dlugo Twoja Niunia robi w majteczki, ale z drugiej strony nie ma sie co przejmowac jedne dzieci maja tak a drugie tak...asia ma raje jak pojdzie do przedszkola to ja naucza nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, nie zazdroszcze wam z alergia. bierzecie na to jakies leki? emilko, wow, to ciesz sie, ze wczoraj sie udalo. my tez musimy sobie zakupic gumeczki:) a ze srodkow anty sa tabletki jednoskladnikowe cerazette, czy jakos tak. moga je zazywac matki karmiace. jeasli oczywiscie ktos lubi jesc tabletki, bo ja sie na nie nigdy nie zdecyduje. piniu, to trzymm kciuki, zeby wysypka zniknela.zdjecia nie doszly. wyswietlik sie komunikat, ze wiadomosc za dluga. oproznilam skrzynker. mozesz przeslac raz jeaszcze? asiu, to ty masz fajnie, ze marcin tak szybko pozegnal pieluchy. my mamy z tym problem. boje sie, zeby dziweci sie z niej nie smialy w przedszkolu. dzis jestem niewuspana przez olke.wstaje o 5, bo jest jasno i mysli, ze juz czas wstawac. i chce zebysmy my twz juz niw spali, tylko sie z nia bawili. asiu, a jak dajesz sobie rade jednoczeswnie z marcindem i z mala? jestes z nim nonstop? dzis spacerek z tesciowa. ladna pogoda nawet sie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi---to nie jest wysypka to jest doslownie pare krostek i od wczoraj duzo zniknelo wiec tak sobie mysle czy isc do poradni bo beda sie ze mnie smialy ze jestem przewrazliwona ze z byle krostka biegne w kazdym badz razie od wczoraj jest mniej a nie wiecej wiec dzisiaj ja poobserwuje a jak bedzie gorzej to jutro na 100% ide... i nie martw sie napewno Mala nauczy sie siusiu do ubikacji jeszcze przed przedszkolem tylko musisz byc konsekwetna moze uzyj jakies triku z super niani!! moze powiedz jej ze juz jest dorosla i ze moze juz jak mama i tata siusiac do prawdziwej ubikacji ze to taki zaszczyt i kup taka nakladke na muszle dla dzieci w jej ulubionym kolorze, albo jakas mala nagroda za zrobieniu suisu lub kupki do wc lub na nocnik i to ja zacheci przynajmniej tak mi sie zdaje, sprobowac mozna!!! oki wysle jeszcze zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi to jak nie doszly to wiesz co wejdz sobie na moja stronke tzn na bobasy mam w stopce ja podana i tam sa wszystkie zdjecia malej i te ktore wam dzisiaj wyslalam i bedzie w 100% pewne bo moze znowu mail nie dojdzie wiec tam sobie popatrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) U Nas wszystko ok,mojemu Mikołajkowi też PINIU wyskoczyły jakieś krosteczki na buzi i tez podejrzewam,ze to potówki.Dzisiaj całe szczęście ma ich zdecydowanie już mniej. Mój Mikołajek wczoraj popołudniu był trochę niespokojny ,marudził i marudził nic tylko by sie przytulał i przytulał :) poza tym mielismy gości i chyba za duzo wrażen jak na takie małe dziecko. Co do drugiego \'\'pierwszego razu\'\'to u Nas jeszcze nie było,ale nawet mąż mi dzisiaj pisał sms-a ,że może małe co nieco by było:)więc może też się odważe.Mniejsze mam obawy niż miałabym jak rodziłabym sn ,bo tak jak pisze KIWI nic tam nie jest naruszone;) MINIU-trzymaj się dzielnie i wracajcie szybciutko z Boryskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zabezpieczenie to też niestety wrócimy do gumek,ja nigdy nie brałam tabletek i teraz chyba tez sie nie zdecyduje. Co do krwawien to juz ich nie mam już prawie ,tylko od czasu do czasu leci ze mnie jeszcze brązowa wydzielina . EMILKO-opatrunek zdjęłam zaraz po tym jak mi kazałaś go zdjąć:D i całe szczęście bo nie wiem ile jeszcze bym go nosiła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze zdjecia obejrzec od was ,ale moje dziecie mnie woła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alev