Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kacha22

Pijany zespół !!!!!!!!!!!!!!!! Stawiać kieliszki zespołowi czy nie ?

Polecane posty

Gość gość
"Sa w pracy??? no rozsmieszacie g***o prawda!" - nie są w pracy? No ok, to może niech nie biorą forsy za granie co...? :D Pojedzą, popiją, pograją tak dla funu i do domu pojadą :D Nie będę mieć pretensji nawet jeśli trzeba będzie ich wynosić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszystkie światowe zespoły przed koncertem się napiją..." Porównujesz kapelę weselną do Rolling Stones'ów albo Aerosmith? No skoro masz się za taką wielką swiatową gwiazdę to dlaczego jeszcze nie słyszałam o tobie? Gdzie koncertuje twój zespół "Zbyszek & Mariolka".? Takich kapel jak twoja są w Polsce tysiące, więc nie uważaj się za Georga Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty cieciu to kim jesteś? grasz pewnie,ale na swojej fujarce, tez jakos o tobie nie słychać, ale za to czuć smrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było tez uczyć sie latami gry, nutka po nutce....... ćwiczyć technikę......... zainwestować ponad 30 tys w sprzet, statywy,oswietlenie,mikrofony, samochód......... w tyg. poświecić kilkanascie godzin na próby na nowe kawałki.... itd. itd....... to byś tez liczył pieniadze, a tak hultaju musisz gryżc się. Poza tym kilkanascie godz. wielkiego wysiłku dla wokalisty bez odrobiny alkoholu,tak nie da się, to jest raczej dla wzmocnienia. Czytać ze zrozumieniem!!!!! nikt tu sie nie upija, raczej dla odstresowania i dla znieczulenia gardła. My spiewamy często po kilkanascie godz. a nie1 godz. tak jak na koncertach. Kazdy ma taka prace i takie warunki pracy na jakie sam sasłuzył i wypracował przez lata. To który zespół w końcu się napił ?????? i gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
Po co tłumokom tłumaczyć? to nieroby,zazdrosnicy i są zbyt tępi żeby coś zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient nasz pan! macie płacone za robotę a nie za alkoholizowanie się nie obrażam wszystkich ale wielu już zepsuło wesele młodym uważam że bez wódki też może się obejść jedzenie proszę bardzo ,chętnie ale wódka po pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za twoje zdrowie pili??Nie! To co cie to interesuje Nie cierpie takich "ideałów" którzy bedą mówić co ja mam robić. Nie twoja sprawa!!!!! A kto zmarnował wesele i kiedy? Znasz sie na muzykowaniu tak ja ja na astronomii, My postawilismy zespołowi od początku 2 butelki to przez noc nawet nikomu do głowy nie uderzyło a dali czadu:) że ho ho Ktos tu sam ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca 34
I nic na to nie poradzisz , że wypiją za krótka jesteś na warunki a takich "'klientów''' wyrzucajcie za dzwi bo zesra sie zanim zacznie wesele a i zdrowia wam zespołom napsuje Sporo widziałem, a najgorsze to te nadete które myslą, że pieniadze to wszysko - ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ktoś boi się o przebieg własnego wesela jest rzeczą naturalną nie raz się słyszy co orkiestra po kielichu pokazała ! nie nalatujcie na kobiety które gdzieś już z tymi nie przyjemnościami się spotkały ludzie chodzą na wesela imprezy i widzą co się dzieje! a jak widać najwięcej sporu jest właśnie o alkohol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam, ze jestęś plotkarą.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka kelnerka
Ponoć nasi lekarze, urzędnicy,szanowni politycy, posłowie............i reszta ta cała...... pracuja na trzezwo, ale czy zawsze dobrze?? to widać lepiej mieć zespół po kielonku, który rozbawi całe wesele,da z siebie wszystko, niż sztywny zespół ze sztywną zamuloną imprezą. To który zespół się upił?????????????? bo jakoś też nie dowidzę:) Konkrety!! - nazwa, miejsce data........ ... bo tu każdy moze sobie głupoty napisać na kazdego, ale czy bezkarnie??? do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tutaj nikomu nie będzie robił antyreklamy bo nie o to chodzi !!! a każdy ma prawo do własnego zdania ja po alkoholu też już nie jedno widziałąm akurat nie mam na myśli wesel czy pijanych zepołów ale wiem że z alkoholem bywa różnie lepiej być przezornym niż póżniej płakać bo alkohol zawinił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie widać konkretów. To trzeba brac polecane- sprawdzone. A temat wyssany z palca jak widać,, żadnych szczegółów - nazw. jak ktos komus chce zrobic koło tyłka szybko pojawiaja sie nazwy i jest "tlen" dla głupich tu siedzących plotkarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana tonu:0 prostujesz sie weselniczka w tamtym roku byłas z lipca, maja....byłas agentką, teraz z sierpnia za rok w kwietniu............. wieczna nadęta i niechciana "panna mloda" lecz się histeryczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaMalinka1
