Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Asiu mozesz juz urodzic????? Kurcze ,bo mi si eflaki w brzusiu skrecaja przez to oczekiwanie!!! Madziarus tez niecierpliwie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Jej dobrze u mamusi w brzusiu:) Asia powodzenia i lekkiego porodu🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi własnie wcale nie mialam ochoty oglądac tego filmu - ale co zrobic jak polozna go pusciła - a potem jeszcze nas pocieszyla ze 80% porodów wlasnie tak wygląda he he Pytalam sie męża czy nadal chce byc przy porodzie ( bo tez oglądal) ale dzielny z niego chlopak i nie rezygnuje :P Asiu mowiłam mojej siostrze o Tobie - ona juz od trzech tygodni mowi ze rodzi a do terminu ma jeszcze dwa tyg :) Doskonale wie co czujesz ... Ginka zalecila jej duzo chodzic i masowac brodawki - niekoniecznie jednoczesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi własnie wcale nie mialam ochoty oglądac tego filmu - ale co zrobic jak polozna go pusciła - a potem jeszcze nas pocieszyla ze 80% porodów wlasnie tak wygląda he he Pytalam sie męża czy nadal chce byc przy porodzie ( bo tez oglądal) ale dzielny z niego chlopak i nie rezygnuje :P Asiu mowiłam mojej siostrze o Tobie - ona juz od trzech tygodni mowi ze rodzi a do terminu ma jeszcze dwa tyg :) Doskonale wie co czujesz ... Ginka zalecila jej duzo chodzic i masowac brodawki - niekoniecznie jednoczesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu ja przynajmniej mam to szczescie ze wiem ze rozdwoje sie najpozniej w poniedzialek... normalnie czekam z niecierpliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak to z Tobą bedzie?? Bo wspominałas ze bedą chcieli Cie połozyc do szpitala wczesniej ... Ja dzisiaj moze wypiorę ciuchy do szpitala dla siebie - tez w dzieciaczkowym proszku a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) MINIU-mnie też skręca,żeby obejrzeć na necie cc,ale jednak za bardzo się boję :P Wolę nie wiedzieć jak to wygląda. Wy się smiejcie,ale mnie sie wydaje,ze następna będę ja.Brzucholek twardy cały czas jak kamień,dziwnie mi się stwaia i wtedy przyjmuje taką dziwną pozycję:( Dobrze,że czuje ruchy Mikołajka,bo zwariowałabym,chociaż nie są one już tak intensywne jak kiedyś.Wiadomo mało miejsac ma Maleńki. Pogoda też nie nastraja optymistycznie ehh ,a juz tak fajnie było :( MINIU i jak remont?? Aaaa własnie ASIU jak masz ochotę ,to chwal się mieszkankiem po remoncie,łazienką ,jakie drzwi w końcu wybraliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no pasowało by - bo dziewczyny coś sie ociagaja ;) Daj im przykład ... Remont troche powoli jak dla mnie :( no ale co mam zrobic - ja juz bym chciala sprzatac po wszytskim ... Mąż dzis matowi krzesła i stół bo bedziemy je odświeżać . No i moze dzisiaj pomaluje juz choc troche - zobaczymy jakie bedą jego chęci :P A ja mam jakiegoś dołka nie wiem czy przez tą pogode czy depresja okołoporodowa sie zaczeła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u nas dzis sliczna pogoda była. Pojechałam z mamą do Jyska i zakupiłam fajny koszyk wiklinowy (kolor jasna słomka) wyściełany białym płótnem. A poołudniu pojechaliśmy całą rodzinką na obiad do knajpy i potem do teściowej. Akurat przyszedł rozek, fajny jest. MINIU, co to za smutki??? Zobaczysz, juz niedługo remont się skończy i ślicznie będziesz mieć w domu. Od razu inaczej się poczujesz. ANIU, całkiem prawdopodobne, że za moment urodzisz. Kiedy masz wizytę u lekarza? Moze juz Cię umówi na cc? Ale nie ogladaj o tym żadnych filmów, dobrze? Ja miałam cc, ale obejrzeć jak to wygląda naprawdę to bym nie chciała. Boję sie widoku krwi i wnętrznosci... Na pewno lepiej sie nie poczujesz po obejrzeniu takiego filmu, a wręcz gorzej. PINIU, a Ciebie