Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Carmela - proste. Zrób bilans: co Ty zyskujesz na tym biznesie (bo to jest biznes) Co zyskuje on. I masz czarne na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
ja poprosilam was o zdanie a nie o to zebyscie po mnie jeździli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
mój bilans był prosty ja mam kase on pobyt. Teraz przez wasze gadki to juz nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmela - weź pod uwagę że to jes forum, miejsce publiczne (jak sama nazwa wskazuje) oi masz tu całe panoptikum postaci. Jesli swoj temat wpisujesz tutaj to trzeba sie liczyc z roznymi reakcjami. Jak cos Ci nie pasuje - ignore. Sa ludzie, parapety i klamki (jak mawial moj znajomy), pojezdza po Tobie, sami lepiej się (na chwilkę) poczują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, OK pobyt ale za czyje? Czy nie za te które Ci zapłaci za fikcyjne malzenstwo? Jakos mi tak to pachnie - ale to sa MOJE odczucia. Ty mozesz miec zupelnie inne. Moze znasz go lepiej zreszta - watpliwosci masz bo kazdy by mial na Twoim miejscu. JA MÓWIĘ - byłabym ostrożna, zabezpieczyłabym się, zrobiłabym to czy tamto itp. A Ty wcale nie musisz tego słuchać. Zadajesz pytanie na forum - ludzie odpowiadają, dzielą się opiniami. Jak potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Ja go nie znam. Dostałam tylko jego ksera dokumentów potrzebne do zaproszenia.I zaprosiłam go. A teraz mam za niego wyjść. Niby. Nie moge dotrzec do nikogo kto byl w takiej sytuacji. Jest mnóstwo takich lewych slubów. Głownie ze wschodu tu osiadają. Polki w Anglii tez sie pochajtały z murzynami lub beżowymi. I nigdy nie słyszałam o zadnej katastrofie. Dlatego sie zgodziłam. Ale nic nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
i faktycznie jak usłyszałam , że to Turek to troche zwatpiłam. Ale jego kolega, który mi go nagrał zapewniał, ze to porzadny koleś.I że przyjezdza tu do pracy u tamtego własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Nienawidze tego kraju i swojej sytuacji. Mogłam sie tu odezwać zanim go zaprosiłam. Zjawi mi sie w domu i co? Jeju chyba popadłam w kałabanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
mja droga jak juz cos to gosciu powinein ci za cos takiego zaplacic minimum 50000 euro to zlaosne, ze chcesz sie tak meczyc i utracic dume za takie grosze co to jest 5000 euro gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
a w ogole to moze prowokacja chca namierzyc laski ktore juz to zrobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjawi sie w domu i 5% szans - będzie w miare ok... 95% szans - bedzie cienko... nie pomyslalas, ze 2 lata to sporo czasu? poznasz faceta... co mu powiesz? ze jeden ciapaty mieszka u Ciebie i to Twoj mąż, ale ogolnie to jestes wolna i niezalezna? sąsiedzi - co powiedzą? co będzie z Twoim dzieckiem? ile sie nasłucha, ze mama sie z brudasami puszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj...nikt Ciebie tutaj nie neguje, ale musisz zdawac sobie sprawe z konsekwencjii jakie moze ponosic za soba ten slub. Musisz zdawac sobie z ryzyka jakie mozesz poniesc. 2 lata to dosc dlugo. w tym czasie bedziesz zwiazana z jednym czlowiekiem i cokolwiek on nie zrobi (np; obrobi bank) Ty tez bedziesz musiala poniesc tego konsekwencje. nie badz zbyt ufna i pamietaj, ze nie wszystko bedzie takie kolorowe jak sobie wyobrazasz...oczywiscie zawsze jest mozliwosc, ze moglabys go zastraszyc, ze jesli cos przeskrobie, rozwiedziesz sie z nim... tylko oby nie bylo za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole, to czy ten facet nie moze dostac wizy na podstawie tego, ze bedzie pracowal w Polsce??? Czyli jego pracodawca zlozylby wszystkie dokumenty do urzedu imigracyjnego??? Pytam tak z ciekawosci, bo nie wiem jak to dziala w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
