Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kacha22

Pijany zespół !!!!!!!!!!!!!!!! Stawiać kieliszki zespołowi czy nie ?

Polecane posty

Gość gość
Tak swoją drogą.. może otworzę biuro na wsi, wtedy będę mogła pić w pracy, umów nie będę żadnych spisywać, po co iść do notariusza , na "pysk" przeniesie się własność , w końcu sądy to przecież i tak oszukują -> sprawa parabanków ( to nic, że istnieje prawo bankowe i banki są ubezpieczone na takie okoliczności), na prawdę dziękuję Wam za olśnienie mnie. Otwieram biuro na wsi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photographic
Działam w branży, ale z nieco innej strony, tzn. jestem fotografem. I prawdę mówiąc nie znam zespołu, który by na weselu nie wypił :) Natomiast bardzo rzadko zdarza się, żeby z tego powodu były jakieś problemy. Takich co się po prostu nawalają do tej pory nie spotykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablkowiosenne
Naskakujecie na siebie nawzajem, a ja powiem coś z perspektywy PM. Moja kuzynka pozwoliła pić zespołowi, to dosłownie co pół godziny robili przerwy i to 15 minutowe, można było ich zobaczyć w kącie ogródka z flaszką w ręce i na prawdę nie wyglądało to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablkowiosenne
* gościa PM oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przerwy sie robi na poczatku wesela po 30 minutach grania, a Ty myslales ze co? Znam kapele co graja tylko 4 kawalki i przerwa my gramy 8 i przerwa, a jak sie rozkreca to wiecej. Oczywiscie nie ma na to wplywu zadne chllanie, ale inaczej czlowiek zajechalby sie. Tak sie to robie tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.Jak brakuje argumentów, rozumu i kultury to zaczynaja się wyzwiska pod adresem wsi. zauważcie, że była już aplikantką, malaminką i pewnie innym ptaszkiem, a teraz ma biuro nieruchomości - pewnie męża :), ale jak widać klientów brakuje ci ! Za grosz nie masz wstydu Oszustko!!!!! Nie wymyślaj kolejnych historii o pijanym zespole bo jak by pili to nie dostali by wypłaty.Proste! Dobrze widać , że jest to prowokacja głupiej gąski pozbawionej wszelkich zasad moralności i przyzwoitości w stosunkach między ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablkowiosenne
Pomyliłam się.To znaczy goscie pili w ogrodzie z butelką w dłoni. Przepraszam zespoły że uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmuytaawsa
Ciekawa jestem jakie jeszcze głodne kawałki nam wymyśli, powinna zając sie swoim facetem i pracować nad swoim zachowaniem bo jak jest taką mitomanką pewno znajdzie sobie mądrzejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy sie czepia ludzi grajacych po imprezach , a gdy PANI MLODA jest nawalona ze ledwo chodzi , albo goscie obrzygaja caly lokal to jest fajne , sama widzialam na wlasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem takie p*****ly wypisuje sie tu jak sie komus nudzi. Mi sie teraz nudi fest i przegladam te tematy, a ona jest tu caly czas i pewnie nieruchomosci to hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah jacy Wy jesteście żałośni. Specjalnie pisze Wam prowokacyjne teksty, a Wy to oczywiście łykacie i się jeszcze tym podniecacie. Ktoś mówi, że jestem tu cały czas, ale Ty cały ten wątek prześledziłeś czyli nie jesteś lepszy. Dobrze wiedzieć, że mąż mnie zostawi, wymyślacie coraz to nowsze powody, za chwilę powiecie, że jestem brzydka jak noc, chociaż mnie na oczy nie widzieliście :) Co do Aplikantek, Jabłuszek i innych to nie mam z tym nic wspólnego, ale widać że Wam się w głowach już namieszało i tak się nakręciliście tym tematem, że zaraz wybuchniecie. Od " roboty" to ja mam takich cieci jak Wy poprzyjmowanych, co chodzą ludziom mieszkania pokazywać. Ja sobie mogę siedzieć, pić kawkę i nabijać się z takich jak Wy, którzy łapią się na moje prowokacyjne teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo takie są wesela w hotelach ,wszyscy jawaleni to foto i zaespół też mają nawalone,ha ha ah,a jak porzygani goście ganiają muzyków ,to co to fanie nio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikantka psia jej mać... tfffuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno ciebie skrzywdzili rodzice, pewnie ojciec jest alkoholikiem a cieci to masz w domu. Dawno juz pisałem ze jestes tą weselniczką, Nawet cieć ma więcej w głowie rozumu niż ty, Gówno będzie zawsze gównem. Szczęscia i przyjaciół w życiu to nie znajdziesz Pomyśl jak będziesz tego potrzebować! Tylko żeby pomyśleć trzeba mieć mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha... ha....I kto tu się podnieca? podniecasz sie swoją głupotą? Co na to psychiatra? W realu ty nawet psa nie masz a co dopiero ciecia! Musisz być dumna ze swojej nadludzkiej głupoty i kretyństwa. Tylko na tyle cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrallaa
Już kolejne bajeczki o agencji możesz sobie wsadzić .......wiesz gdzie. Chciałaby się, ale za wysokie progi na pokraki nogi. Nawet na trzezwo jesteś głupsza niż najgorszy menel po pół literze wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhahaha no tak odezwał się w Was typowy polaczek, co tylko zazdrości i wszędzie szuka podstępu :D Niby wszędzie jest zaufanie itd, ale już uwierzyć nie możecie, że ktoś może mieć biuro pośrednictwa, bo według Was jestem taka strasznie głupia.. oj oj :) Nawet nie macie pojęcia jak się śmieję z tego jak się bulwersujecie , serio lepsze to niż kabaret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggqawertyuiioop
I nie bij piany bo w moich oczach jesteś kreaturą. Śmiejesz się , ale z własnej głupoty którą wyniosłaś z domu. Chociaż szkoda czasu dla ciebie, wolę piwko w doborowym towarzystwie. I widzisz nie masz takiego prawa ani władzy, żeby to zmienić. Jednak zazdrościsz talentu muzykom - niedojdo losu. Pisz dalej swoje śmiechu warte pierdoły. My jesteśmy wolni ty jesteś niewolnicą fałszu i obłudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jaki poeta się znalazł :) Nie mam zamiaru zabraniać Ci pić piwa bo co mnie to obchodzi ? Nie wykonujesz żadnej usługi dla mnie, tak więc możesz nawet leżeć na środku chodnika zachlany w trupa :) Czy zazdroszczę talentu muzykom? Tak, ale w pozytywny sposób, po prostu doceniam ich talent . Każdy kto nie ma talentu to niedojda według Ciebie? Gratuluję, właśnie obraziłeś 80% społeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te aplikantka od nieruchomości! obrażasz ludzi ze wsi, a sama gówno masz pod sufitem. na prawo na lewo obrażasz wszystkich i perfidnie okłamujesz. Byli już tacy co okłamywali i oszukiwali społeczeństwo, znalezli sie w więzieniu. Byc może tam jest twoje miejsce. Dla ciebie pracować? Ty naprawdę jesteś p*****lnięta. A kto by chciał. Bu....ha....ha.......nie pochlebiaj sobie ty niedojdo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paszoł Wy wyzej bo temat zszedl na psy przez Waze wywody, grzecznie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz żadnej firmy nieruchomości ani żadnej władzy nad ludzmi, dlatego szukasz jej nie w realnym świecie, każdy kto ma solidną firmę nie bedzie udzielał sie tematach ślubnych. Logiczne! możesz jedynie zespołom walizki nosić , choć i tu też trzeba mieć klasę, której ci brakuje. Wiesz dobrze , że piszę prawdę, nie jesteś taka sprytna - zostałaś rozszyfrowana( mnie nie da się tak łatwo oszukać) i nie będę się rozpisywał, żeby nie dać ci satysfakcji ciągnięcia tematu. Nie zdziwię się jak jesteś bezrobotną dj - ką . bądz dj- em która\y na siłę próbuje zepsuć reputację zespołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zepsuć reputację to można co najwyżej jednemu zespołowi ale nie wszystkim,to prędzej można zniszczyć dj ,zauważ że w zespole jest kilku ludzi i nawet jak za dużo wypiją to ktoś z nich będzie jeszcze przytomny i puści muzyke z lapka a jak sie dj upije to kto puści jakąś muzykę jak on będzie spał w końcie sali?na weselu prędzej zobaczysz pijanego dj niż pijanego chłopaka z zespołu,dj pracuje sam i nie ma nikogo przed kim się ma tłumaczyć a zespół to kilka osób i inni nie będę tolerować gdy kolega sie upije,po prostu wywalą go z zespołu i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pana photographic
My nie pijemy alkoholu na weselach. Ani wódki, ani wina, ani piwa, ani innych %. Zaznaczamy to na samym początku, przy pierwszych rozmowach. Proszę nie generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojaki
Pic alkohol w duzych ilosciach to zle ale nie pic wcale to juz ironia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ksiadz tez pije w pracy i to za kazdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn ojca
Witam, jestem byłym grajkiem weselnym. Zazwyczaj jako wodzirej/wokalista (12 lat w branży). To jest praca w której naprawdę łatwo popaść w alkoholizm. Ale nie o tym:) Proszę mi wierzyć że czasami kieliszek alkoholu stawia na nogi o godzinie 1:00-3:00. To naprawdę ciężka praca (nie mówię o zespołach 3 osobowych z nagranymi wokalami). Raz mi się chyba zdarzyło że się napiłem (chyba, bo nie bredziłem i stałem prosto, bez zataczania, jasno formułowałem myśli - wiem, bo również z ciekawości oglądałem nagranie potem). Dopadła mnie czkawka - straszliwa. Ale po prostu przesiadłem sie na miejsce klawiszowca, a On dośpiewał do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenomen
Jestem świeżo po swoim weselu. DJ, a zarazem wodzirej nie pił, a szło mu rewelacyjnie. Wszyscy goście go chwalili. Można? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na weselu bylo 5 osob z zespolu,2 foto i 2 kam i 3 kierowcow,na ich stol poszlo 3 butelki ale po weselu kazdzy postal po flaszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Hates Jazz
Szczególnie fajnie, jeśli kierowcy pili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×