jja bym wódkę dała po weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na 18 u kumpa i grało u niego 2 panów żaden zespół amatorzy mający jakiś tam'fachowy 'sprzęt.Jeden z gośći podpity zdrowo poszedł do nich i chciał śpiewać od słowa do słowa i mało brakło a pięśc****szły by w ruch ..;( wstyd przed gośćimi nie samowity już się robiło gorąco a wszystko to za sprawą alkoholu ...muzycy mieli już w dzióbku gość również i taka to historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka kelnerka
to tak własnie często zachwuja się goscie!!!! - chamstwo i chołota!!!!! ale zespół, kelnerzy, dj, fotorgaf....... musza trzymac nerwy na wodzach, jak tacy p******* włażą ci na łep, albo próbuja obmacywać, wulgaryzm........ i graj bo on jest najwazniejszy. zmienaj talerze bo zarzygany, napoje bo porozlewane, kieliszki potłuczone............... widziałam i takie wesela i czasami sama mam cheć się napic a i chetnie takiemu padalcowi bym przyłozyła. w takich " przyjemnych" warunkach czasami musimy pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem profesjonalny zespół nie pije! Wy w pracy pijecie? Ewentualnie można kieliszek-dwa "na odwagę" i za zdrowie młodej pary wypić, bo to mimo wszystko branża rozrywkowa, ale żeby chlać to jest niedopuszczalne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka! trafiłas w 10! goscie czeto bywaja upierdliwi szczególnie c**przez ą,ę, to dopiero draństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesna_panna. A kto chleje??? przeciez nikt tu nie mówi o chlaniu, bo żaden zespol nie chleje, czy wy jesteście normalni???? a chleja to goscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubuje w sierpniu
ble..b.e... ble.... ble..mam czkawkę hik :)dajcie wódki bo trzezwieje i zaraz sie porzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulturalny zespół mający zasady nie pije w pracy i się nie dopomina o wódkę a już na pewno nie robi scysji z tego powodu! bo wie że po pracy młodzi dadzą z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co// widziałem jak para młoda przed pólnocą juz padała zapijaczona pod stół - to dopiero ohydny widok, ale wódki zespołowi nie dali. Mierzyli swoja miarka. Nie róbcie z muzykantów alkoholików bo raczej to te swiatowe gwiazdy popadaja w narkotyki, alkoholizm... i nie wyjdą na scene bez dopingu. Na weselu jakoś nie widziałam żeby którys zespół się napił, wypija ,ale z kulturą - sami wiedzą ile moga nie są przeciez dziecmi. Ktos tutaj robi sztuczny niepotrzebny szum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół nie pije nigdy po to żeby się napic,ale............... ....... szkoda klawiatury...........trzeba zagrać i zaśpiewac choć jedno wesele żeby wypowiadać sie w temacie. Temat goscie to temat morze, niestety nie zawsze przyjemny ,ale prawdziwy i przykry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce dać podczas wesela wódkę to da jak nie chcą dać to należy to uszanować ..padły tu jadliwe komentarze w stronę kobiet które nie chcą czy nie są zwolennikami dawania wódki orkiestrze podczas pracy i słusznie ! ja jadąc do pracy czy będąc w niej nie pije nie rozumiem dlaczego dla grajków robić ten wyjątek!? tłumaczenie że po kielichu lepiej się śpiewa jest po prostu denne to nie argument a wręcz absurd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że Młodzi czy goście się upijają to tobie nic do tego bo to ich wesele za które płacą i mogą się schlać jeśli tylko chcą, bo są na zabawie. Ale ty jesteś w pracy, masz być trzeźwy, a jeśli uważasz że musisz się napić żeby lepiej grać to masz problem alkoholowy z którym musisz się udać do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty - s**************.a.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;17 popieram cały wpis to już skandal ażeby gości rozliczać z wódki weselnej i to przez kogo przez orkiestrę?hahahah tak się dopominają bo tylko im na chlaniu a nie na graniu zależy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy jest tu z orkiestry, ale prawda o chamstwie gosci kole w oczy. uderz w stół.................................... sam jestem z branży,ale nie muzycznej przeczytałem kilka linijek, ale to i tak nie istotne, widze tylko jakąś tępą jadkę "bo są w pracy..... bleeeeeeeeeeeeeeeee a który zespół dzisaj pije???? zazdrośc typowych nieudaczników - polaczków bez szacunku i bez mózgu!!!!! Ciecie!!!! zmiencie prace i nie rozliczajcie kogos kto stawia bo g***o wam do tego - cieciówy jedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×