Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kacha22

Pijany zespół !!!!!!!!!!!!!!!! Stawiać kieliszki zespołowi czy nie ?

Polecane posty

Jestem przerażona byłam ostatnio na weselu, gdzie zespół całkowicie był pijany, spił się jak mało kto. Nawet słowa mylili. Jak będę miała swoje wesel nigdy nie dam orkiestrze alkoholu. Co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie dala bo zespol
jesli jest profesjonalny to w pracy nie pije i nawet sie o to nie upomni. slyszalam jednak, ze jacys alkoholicy na jakims weselu powiedzieli, ze bez kielicha nie pojada bo im sie rece trzesa hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie dala bo zespol
za to na mojej studniowce pare lat temu kamerzysta tak sie schlal, ze na filmie prawie nic nie ma. a gosc cala noc balowal z jakas poznana malolata chociaz byl duuuuuzo starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie możesz pochować przed nimi wszystkich flaszek, bo to nie są dzieci i swój rozum mają. Jeżeli są profesjonalistami to pić nie będą. Gość z zespołu który u mnie będzie grał, mówił mi że oni nie piją bo taką mają zasadę (i jest to prawda, bo byłam już na weselu gdzie grali), ale z drugiej strony bywają takie niezręczne sytuacje, że przyczepi się jakiś nachlany wujek czy ktoś, co to musi się z \"orkiestrą\" napić, no to tego jednego kieliszka przecież wypiją i nic się nie stanie. Ostatnio znajoma opowiadała o weselu w okolicy, gdzie wokalistka tak się spiła, że spadła ze sceny, dosłownie na kwiaty stojące w wiaderkach pod sceną:-D Ja bym chyba takim ludziom odmówiła zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że się przyłączę do dyskusji. Nie trzeba postawić alkoholu na stole, żeby któryś z członków zespołu był pijany. Wystarczy, że taka osoba zabierze alkohol ze sobą w walizce ze sprzętem :( A takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Pracuję z zespołami, które nie piją alkoholu podczas wesela. Natomiast zawsze po weselu Państwo Młodzi idą do nich z winem czy weselną wódką :) Niestety (!!!) miałam styczność również z osobami, które po dwóch czy trzech blokach były pijane do tego stopnia, że nie potrafiły utrzymać pionu stojąc przy statywie mikrofonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha pija w pracy??a powinni pracowac a nie objadac sie i opijac jak goscie zadna nowosc płacicie za to dwa razy za usługe za alkohol i jedzenie dla nich a jak pisałam ze przesadzacie to mnie nie słuchaliscie i własnie w ten sposób dajecie sie nabijac w butelke pseudograjkom wyssia z was krew a wy tego nie zauwazycie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na delirkę,alkohol jest lekarstwem,to tak jak z morfiną uśmierza ból,życzy powrotu do zdrowotności..p f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja sobie
muzę puszczę z magneciaka, nagram, co chcę, a co mam didżejowi płacić, żeby płytę playem włączył, bo to moim zdaniem to samo, albo jakichś mętnych wypocin umcy umcy słuchać, zeby tradycji stało sie za dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarzysta
Droga Pani Fotograf. Pani kończy pracę po oczepinach, zespół gra do 4-5, potem musi jeszcze złożyć sprzęt co trwa 1-2h. Często gra się 100 a nawet 200 km od domu więc proszę sobie policzyć ile trwa przyjazd na wesele i powrót do domu. Bywa że jest się w pracy nawet i 24h. Wyobraża sobie pani żeby przez ten czas nie jeść? Przecież nie zamówią pizzy. Dlatego w umowie większości zespołów jest punkt mówiący o tym że organizator imprezy zapewnia zespołowi jedzenie i napoje podczas imprezy i jest to warunkiem absolutnie koniecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
cos conieco wiem o zespołach i wiem ze jak jakis zespół lubi wypić to i tak i tak wezmie sobie "zapas":/ jak dla mnie zespol powinien nie pic-wiadomo jak jest po alkoholu, rozne pomysly do glowy przychodza, ostatnio slyszalam jak czlonek jakiegos zespolu powyzywal gosci weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedding Planner dobrze pisze - wódkę to można dać w prezencie na koniec. Ja mojemu zespołowi wodki na stoł nie postawię, a omawiając warunki współpracy wprost spytam o ich podejście do alkoholu podczas wesela. Oczywiście nie urządzę awantury jeśli jeden toast wypiją, ale to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk52