sie zlazilismy dzisiaj, jej. a zimnica straszna. ale z tesciowa moge chodzic, fajna jest:) piniu, to moze faktycznie potowki i nie ma co panikowac za bardzo. zdjec od ciebie nadal nie ma, nie wiem dlacZego, bo skrzynka prawie pusta. aniu, witasj po weekendzie. wybieram sie zaraz do pepco. nioe mam body z dlugim rekawem na 62. i spiochy by sie przydaly, a tam za 5-7 zl maja nowki. piniu, obekrzalam nate na bobasach. slodka jest i do ciebie podobna, zwlaszcza oczy. wyslalam wam adresy stron bobasow moich corek, nmie zamieszczam ich w stopce. tylko lenki strone muse jeszcze dopracowac a casu mi brak i koncepcji. asiu, te krostki na rekach powoli schodza. smauje kilka razy dziennie cale rece mascia z wit. a. jest poprawa. dobra, zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pogoda nareszcie sie polepszyła słońce wyszło wiec jedziemy do Akpolu po laktator albo kupimy elektryczny albo lepszy ręczny. oki mykam bo juz mnie wołają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce tabletki brac w ramach antykoncepcji a pozniej spiralke (pozniej tzn. za jakies 2-3 miesiace) tylko jeszcze musze dopytac co i jak bo slyszalam ze po spiralce dzieci nie mozna miec a ja chce jeszcze jedno za jakies 5 lat... zaraz wam zdjecia posle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia od PINI i KIWI obie dziewczynki sliczne :) Natalka rzeczywiście podobna do mamusi :) My też dzisiaj zamówilismy leżaczek i karuzelke dla Mikiego:)poza tym tez muszę się wybrać na zakupy i dokupic bodziaki ,bo mały w 56 i juz się nie mieści,62 jest w sam raz hehhe wczoraj Go mierzyli i ma 60cm.:) W srode idziemy na kontrolny pomiar wagi,ciekawa jestem ile przytył:) mój kolosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po zakupach. jak na zlosc nie bylo body z dlugim rekawem, a po nie glownie pojechalam. kupilam za to spioszki, 2 pary 7 zl sztuka. asiu, na pewno po spirali nie mozna miec dzieci? bo ja slyszalam, ze dzieci mozna miec ale jest wieksze ryzyko ciazy pozamacicznej. my bedziemy jechac na gumklach. spirali nie chce, bo cialo obce w srodku. a tabletki za duzo skutkow ubocznych. czy wasze dzieci ssia smoczki? bo moja cos niechetnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, rosna nam twe dzieciaki szybciutko. lenka tez wieksza, widze po spioch. na buzi tez juz imna, inaczejn sie zachowuje, rozlada sie z zaciekawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu, sliczna lila. i marcin jak odwaznie ja trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też KIWI zauważyłam,że Mikołajek z coraz większym zaciekawieniem rozgląda się i obserwuje wiele rzeczy,nie mogę się juz doczekac jak złapie ze mną kontakt i spojrzy \'\'trzeżwym\'\' okiem na mnie.:) Co do smoczków to ja w ogóle nie dawalam Mikołajkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Asiu po spirali można mieć dzieci ten twój ginekolo nie wie chyba jak ona działa :) moja mama miała spirale i po zdjęciu (chyba co 5 lat jest wymiana) zaszła w ciąże z moim bratem. Pini Kiwi dzieciaczki śliczne,. oluś starszy a nie może dorównać tak wielkim Panną:) Aniiu ja się zastanawiam czy kupić taką matę z karuzelką u góry i jakimiś misiaczkami ale nie wiem czy to dobry pomysł. jest to dość drogie. Kiwi ja Olusiowi od narodzin wogóle smoka nie dawałam i teraz jak ma na to ochote to chwilke sobie potrzyma w buzi ale za jakiś czas wyrzuca, jak mu próbuje wsadzić to robi mu się odruch wymiotny :) Ale moja siorka jak tylko go widzi bez smoka to już leci i drze sie \"ciocia ci wsadzi smoka\". ZAZNACZMY ŻE JEST TO PIERWSZE DZIECKO W NASZEJ RODZINIE. Wszyscy z obu stron zwariowali. Nawet Marcina brat