a ja wma cos powiem: WICIE DLACZEGO WYBIERAJA POLKI BO ONE GODZA SIE NA 5000 EURO, KTORA NIEMKA ANGIELKA CZY INNA ZGODZILABY SIE NA TAKA KASE, JAK TO JEST CZASEM MIESIECZNA PENSJA :O dZIEWCZYNO STUKNIJ SIE W GLOWE I WYVOFAJ ZANIM BEDZIE ZA POZNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
KOMICZNE SAM JESTES BRUDASEM NIE OBRAZAJ LUDZI NA FORUM RASIZM NIE JEST JUZ W MODZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ten jego pracodawca jest z niemiec, a tu w polsce otwiera nowy lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Własnie. Tu w moim miescie ma otworzyc bar i go tu ściaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest kwestia rasizmu, tylko mojego stosunku do Turków... i ogolnie muzułmanów... ich rasa nie ma nic do tego, bo jesli byliby Niemcami o takiej mentalności, to tak samo bym ich nie znosił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
WYOBRAZ SOBIE, ZE MOJ MAZ JEST TURKIEM I JA JESTEM W POLOWIE TURCZYNKA I BARDZO CIE PROSZE NIE OBRAZAJ MNIE! NIC NIE WIESZ O TURKACH O ICH RELIGII I ZACHOWANIU I DLA CIEBIE KAZDY MUZULMANIN TO PEWNIE TUREK. MOJ TATO JEST TURKIEM I JEST NAJWSPANIALSZYM FACETEM POD SLONCEM! i W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE NIE JEST RASISTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to skoro
pracodawca z niemiec to niech go do niemiec sciagnie skoro tak latwo po co ma sie z toba hajtac cz yto znaczy ze ten pracodawca tez hajtnal sie dla papierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
alwaalwa jestes turczynka i odradzasz mi ten slub, czyli jednak nie jest tak rózowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciagu nie rozumiem czy ten turek niemoglby postarac sie o wize w oparciu o to, ze mialby prace w Polsce. Znam kogos (z Wenezueli) kto w ten sposob dostal wize na pobyt w Polsce i nie musial sie z nikim hajtac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
NO WLASNIE ODRADZAM A TUREK KOTRY PROBUJE TAKICH PRZEKRETOW TO TAK SMAO JAK PRZESTEPCA W KAZDYM INNYM NARODZIE! ODPUSC, DOKLADNIE MOGLBY SPOKOJNIE DOSTAC WIZE DO POLSKI GDYBY MIAL ZAPROSZENIE, ODPOWIEDNIA ILOSC KASY NA KONCIE, PRACE ALBO STUDIA ZALATWIONE - TO WSZYTKO JEST JAKIES DZIWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
A KTO CI POWIEDZIAL ZE BEDZIE ROZOWO, SKAD WYTRZASNELAS TEGO GOSCIA WIESZ W OGOLE JAK ON WYGLADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
JEJU nie pytałam sie o takie rzeczy bo chciałam tego slubu, chciałam tych pieniędzy. A chłopaka widziałam tylko na zdjeciu, on nigdy nie wyjeżdza l z turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
MATKO A NIE MOZESZ POZNASZ ZNALESC INNEJ MOZLIWOSCI WPLYWU GOTOWKI WYJEDZ NP DO UK I ZAROBISZ SZYBKO TAKA SUMKE A TAM ZNAJDZIESZ MILIONY PRZYSTOJNIAKOW KTORZY BEDA Z TOBA Z MILOSCI. nIE ROB SOBIE Z ZYCIA PIEKLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
wize to on moze, zaproszenie ma na miesiac czasu dostać ale prowo dalszego pobytu to juz tylko wtedy kiedy np sie ożeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaalwa
A DAJ SPOKOJ A DLACZEGO AKURAT DO POLSKI BO CO NIE STAC GO NA NIEMKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
juz pisałam, ze przyjezdza do polski bo tu bedzie pracował. Bynajmniej tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×