gdzie wcięło? ASIU, też chętnie obejrzałabym zdjęcia poremontowe:) A ja szukam pilnie: sukienki jeansowej, spodenek ogrodniczek letnich lub rampersa dla Leni. Bo tak to chyba już wszystko mam. Oprócz pasa poporodowego. Nawet Bebiko już kupiłam, na wwszelki wypadek. Brzuszek też mi sie strasznie stawia. wieczorem to twardy jak kamień. Ale i tak mniej puchnę niz w poprzedniej ciąży. Trochę nogi, twarz tez nieznacznie. Oby tak sie utrzymało. Denerwuję sie przed wzytą u lekarza. Wtedy rozstrzygnie sie rodzaj mojego porodu. wydaje mi sie, że Lena leży miednicowo, ale mogę sobie wmawiać:( Trzymajcie kciuki. Dobra, przestaję smęcić. Do jutra! Mam nadzieję, że uda mi sie z Dzidzią do przedszkola isć po kartę zapisu. ASIU, czy Twój syn chodzi do pzedszkola? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale pogoda sie zrobiła :( Kiwi to Gunia do przedszkola bedzie chodzic?? Od kiedy ?? Kiedy masz tą wizyte u gina z decydujacym USG?? A mały Miś ostatnio ostro sobie bryka - wczoraj kopanie po zebrach juz bolało - rośnie w siłę :D Ja teraz czekam na wypłate i tez lece na juz ostatnie w zasadzie zakupy dzieciakowe - bo na maj zaplanowałam sobie z wydatków tylko chustę No i nadal mam chandrę :( przerażona jestem nieco faktem ze za około miesiąc może zjawić sie juz na swiecie Borys a ja coraz wiecej wątpliwosci mam czy podołam wszystkiemu ... ech Miłego dnia mimo paskudnej szarówy za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Aniu filmików nie oglądaj - ani to pewnie ładne ani przyjemne .. Polecam do obejrzenia film JUNO - bardzo dobry -o szesnastolatce w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Za mało odważna jestem,żeby obejrzec taki film.Nie skuszę się na pewno. KIWI -własnie kiedy masz wizytę ,chyba jakos w przyszłym tyg.?? MINIU- u mnie chandra i beznadziejny nastrój są na porządku dziennym,ale to chyba przez to ,ze sama siedzę w domku(zanim mąż nie wróci z pracy) i wymyślam rózne rzeczy.Pogoda fakt, nie nastraja optymistycznie:( Aaaa widzisz KIWI też muszę się jeszcze zaopatrzyć na wszelki wypadek w mleku w proszku.Jak polecasz BEBIKO to tez takie zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzcie mi chetnie bym wam zdjecia poremontowe wyslala ale nie mam co wysylac... meza poztraszylam ze jak wroce ze szpitala a bedzie remont nieskonczony i mieszkanie nie bedzie wysprzatane to ja zabieram manatki i dzieci i spadam do babci... no i sie wkoncu za robote wzial... poza tym na weekend ma jakis ludzi jeszcze do pomocy... chyba na weekend pojade do babci zeby sie nie wkurzac i prosto z tamtad do szpitala w poniedzialek ale to sie jeszcze zastanowie i dam znac zebyscie sie nie denerwowaly... u mnie odliczanie trwa... juz tylko 4 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Mamuski! Nie wielo mnie poprostu ostatnio spie u mamci i jakos tak wychodzi... pozatym ja nadal w dwupaku zostalo mi niby 8 dni ale kto wiec moze 8 a moze 18?? tego nie wie nikt jak narazie wydaje mi sie ze sie na nic nie zapowiada mam bardzo bardzo bardzo twardy brzuch ale ja juz tak mam od 5 miesiaca wiec dla mnie to rzadna wyznacznia tego ze moze sie zaczac no zobaczymy... szkoda mi ze Emilka tak sie meczy bidulka naewno nie jest jej lekko:( ehh oby u nas bylo lepiej zebysmy jakos znosnie to przeszly... Pozatym zla jestem bo ostatnie zamowienie z allegro jeszcze nie przyszlo i pokoik calkiem jeszcze nie skonczony ale mysle ze w ponedzialek lub we wtorek juz bedzie... Oki zmykam plecy mnie bola to papateczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe moj starz nick wznalazam,jak piszwaam o przygotowaniach do slubu,kiedy to bylo. Zapamietalam haslo jeszcze. A ja juz mam wszystko poprane i porasowane ufff w koncu sie wyrobilam