Prosze nie mierzyć wszystkich jedna miarą, pracuje w tym zawodzie ponad 30 lat i zawsze był alkohol i jedzenie dla zespołu co najwazniejsze ani ja ani z moich członków z zespołu nigdy nie pozwolił na to aby sie upić, to wszystko zalezy od kultury i poziomu zespołu. W kazdym zawodzie znajdą się ludzie nieodpowiedzialni, w waszych zawodach również.Trzeba brac firmy polecane i sprawdzone - a nie na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtuajaaa
pani fotograf.- lepiej zajmij sie robieniem swoich nieudolnych fotek a nie zarciem weselnym i obserwowaniem innych za to ci nie płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk52
To jest praca artystyczna, poza tym czytaj ze zrozumieniem. w twoim zawodzie też są partacze nie koniecznie pijani wystarczy pochodzic po urzędach, poszukac dobrego fachowca w budownictwie...........etc mozna tak wyliczac bez konca.W kazdym zawodzie znajdzie się czarna owca która naprawde potrafi zepsuc zdrowie. na weselu tez znajdzie sie jakis pijany wójek który pochyli sie nad głowa i cos bełkocze. Nie jest to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka-mezatka.
Czesto najwiecej wymagaja ci którzy sami maja cos za uszami,wiec mierza swoja miarką. Ja ostatnio widziałam zespół trzezwy, ale tak grali mizernie,ze wszyscy o 2 sie rozeszli, na swoim weselu postawiłam dla zespołu ze 3 butelki i nikt sie nie upił, ale za to zabawa była do 5 rana,wiec czasami lepiej zespół pijacy z umiarem niz trzezwy i do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wielu weselach oraz innych imprezach i nigdy nie widziałam pijanego zespołu.Ci co chlają wystawiają sobie "genialną" reklamę. Ja swojemu zespołowi,kamerzyście i fotografowi stawiałam wódkę.Zachowali się z klasą.Wypili kieliszek dopiero przed końcem wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w trakcie zabawy wipili po jednym kieliszku.Jak wszyscy goscie juz poszli to wtedy piliśmy razem z zespołem.Musieli taksówką wracać bo nie mieli siły nawt wstac o własnych nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy ludziska jesteście daremni, po prostu ręce opadają jak czytam te wszystkie biedne, żałosne komentarze;)))) PATOLOGIA POLSKA! :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zespołowi to kanapki dam ,niech sie cieszą żwe nie muszą sami rpobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcyś
O, widzę, że członek jakiegoś zespołu przestraszył się, że tego typu wątki sprawią, że przestaną wam pozwalać na picie w pracy? To już jest alkoholizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam niedawno na jedynym weselu że było więcej siedzenia niż grania, natomiast ostatnio, przez całe wesele zespół robił przerwy gdy wchodziły gorące posiłki, bądź deser, i tyle, nie zrobili ani jednej przerwy tak o żeby sobie posiedzieć, a w trzy osoby pijące z zespołu plus ja(fotograf) i też młodzi przychodzili, inne osoby, nie poszła butelka wódki przez całe wesele- taki zespól można sobie wymarzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zespól nie pil bo dla nich to bycie w pracy a w pracy nie powinno sie pi. Na wyjscie dostali każde z osobna flaszkę i ciasto. Bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcyś
Ja nie postawię na stół DJa, fotografa i kamerzysty butelki. Jeśli któryś z gości podejdzie z toastem to trudno, ale ja ich do picia zachęcać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mezem w trakcie naszego wesela gdy byla przerwa podeszlismy do stolika gdzie byl dj,kamerzysta i fotograf i dalismy chlopakow wodke.Powiedzieli ze w pracy nie pija ale dziekuja za pamiec:)kazdy po weselu dostal od nas po flaszce i dopiero wtedy wzieli. Bardzo milo o nich swiadczy,ze maja takie a nie inne podejscie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×