z Ameryki (wyjechał nie kończąc studiów i już tam został) pokupował tyle ciuchów że odrazu oświadczył robić dalej dzieci bo tyle tego jest. Laktator kupiony NUKA wziełam elektryczny a co tam nie bedziemy jeść schabowych a zupki do końca miesiąca:) hihihhhihihi odrazu wypróbowałam i wielkie zaskoczenie na początku nawet nieźle szło ale wydaje mi sie że cycki się dostasowałay do małego i wiecej pokarmu nie chcą dawać no nic muszę nad tym poćwiczxyć po karmieniu bede przystawiać żeby chociaż coś poleciało. A MOŻE WY ZNACIE COŚ JESZCZE ŻEBY WZMÓC LAKTACJE OPRÓCZ HERBATEK. Kupiłam też wczoraj dwie butelki tommee tippee słuchajcie smoczki są w kształcie piersi (tzw imitacja) dziurki specjalne żeby dziecko musiało się namęczyć jakz piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini mi napisała że Borysek jest nocnym markiem w dizęń śpi a w nocy je je i jeszcze raz je :)Czekają nadale na wyniki ale już nie mogą się doczekac powrotu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z ta spirala to jest tak ze ja jeszcze z moja ginka nie gadalam ale slyszalam opinie wielu osob ze pozniej po wyjeciu sa bardzo duze problemy z utrzymaniem ciazy bo spiralka moze uszkadzac macice... ogolnie sie mowi ze spiralke to powinny zakladac kobiety ktore juz nigdy nie chca miec dzieci... dlatego napisalam ze jeszcze musze z ginka pogadac na ten temat niech mnie uswiadomi jak to jest naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiwi ja mojej nie daje smoczka bo nawet nie mam a poza tym u mnie nie ma takiej potrzeby... a pytalas kiedys co biore na uczulenie otoz nic nie biore bo zapomnialam sie zapytac pediatry co byloby najbezpieczniejsze skoro karmie (bo moim zdaniem to tylko pediatra moze mi najtrafniej odpowiedziec) jutro idziemy sie szczepic to sie zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis do 15 musze czaerkac ze spacerkiem. ne bede dzis babc fatygowac. poczekam na meza. lenka postepy z lezaczkiem robi. lezy juz kwadrans, zabawiana przez olke. emilko, tobie chodzi o mate edukacyjnas? mozesz wkleic linka z allegro? ja nie wiem, czy bedziemy o kupowac, bo na mijsca zgraknie. niedlugo trzeba bedziwe kojec kupic, a ob sporo miejsca zajmuje. dziewczyny, u was tez pralka chodzi codziennie? normalnie, az sie boje rachunku za prad. minia to przynajmniej w dzien sie wyspi. a boryskowi sie przestawi w domu i bedzie w nocy spal. mozlie, zeby moje dziwecie w ciagu 2.5 tygodnoa przytylo kilogram? wazylam sie ja z ,ala, maz z mala, i weychodzi, ze lena juz 4 kg wazy.wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możlwe że Lena przybiera - masz dobry pokarm - mocno odżywczy. tak chodziło mi o mate edukacyjną taka mi się podoba http://www.allegro.pl/item365633827_fisher_price_mata_edukacyjna_rainforest_krakow.html ale kurcze troszkę droga, na allegro można i tańsze dostac ale ta z linka ma coś w sobie co do mnei przemawia. Pralka u mnie raz dziennie jak pieore małego rzeczy a ijak i nasze to dwa razy dziennie :). czekam aż mały wstanie nakarmie go przebiore i jade do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie młode mamusie :) Dawno do was nie zaglądałam, widzę że już wszystkie macie maleństwa przy sobie, nie w sobie. Kiwi - z każdym dzieckiem jest inaczej z odstawianiem pampersów. Nie ma zasady. Mam córkę 2 miesiące starszą od twojej i też na początku sikała sporo w łóżko, to w majtki wkładałam pieluchę tetrową i wcześnie ok 4-5 jeszcze przez sen wysadzałam na nocnik, bo przeważnie nad ranem posikiwała sobie. Mam tylko nadzieję, że nie obrazicie się jak czasami do was zajrzę i napiszę coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×