z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---i jak samopoczucie?? ja mialam dzisiaj jeden bol przepowiadajacy ale na tym jednym sie skonczylo:( chyba jak jutro mezus wroci to Go wykorzystam:P heheheh jej ja tez pamietam moje przygotowania do slubu ale bylo i tak szybko minelo a teraz juz prawie mamusia jestem jej ale tez czas biegnie szybciutko... ja jutro mam KTG na 10.00 mam nadzieje ze bedzie dobrze OBY ciekawe czy to juz ostatnie?? czy jesze na kolejn piatek sie zalape?? wsumie to na nastepny piatek mam termin wiec moze tak a moze nie??? tego nie wie nikt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro na ktg ide... ale na przyszly piatek to ja sie napewno nie zalapie... jutro sie dowiem co i jak z tym szpitalem to wam napisze a teraz spac lece bo jakas padnieta jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, z facetami to już chyba tak jest. Zauwazyłyście, że kazdej z nas mąż tak sie \"spieszy\"? Tak więc ASIU, nie jesteś osamotniona. MINIA też nie. Miejmy tylko nadzieję, że sie wyrobia w czasie. Ja dalej czekam na wieszaczki w łazience, ale mam ju pomalowane ramki od obrazków, a to juz duzy sukces. ANIU, ja myslę, że wszystkie mleka modyfikowane są dobre. A BEbiko kupiłam, bo Dzidzia je piła i nie narzekała. Poza tym jest łatwo dostępne i niedrogie. Lkarza z usg decydującym mam we wtorek 08.04. i bardzo sie denerwuję. A Ty kiedy masz usg ostateczne? PINIU, to juz jutro mąż przyjeżdza na urlop? Ale fajnie, będziesz miała pomoc w domu przy małej. MINIU, planujemy Gunie wysłać do przedszkola od września. W zeszłym roku sie nie dostała. w tym roku składamy papiery do 3 przedszkoli.Mam nadzieję, że gdzieś sie dostanie, bo ona strasznie chce do dzieci. Znowu przytyłam. Tyję na koniec ciąży. Już sie martwię, jak zrzucę. Dobra, spadam dziewuszki. Do jutra, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( Byłam wczoraj u gina i poskarzylam sie na to ciągle uczucie pragnienia - mimo iz wlewam w siebie hektolity płynów... Dostalam wiec skierowanie na obciążenie glukozą 75 gram :( Nie wiem czy dam rade go zrobic - bo tam trzeba dwie godziny az czekac - a ja ostatnio po godzinie wszystko zwymiotowałam :( Asiu jaką masz diete przy cukrzycy?? Tzn co diabetolog Ci powiedział ?? Bo moze ja tak profilaktycznie zaczne juz ją stosowac .. No i dostalam tez skierowanie na posiew z pochwy?? Jak wygląda to badanie - jak cytologia?? A i powiedziała ze szyjka skrócona ale ok i rozwarcie juz mam na opuszek :D Kiwi to w szoku jestem ze juz musisz małą zapisywac do przedszkola ... Kurcze nie wiedziałam ze takie straszne problemy są ..., A co do tycia to lekarka powiedziała ze za duzo przytyłam he he ;) Choc to niestety wina jej wadliwej wagi - bo ostatnio wazyłam 55,5 a jej waga pokazywała 53,5 wiec teraz sie zszokowala ze nagle 58 ważę :P i kazała mi duzo leżeć na lewym boku - bo tak podobno usprawnia sie prace nerek i pozbywa sie nadmiaru wody z organizmu ... Miłego dnia wszystkim - lece malowac próbną krowe na scianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----40------2---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----40----- -7---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----38----- 19--- 23.04.08-- +10kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------22---26.04.08-- 12,5kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----34----- 45---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 5200----- 52 cm------------37------- EMILIAK Dziewczyny pouzupelniajcie sie o wagę - no chyba ze nie macie na to ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namalowalam krowe :D Nawet spoko wyszla tylko kolor nie ten :( Miał byc goląbkowy - jasniutki a wyszedł w koncu fiolet i jakis taki ciemny :(.. Na zdjeciach nieco jasniej wygląda ... Wysylam wam na poczte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mam wiadomosc od Asi - Zostaje na porodówce juz dzisiaj - da nam znac jak urodzi :) Trzymajmy kciuki za nastepną ... A wy co?? Czyżbyście tez rodzily ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!! DZIŚ O 16:30 BYLIŚMY JUŻ W DOMKU, WSZYTSKO WAM OPISZĘ PÓŹNIEJ BO JESTEM TAKA PADNIĘTA ŻE MUSZĘ SIĘ POŁOŻYĆ I WYSPAĆ A PRZY MŁODYM TO CO 2 GODZINY WSTAJE. PRZEPRASZAM WAS ALE POPEŁNIŁAM BŁĄD PISAŁAM DO WAS PO OPERACJI I POMYLIŁAM WAGĘ - MALUTKI WAŻYŁ 3280 :) NAPISAŁAM WIĘKSZOŚCI RODZINIE TAKĄ WIADOMOŚĆ A DOWIEDZIAŁ SIĘ TEGO DZIŚ JAK MI MĄŻ POWIEDZIAŁ ŻE POMYLIŁAM SIĘ. ZDJECIA PRZEŚLE ŻEBYŚCIE ZOBACZYLI JAKEGO PIĘKNEGO SYNA MAM. AAA POPRAWIAM ZATEM TABELKĘ NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----40------2---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----40----- -7---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----38----- 19--- 23.04.08-- +10kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------22---26.04.08-- 12,5kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----34----- 45---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK A TERAZ SZYBKO DO ŁÓŻECZKA BO MAŁY JUŻ SPI A JA NE. bUZIOLKI SZCZĘŚLIWA MAMUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka strasznie sie ciesze ze juz jestes z nami - pisz w wolnej chwili jak po porodzie?? Jak sie czujesz jak mały - no i najwazniejsze jak sobie radzisz ??? Ale niespodzianke Ci zrobił :D No i co z wyprawka - pewnie mąż został do tego oddelegowany?? A i niezla pomylka he he a ja juz byłam zbulwersowana ze Cie od razu na cesarke nie wzieli przy ponad 5-kg dzieciaku ;) NO i czekam na zdjecia - jak tylko znajdziesz chwilke - duzy buziak dla Alka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia urodziła - pewnie juz wiecie - ale rewelacyjna wiadomość :D Super ma ze juz po wszystkiemu ;) NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ Pinia----Paulinka-----24-----40----- -7---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----38----- 19--- 23.04.08-- +10kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------22---26.04.08-- 12,5kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----34----- 45---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK LILKA------------04.04.08----??????------????????------------40--------ASIA K Pauliniek ja czasami do was zaglądam :D pozdrawiam serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) EMILKO!!!!! super,że juz jesteś :) nie ma to jak w domku,a nie w tym szpitalu.Przyłączam się do prośby MINI w wolnym czasie proszę nam wszystko ładnie opisać:)Dziękujemy z góry:) Zdrówka i jeszcze raz zdrówka życzę:):):) ASIU-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! [🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 KIWI-ja już nie będę miała usg,dopiero ewentualnie w szpitalu,dzisiaj zbadał mnie ginekologicznie(nie powiem bo bolało trochę),i przy badaniu też stwierdził położenie miednicowe,powiedział nawet:o miękka pupka tu jest:) Jak mierzył tętno Małego to tez swoją \'\'głowicą\'\' sprawdził ułożenie. Poza tym ,mam za duże ciśnienie:( 150/90 przez ostatni tydzien tak mi podskoczyło,zawsze miałam idealne ,wręcz książkowe.Kazał zrobic ogólne badanie moczu,sprawdzić czy nie mam białka,żeby to tylko gestoza nie była,bo jeszcze tego mi trzeba:( MINIU-hmm :(nie martw sie tym łaknieniem tak,ja też piję i piję,ale to dobrze ,ze musisz powtórzyć badanie glukozy. Uciekam sprawdzić pocztę:) Właśnie teraz kolej na PINIĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Skwaszonej'' minki miało nie być,przez przypaedek mi wyskoczyła. MINIU-superowa krówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×